Skip to content

Jak dowiedzieć się i zweryfikować od Apple, czy mój iPhone jest zablokowany przez iCloud lub IMEI lub odblokowany?

18 de sierpień de 2022

Jak wiemy, jedną z głównych różnic, które istniały przez długi czas między urządzeniami mobilnymi ludzi Apple, iPhone, a tymi, które działały pod kontrolą systemu operacyjnego Android, było Twój poziom zabezpieczenia przed kradzieżą lub utratą.

Główną zaletą sekund jest to, że mogliśmy zablokuj jeaby złodziej nie wykorzystywał ich w złych intencjach i z tego powodu miliony tych zablokowanych terminali trafiły wówczas na rynek.

Problemem jest, ktokolwiek go nabył z drugiej ręki, zrobił to w dobrej wierze, a potem natknął się na problem, gdy było już za późno i nie mógł odzyskać pieniędzy.

Z tych powodów, które właśnie wyjaśniliśmy, chcemy pokazać wszystkie szczegóły poniżej. więc wiesz, kiedy iPhone jest zablokowanyi żeby w ten sposób nie wyglądać na zdziwionego w tego typu sytuacji.

Jak sprawdzić, czy mój telefon iPhone jest zablokowany?

Przede wszystkim chcemy pokazać Ci kroki, które Ci na to pozwolą wiedzieć, czy Twój iPhone jest zablokowany bezpośrednio z ustawień urządzeniaponieważ jest to jeden z najłatwiejszych sposobów, aby to sprawdzić, postępując zgodnie z tą procedurą, aby w razie potrzeby móc odblokować iPhone’a.

 • Otwórz ustawienia urządzenia
 • Przejdź do danych mobilnych
 • Tam przejdź do opcji i powinieneś zobaczyć między innymi roaming danych
 • Sprawdź, czy widzisz opcję Komórkowa sieć danych. Jeśli to widzisz, najprawdopodobniej urządzenie nie jest zablokowane, ponieważ wiele razy w tych, które są zablokowane, ta opcja lub sekcja nie jest widoczna

Musisz jednak o tym pamiętać w bardzo małym odsetku przypadków samouczek w ogóle nie działawięc jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, zalecamy uzupełnienie go jednym z poniższych.

Jak sprawdzić, czy mój telefon iPhone jest zablokowany na IMEI?

Po drugie, kod IMEI urządzenia to kolejna naprawdę ciekawa metoda kiedy chcemy wiedzieć, czy nasz smartfon jest zablokowany, i mówimy to, ponieważ w niektórych bardzo specyficznych przypadkach terminal jest zwykle blokowany na podstawie tych unikalnych danych każdego urządzenia:

 • Jeśli chodzi o skradziony terminal
 • Kiedy masz skargę na stratę
 • Gdy zadłużenie u operatora jest zbyt duże

Cóż, biorąc pod uwagę te pierwsze istotne szczegóły, ważne jest, aby pamiętać, że należy wykonać to krok po kroku będziesz musiał mieć dostępny IMEIktóry można znaleźć na przykład w polu produktu lub wpisując *#06# na ekranie Połączenia.

kiedy to masz, przejdź do witryny z recenzjami IMEI, na przykład Doctor SIM, z którą możesz pomóci sprawdź stan swojego.

iPhone z zablokowanym imei

Jak sprawdzić, czy mój telefon iPhone jest zablokowany na karcie SIM?

Korzystanie również z karty SIM mamy możliwość sprawdzenia, czy nasz iPhone jest zablokowany, dla którego najpierw musisz sprawdzić, czy działa poprawnie. Jeśli tak, kroki, które należy wykonać, są następujące:

 • wyłącz iPhone’a
 • Użyj narzędzia dołączonego do urządzenia, aby wyjąć kartę SIM z telefonu
 • Włóż nową kartę SIM
 • włącz urządzenie
 • Spróbuj nawiązać połączenie ze smartfona z nową kartą SIM
 • Jeśli możesz zadzwonić z oryginalną kartą SIM, a nie z nową kartą SIM, oznacza to, że urządzenie nie jest zablokowane.

Jak się dowiedzieć, czy mój telefon iPhone jest zablokowany przez iCloud?

Wreszcie ostatnia z opcji, o których musimy wiedzieć, jeśli nasz iPhone jest zablokowany, dotyczy bezpośrednio usługi. przechowywania w chmurze i bezpieczeństwa ludzi Apple, tzw. iCloud.

Ważne jest, aby o tym pamiętać tę procedurę musisz wykonać w tym samym czasie w którym kupujesz używanego iPhone’a, aby uniknąć oszustwa lub oszustwa. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 • Poproś sprzedawcę, aby usunął swoje urządzenie z iCloud przed Tobą
 • Następnie usuń urządzenie z Find My iPhone i blokadę aktywacji
 • Jeśli po tym możesz uzyskać dostęp do zawartości terminala, oznacza to, że nie ma on zewnętrznej blokady, więc możesz go kupić bez problemów i mieć bezpieczeństwo

dołącz do naszego kanału telegram