Skip to content

Jak dowiedzieć się, kto usunął mnie ze swoich znajomych na Facebooku? – Rozwiązanie tutaj

17 de listopad de 2021

Być może zdarzyło Ci się, że jesteś na Facebooku i nagle przypominasz sobie znajomego, którego dodałeś i myślisz o jego szukaniu, ale kiedy to robisz, widzisz, że nie masz go dodanego do listy znajomych i chcesz znaleźć na to odpowiedź. W tym artykule nauczymy Cię, jak dowiedzieć się, kto usunął Cię spośród swoich znajomych w aplikacji Facebook.

Jak mogę sprawdzić, kto usunął mnie z Facebooka z dowolnego urządzenia?

Często zdarza się, że wiele osób chce wiedzieć, czy ktoś z tych, którzy są ich znajomymi na Facebooku, podjął decyzję usuń je ze swojego konta. Dlatego pokażemy Ci 2 sposoby na sprawdzenie, czy ktoś na Facebooku postanowił usunąć Cię ze swojej listy znajomych.

Pierwszym i najbardziej niezawodnym sposobem sprawdzenia, czy dana osoba usunęła Cię z Facebooka, jest wyjazd przeglądanie wszystkich zaproszeń do znajomych które zaakceptowałeś, ponieważ masz konto. Chociaż jest to nieco wyczerpująca metoda, ponieważ musisz stopniowo przeglądać listę.

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Aby to zrobić, wystarczy wykonać kilka krótkich kroków. Wejdziesz na oficjalną stronę na Facebooku i zalogujesz się na swoje konto. Kiedy twoje konto jest otwarte, musisz wejść do swojego profilu, to zrobisz to, klikając swoje zdjęcie profilowe który znajduje się obok wyszukiwarki Facebooka.

Kiedy tu będziesz, klikniesz na opcję o nazwie „Znajomi”. Następnie pojawi się lista osób, które są Twoimi znajomymi na Facebooku. Stąd musisz wyszukaj użytkownika, który Twoim zdaniem ma REMOVED lub zablokowane z Facebooka. Jeśli wiesz konkretnie o kimś lub jesteś podejrzany, możesz skorzystać z wyszukiwarki, wpisać imię tej osoby i sprawdzić, czy faktycznie Cię zablokowała.

Inną bardzo skuteczną metodą jest rejestrowanie aktywności. W tym celu w ten sam sposób musisz wejść na swoje konto na Facebooku. Teraz klikniesz „Menu” znajdujące się po prawej stronie ekranu u góry. Po kliknięciu pojawi się tam mała zakładka, wybierz opcję dziennika aktywności.

W lewym pasku bocznym będzie sekcja o nazwie filtr. W tej witrynie klikniesz oświadczenie „Zobacz więcej” i kliknij „Znajomi”. W tych nowych opcjach, które się pojawią, musisz dotknąć tej, która mówi „Dodani znajomi”. Stąd zostanie wyświetlony zapis wszystkich użytkowników, którzy zostali dodani do Twojego konta.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy któryś z tych użytkowników Cię usunął, wystarczy najechać myszą na imię tej osoby. Tutaj się pojawi mała wyskakująca zakładka co pokaże seria danych z tego profilu. Jeśli w tej zakładce pojawi się opcja „Dodaj do znajomych”, oznacza to, że ten użytkownik usunął Cię ze swojego konta.

logo macos

Na telefonie komórkowym z komunikatorem Facebook

Jeśli chcesz zobaczyć, kto usunął Cię ze swojego konta z Messengera, musisz to zrobić. Po wejściu do tej aplikacji będziesz musiał dotknąć swojego zdjęcia profilowego, które znajduje się u góry ekranu. Tutaj idź do kliknij ustawienia konta. Ta opcja znajduje się w dalszej części listy opcji.

Wtedy możesz wciśnij opcja dziennika aktywności znalezione na tej liście. Tutaj dotkniesz „Znajomi”, a następnie kliknij „Dodani znajomi”. Stąd będziesz mógł zobaczyć każdą osobę, która znajduje się na Twojej liście znajomych i zobaczyć konkretne opcje dotyczące tego użytkownika, wśród nich będziesz wiedzieć, czy nadal są dodani do Twojej listy znajomych. Możesz również być zaintrygowany, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię w Messengerze.

Jak sprawić, by Facebook powiadamiał mnie, gdy ktoś mnie usunie?

Coś, o czym powinieneś wiedzieć, to to, że wśród zasad prywatności Facebooka jest zarejestrowane, że kiedy zdecydujesz zablokuj lub usuń z listy przyjaciół do osoby lub odwrotnie tego rodzaju powiadomienia nie będą odbierane, ponieważ jeśli ta osoba chce to zrobić, musi to być tajne.

Powinieneś to sprawdzić w inny sposób, jeśli chcesz wiedzieć, czy ta osoba Cię wyeliminowała. Dlatego ta opcja powiadomień, gdy osoba usuwa Cię z Facebooka niedostępne.

Co mam zrobić, aby zobaczyć, ile i które osoby usunęły mnie z Facebooka?

Facebook na komórce

Jak wyjaśniliśmy w poprzednim akapicie, nie można tego dowiedzieć się, ponieważ Facebook nie oferuje szczegółowej listy osób, które Cię usunęły. Jedyny sposób, w jaki możesz wiedzieć ile osób Cię wyeliminowało jest to, że zawsze masz świadomość liczby znajomych, z którymi masz na Facebooku.

A jeśli zobaczysz, że liczba znajomych się zmniejsza, będziesz o tym wiedział zostałeś usunięty lub zablokowany, ale nie będziesz mógł wiedzieć, kim dokładnie byli.

dołącz do naszego kanału telegram