Skip to content

Jak dostosować mój awatar w Call of Duty Mobile? – Zdjęcie profilowe

30 de styczeń de 2022

Gry akcji i strzelanki należą do najbardziej poszukiwanych na świecie, ponieważ poziom rozrywki, jaki oferują, jest najlepszy. Jedną z tych najsłynniejszych dzisiejszych gier jest Call of Duty Mobile, gra, w której musisz udowodnić, że jesteś najlepszy w strzelaniu i obronie, jeśli chcesz wygrać.

Podczas gry większość z nas chce ustanowić coś, co nas charakteryzuje na naszym koncie, czyli dostosować nasze konto w Call of Duty. W takim razie tutaj wyjaśnimy jak możesz dostosować swój awatarumieść zdjęcie profilowe, a także jak możesz uzyskać nowe projekty awatarów.

Co należy zrobić, aby dostosować swój profil gracza w Call of Duty Mobile?

Jeśli chcesz zmienić główne szczegóły swojego konta, takie jak profil Call of Dut w aplikacji, to co musisz zrobić, jest bardzo proste. Gra oferuje opcje zmiany ramki, jaką będzie miał Twój awatar, czyli zdjęcia profilowego lub wstawienia wizytówki.

Następnie pokażemy Ci krok po kroku, jak szybko zmienić lub dodać oba w swoim profilu w CoD.

Zmień ramkę swojego awatara

Przede wszystkim zmiana ramki, którą będzie miał twój awatar, to proces, który okazuje się bardzo prosty, gdy znajdziesz się na koncie. Musisz tylko dotknąć nazwy swojego użytkownika u góry głównego ekranu gry, co przeniesie Cię do Twojego „Profilu”.

W ramach tej opcji możesz teraz dotknąć „Profil gracza”, który znajduje się na górnym pasku jako druga opcja. W ten sposób Twój profil pojawi się z awatarem, ramką i tym, co do tej pory go identyfikuje, ale w tym przypadku wybierz drugą zakładkę, która mówi „Ramka Avatara”.

Zobaczysz tam kilka opcji, z których będziesz mieć do wyboru i umieść ramkę na swoim awataru lub zdjęciu profilowym w Call of Duty Mobile. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć tego, który najbardziej Ci się podoba i nacisnąć „Pokaż”, a w ten sposób zmiany zostaną zapisane, aby rozpocząć grę z dobrą jakością.

Umieść wizytówkę na swoim profilu

Aby umieścić wizytówkę na swoim profilu, kroki, które musisz wykonać, są takie same, jak wyjaśniliśmy wcześniej, aby umieścić ramkę. więc musisz przejdź do „Profilu gracza” gdzie wejdziesz w opcję 'Zmień awatar i ramkę’, gdzie zobaczysz trzecią zakładkę, gdzie jest napisane 'Wizytówka’.

Po wybraniu tej opcji pojawią się wszystkie dostępne wizytówki, abyś mógł wybrać jedną i umieścić ją tak, aby pojawiła się w Twoim profilu.

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe w Call of Duty Mobile?

Jeśli chcesz zmienić zdjęcie profilowe, które masz na swoim koncie Call of Duty, musisz przejść do ikony „Profil gracza”, dotykając swojej nazwy użytkownika. Czynności są takie same, jak w przypadku zmiany ramki lub umieszczenia wizytówki, więc są one proste.

gra mobilna Call of Duty

Gdy znajdziesz się w profilu gracza, zobaczysz w pierwszej zakładce nazwę „Awatar”, gdzie będziesz mieć kilka dostępnych zdjęć, które możesz wybrać. Po zamknięciu zakładki profilu zmiany zostaną zapisane; jednak masz również możliwość umieszczenia zdjęcia profilowego taki sam jak ten, który masz na swoim koncie na Facebooku.

Aby to zrobić, musisz tylko pamiętać, że musisz nawiązać połączenie między swoim kontem na Facebooku a kontem Call of Duty. Gdy to zrobisz, możesz przejść do opcji zmiany awatara i dotknąć „Przywróć domyślne”, co spowoduje umieszczenie Twojego zdjęcia profilowego na Facebooku.

Jak zdobyć nowe awatary w Call of Duty Mobile?

Aby gra była bardziej rozrywkowa, jej twórcy pozwalają: mieć różne awatary które możesz wykorzystać podczas grania tyle razy, ile chcesz. Aby je zdobyć, nie musisz wykonywać tak skomplikowanej serii kroków, po prostu musisz chcieć je mieć, aby zarobić na nie z wysiłkiem.

Wykonuj zadania, aby zdobyć nowe awatary

Jeśli ukończysz misje, które daje ci gra, możesz zdobyć nowe awatary, misje te zawsze będą pojawiać się w grze. Ogólnie rzecz biorąc, w grze po ukończeniu misji otrzymujesz nagrody, którymi mogą być nowe awatary, aby gra była przyjemniejsza.

gra wideo call of duty

Zdobądź awatary w prezencie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, gra zawsze da ci prezenty, więc bardzo łatwo jest oczekiwać, że otrzymasz awatary z prezentami. A wiemy, że to proste, bo nawet powinieneś wiedzieć, że za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto, każdego dnia, masz nowe prezenty i nagrody na nową bitwę, z którą planujesz się zmierzyć.

W ten sposób będziesz mieć wiele awatarów gry, które możesz zmieniać tyle razy, ile chcesz, niezależnie od tego, czy jest to postać męska, czy żeńska.

dołącz do naszego kanału telegram