Skip to content

Jak dołączyć, dołączyć do spotkania Microsoft Teams lub połączyć się z nim za pomocą telefonu komórkowego

7 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, jak dołączyć do spotkania Microsoft Teams, dołączyć do niego lub połączyć się z nim z telefonu komórkowego. Teams to platforma internetowa opracowana przez międzynarodową firmę Microsoft. Ta platforma ma na celu poprawiają komunikację w środowisku biznesowym, chociaż korzystają z niej również nauczyciele mieć lepszy kontakt ze swoimi uczniami.

Będąc opracowanym przez Microsoft, dokumenty Office 365 mogą być dodawane, co daje nam przewagę dzielenia się naszą pracą w dowolnym z programów Office 365. Zespoły w swoich celach jako firmy podnoszą odrzucić dużą liczbę wiadomości e-mail, które można wysłać w ramach zadania, dzięki temu, że nawet małe firmy mają dostęp do Teams, ustawiając swoje zespoły robocze w różnych kanałach konwersacji oferowanych przez platformę.

Po obejrzeniu tego krótkiego wprowadzenia możemy zagłębić się w temat, który nas niepokoi w tym artykule, i zobaczyć, jak możemy dołączyć do spotkania zespołów Microsoft z telefonu komórkowego. Następnie wyjaśnimy ten punkt, analizując również, w jaki sposób możemy uzyskać optymalne spotkanie za pośrednictwem Microsoft Teams, dając zalecenia dotyczące płynnej rozmowy za pośrednictwem platformy.

Jak dołączyć do spotkania Microsoft Teams z telefonu komórkowego?

Jeśli chodzi o dołączenie do spotkania Microsoft Teams, mamy kilka opcji do wejścia. Przed rozpoczęciem skupiamy się w tym artykule na Microsoft Teams na telefony komórkowe, dlatego konieczne jest pobranie aplikacji Microsoft Teams, ponieważ daje w ten sposób wszystko, zaczynając spotkanie w ten sposób, od inaczej będziemy ograniczeni w działaniach, które będą miały inne osoby na spotkaniu.

Dlatego zalecamy pobranie Microsoft Teams. Aplikacja jest kompatybilna z użytkownikami Androida, jest dostępna w Sklepie Play, tak samo możemy z niej korzystać w iOS, pobierając ją w App Store.

Dołącz z Kalendarza

W aplikacji Microsoft Teams znajdziemy różne przestrzenie, aw przypadku Kalendarza mamy możliwość umówienia się na spotkanie, tak aby w dniu, w którym mamy zaplanowane spotkanie, wchodzić bezpośrednio z tego miejsca. Opcja bezpośredniego wejścia jest wyświetlana obok przypomnienia o spotkaniu.

Dzięki tej opcji oszczędzamy na tworzeniu przestrzeni spotkań. Oprócz funkcji utrzymywania kontaktu z zespołem roboczym, aplikacja organizuje kalendarze pracy z przestrzeni Kalendarza.

Dołącz do kanału

Kanały to miejsca rozmów między zespołami, ogólnie dla większej organizacji, każdy kanał ma określone zadanie lub dział. Spotkania mogą odbywać się na każdym kanale, a my mamy możliwość wejścia na spotkanie z kanału.

Z kolei aplikacja Microsoft Teams uruchamiaj powiadomienia, gdy kanał organizuje spotkanie, dając nam możliwość wejścia na spotkanie przez naciśnięcie powiadomienia. Dzięki temu możemy wiedzieć, kiedy spotkanie się rozpocznie i wejść od razu.

Wejdź przez główny czat

Ostatnim sposobem, w jaki możemy uzyskać dostęp do spotkania w aplikacji Teams, jest użycie przestrzeni „czatów”, przez którą możemy uzyskać dostęp do trwającego spotkania. Żeby to zrobić wystarczy spojrzeć na ostatnie czaty aby móc dołączyć do trwającego spotkania. Jako ostatnia opcja jest najczęściej używana przez większość użytkowników, ale teraz, gdy znasz inne sposoby wprowadzania, możesz zastosować je wszystkie.

ekran konferencyjny

Co powinienem zrobić, aby mieć optymalne spotkanie dla Microsoft Teams?

Wreszcie, ponieważ wiemy, jak dołączyć do spotkania za pośrednictwem Microsoft Teams na naszym telefonie, musimy znać kilka zaleceń, aby uzyskać optymalne spotkanie za pomocą tego środka. I to jest to, że poza pracą są pewne aspekty, które musimy wziąć pod uwagę podczas wirtualnego spotkania, Niektórzy z nich są:

  • Korzystaj z aparatów słuchowych, aby lepiej rozumieć uczestników spotkania, a także je rozumieć.
  • Nie zostawiaj mikrofonu otwartego, jeśli w tle słychać szumy
  • Musimy być w porządku fizycznie zaaranżowane na spotkanie, utrzymując porządek w naszej przestrzeni bycie bardziej profesjonalnym
  • Sprawdź, czy mamy dobre połączenie internetowe

Dzięki tym podstawowym wskazówkom, aby mieć optymalne spotkanie, które sprawi, że nasze spotkania w usłudze Teams będą lepsze dla całego zespołu roboczego, utrzymanie wysokiego poziomu profesjonalizmu i szacunek dla uczestników.

dołącz do naszego kanału telegram