Skip to content

Jak dodać program do listy wyjątków AVG i przyznać mu uprawnienia do działania?

11 de kwiecień de 2022

Jeśli zazwyczaj czytasz nasze artykuły, to już masz to na uwadze rPolecamy wszystkim mieć zainstalowany program antywirusowy na swoich komputerachponieważ jest to najlepszy sposób ochrony przed atakami z zewnątrz, które mogą istnieć.

A kiedy myślimy o najlepszych dostępnych obecnie opcjach antywirusowych, nie możemy stracić ich z oczu niektóre bardzo interesujące, takie jak AVGprogram, który całkowicie bezpłatnie chroni nasz komputer.

O tej aplikacji trzeba powiedzieć, że okresowo analizuje programy i pliki znalezione na komputerzea gdy wykryje infekcję, powiadamia nas o tym, ale także poddaje ją kwarantannie, aby nie powodowała problemów.

Jednakże, orazW niektórych przypadkach możemy być całkowicie świadomy tego ryzyka i że jesteśmy nawet skłonni to założyć, i właśnie wtedy musimy ustawić kilka wyjątków w AVG, aby już go nie blokował.

Dlatego jeśli będziesz kontynuować czytanie, w kolejnych wierszach znajdziesz krok po kroku, aby dodać program do listy wyjątków AVG w bardzo szybki i prosty sposób, aby oprogramowanie działało poza programem antywirusowym.

Dodaj aplikację do wyjątków AVG

Więc jeśli już jesteś Masz dość antywirusa AVG, który zatrzymuje niektóre aplikacje, które chcesz uruchomićmusisz wiedzieć, że na szczęście istnieje rozwiązanie, które polega na wykonaniu kroków, które komentujemy poniżej:

 • Uruchom program antywirusowy AVG lub, jeśli jest już otwarty, przejdź do sekcji Ochrona rezydentów, która pojawia się po lewej stronie ekranu
 • W nim musisz przejść do Zarządzaj wyjątkami na dole okna, a po otwarciu przejdź do Dodaj trasę. Jeśli chcesz wykluczyć konkretny katalog, musisz przejść do Dodaj pliki, aby dodać te, które chcesz
 • W międzyczasie możesz również sprawdzić listę programów, aby dodać niektóre z wyjątków skanowania AVG. Chociaż nie będziesz już chroniony przed tym oprogramowaniem, program antywirusowy nie będzie go już zatrzymywać
 • Następnie musisz kliknąć OK, po zakończeniu dodawania wyjątków, które chcesz

Nie chcemy przestać oferować Ci kilku porady, które naszym zdaniem mogą być dla Ciebie bardzo przydatne podczas dodawania wyjątków do skanowań programu AVG Antivirus:

 • Jeśli chcesz usunąć program z tych, które są częścią wyjątków AVG, przejdź do Usuń ścieżkę
 • Ponadto zalecamy dodawanie programów do listy wyjątków tylko wtedy, gdy masz 100% pewności, że nie spowodują one uszkodzenia komputera.

zmień parametry średnio

Jak zezwolić na programy w AVG?

Z drugiej strony, gdy wyszukają i zainstalowali AVG na swoich komputerach, będą wiedzieć, że poza ochroną antywirusową tego programu, ma on również zaporę bezpieczeństwa, która chroni nas podczas żeglugi.

W takich przypadkach AVG automatycznie zablokuje dostęp do programów lub portów, które nie są uważane za bezpieczne. Ale jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje rodzaj Białej Listy, w której rozważane przez nas wyjątki.

Dopóki uważasz, że program, z którym łączysz się przez Internet, jest bezpieczny, możesz dodać go do Białej Listy, wykonując następujące kroki:

 • Otwórz AVG dokładnie tak samo, jak zawsze i przejdź do sekcji Zapora, aby zobaczyć jej ustawienia
 • Kiedy jesteś w tej sekcji, musisz przejść do profili lub profili, sekcji, która pojawia się po lewej stronie ekranu. Po zakończeniu musisz przejść do Komputer w domenie lub Komputer w domenie, a następnie do Aplikacji lub Aplikacji
 • Zobaczysz tam wiele witryn, z którymi regularnie się łączysz, a nawet możesz dodać inne, które chcesz
 • Aby dodać je do Białej Listy, musisz przejść do Dodaj lub Dodaj
 • Następnie przejdź do Ścieżki lub Ścieżki, nawigując w danym programie
 • Tam musisz wybrać go z Otwórz lub Otwórz, a następnie przejdź do akcji aplikacji lub akcji do zastosowania
 • Po wejściu do tej sekcji musisz wybrać opcję Zezwól wszystkim lub Zezwól wszystkim
 • Następnie przejdź do Zastosuj lub Zastosuj, a następnie kliknij OK, aby zapisać ustawienia zapory

Jak widzisz, ustawianie wyjątków zarówno na poziomie antywirusa AVG, jak i zapory jest naprawdę prostei zalecamy, aby następnym razem, gdy będziesz chciał to zrobić, wykonaj następujące kroki, ponieważ bardzo łatwo pozbędziesz się tych irytujących problemów.

dołącz do naszego kanału telegram