Skip to content

Jak dodać lokalizację na Instagramie?

4 de styczeń de 2023

Instagram to jedna z najciekawszych sieci społecznościowych na świecie, i oczywiście także jeden z najpopularniejszych, a wszystko, co urosło w ostatnich latach, stało się jednym z głównych. I choć oczywiście ma wiele uznanych treści, wśród których nigdy nie można zapomnieć o filtrach i opcjach edycji, ma też inne atrakcje.

Rzeczywiście, musimy przede wszystkim zaznaczyć, że najpopularniejsza aplikacja do zdjęć na świecie ma możliwość na poziomie geograficznym, który jest niezwykle przydatny: dodawania miejsca, w którym zrobiliśmy to zdjęcie lub nagraliśmy ten film. W ten sposób przez całe nasze fotografie Będziemy mogli oznaczyć wszystkie miejsca, które odwiedziliśmy w naszym mieście, kraju lub na całym świecie.

Aby inni wiedzieli, gdzie jesteśmy, będziemy musieli dodać lokalizację do naszych zdjęć, aby była wyświetlana publiczniei chociaż gdy nauczysz się, jak to zrobić, zobaczysz, że jest to naprawdę łatwe, musisz wiedzieć w ten sam sposób, że na początku może to trochę kosztować, aby wiedzieć, gdzie ta opcja jest dostępna, sytuacja, dla której zrobiliśmy Ten artykuł.

Jak dodać lokalizację do moich zdjęć na Instagramie?

Oczywiście najpierw bierzemy telefon i wchodzimy na nasze konto na Instagramie, które domyślnie powinno być dostępne, a następnie wykonujemy wszystkie kroki, aby dodać zdjęcie w tradycyjny sposób. W momencie wysłania, Zobaczymy nie tylko możliwość dodania tego zdjęcia do innych sieci społecznościowych, ale nieco dalej „dodaj do mapy zdjęć”, czyli to, co nas interesuje.

Po wejściu do sekcji Dodaj do mapy ze zdjęciami zobaczymy, że u dołu tego menu pojawi się coś w rodzaju „przypisz nazwę do tej lokalizacji”, abyśmy mogli albo wybierz nazwę witryny, w której się znajdujemy lub dlaczego nie, wygeneruj nową witrynę, która nie była dostępna poprzez usługę map, z której Instagram korzysta domyślnie.

Wybierając daną witrynę, będziemy mogli udostępnić nasze zdjęcie na Instagramie bez wielu dodatkowych okrążeń, co zajmie nam tylko sekundę, zanim ostatecznie je opublikujemy. Kiedy to zrobisz, Zobaczysz, że u góry każdego zdjęcia pojawi się strona, na której zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś wideoa przynajmniej ten, który wybrałeś.

Ta funkcja jest interesująca z dwóch punktów widzenia.po pierwsze, bo dzięki niemu możemy zebrać wszystkie miejsca, które zwykle odwiedzamy, a po drugie, jeśli ktoś inny szuka najlepszych zdjęć swojej restauracji, miasta czy ulubionego zabytku ze względu na położenie geograficzne, a Ty masz coś tam przesłał, wtedy będzie mógł zobaczyć Twoje zdjęcie i zacząć Cię obserwować.

Jak dodać lokalizację do historii na Instagramie

Instagram stał się w krótkim czasie najczęściej używaną siecią społecznościową na świecie, wyprzedzając wiele innych. Oczywiście z tą wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność, powiedziałby wujek Ben, a to oznacza, że ​​​​musisz cały czas uruchamiać aktualizacje i wiadomości, aby wszyscy użytkownicy wspomnianej sieci społecznościowej byli z nią związani, co nie jest łatwym zadaniem .

Ale nie można zaprzeczyć, że z biegiem czasu wiadomości jest coraz więcej, a Instagram jest dziś bez wątpienia najbardziej dostępną i zabawną siecią społecznościową do nawigacji.

Historie na Instagramie były świetnym dodatkiem, który użytkownicy przyjęli i zaczęli używać non-stop, a następnie dodawano do tych historii coraz więcej funkcji, dzięki czemu były one bardziej wszechstronne i dynamiczne, firmy i ludzie codziennie korzystają z tych historii. .

Jak dodać lokalizację do historii na Instagramie

Kolejną dodaną funkcją jest tzw dodaj lokalizację geograficzną aby w ten sposób ci, którzy zobaczą Twoją historię, mogli dokładnie wiedzieć, skąd pochodzi to zdjęcie lub gdzie jesteś.

Jak możesz dodaj lokalizację do historii na Instagramie? Wykonaj krok po kroku to, co powiem ci poniżej:

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dodać lokalizację do Facebooka, na ścianie będziesz musiał umieścić status, a następnie kliknąć dodaj do lokalizacji. Jest zarejestrowany w sieci społecznościowej, ale także na Instagramie, który wykrywa go automatycznie.
  • Teraz będziesz mógł przesłać zdjęcie, które chcesz opublikować, dodając, jak zawsze, dowolny filtr.
  • Zauważ, że jest miejsce specyficzne dla lokalizacji, jest jak pasek wyszukiwania, tam będziesz mógł dodać nazwę ulicy, być może firmy itp. Instagram zasugeruje również wprowadzony wcześniej adres.

Ale w końcu, jak widać dodaj lokalizację do historii na Instagramie Jest to łatwiejsze niż się wydaje iw ciągu kilku minut będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą funkcjonalnością, aby wszyscy Twoi obserwujący wiedzieli, gdzie zostało zrobione to zdjęcie lub po prostu, abyś mógł z niego korzystać w dowolny sposób bez żadnego problemu .

Pamiętaj, jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić komentarz nieco poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram