Skip to content

Jak dodać emotikony do Snapchata — ruch w filmach i emotikonach

14 de wrzesień de 2021

Jednym z wydziałów Snapchata jest to, że ma różne narzędzia i opcje, które sprawiły, że jest on jednym z najlepszych najciekawsze zastosowania u najmłodszych, zwłaszcza że każdy z nich może edytować, dodawać i tworzyć emotikony według własnych upodobań, te cechy są unikalne dla aplikacji.

Wszystkie szczegóły, filmy i twarze są istotnymi elementami dla Snapchata i jego działania, które szczegółowo opiszemy poniżej, aby lepiej je zrozumieć, jak z nich korzystać i które z nich są możliwe.

Jak umieścić naklejki na Snapchacie?

Dekorowanie tak zwanych „zatrzasków” jest bardzo proste, ze wszystkimi kategoriami i typami naklejek, które ma aplikacja, jest to bardzo łatwe i wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Wybierz ekran podglądu i wybierz z kategorii Naklejki. Naciśnij i przeciągnij naklejkę na obraz.
  • Gdy to zrobisz, napraw go na obrazie i pozostanie tam, gdzie jest, edytując zgodnie z samym obrazem. I voila, będziesz miał naklejkę.

Podobnie Snapchat oferuje możliwość tworzenia własnych naklejek, wycinając je i zapisując automatycznie wśród własnych naklejek, w ten sposób możesz z nich korzystać ponownie. Ta funkcja jest idealna, jeśli chcesz zapisać swój MultiSnap i ponownie go udostępnić.

Przewodnik po korzystaniu z Bitmoji Snapchata i wszystkich jego funkcji

Bitmoji będzie reprezentować Cię w całej aplikacji Snapchat, jest to bardzo proste i do tego masz dwie opcje: przez aplikację Bitmoji lub bezpośrednio przez Snapchat.

Używanie go w Snapchacie pozwoli ci go edytować i nadać mu funkcje takie jak 3D Bitmoji lub Bitmoji Games, gdzie reprezentuje ciebie, co da możliwość wyrażenia swojej kreatywności lub wizji siebie dzięki temu emoji, którym się stałeś.

Ponadto będąc elementem reprezentującym użytkownika przez wszystkie Snapchaty, które znajdziesz unikalne naklejki zaprojektowane w oparciu o Bitmoji indywidualna każdego z użytkowników, co może być zabawą dla wielu. Połącz to ze wspaniałymi filtrami, a będziesz sensacją.

Jak umieścić twarze na filmie, gdy jest on publikowany?

Nowe funkcje w filmach Snapchat pozwalają umieszczać twarze i obiekty w filmach, a nie tylko to, ale także daje możliwość umieszczenia emotikonów lub emotikonów i śledzenia konkretnego obiektu, wykrywając jego ruch. W tym celu musisz tylko:

  • Najpierw należy otworzyć aplikację i nagraj wideo jak zwykle. Poczekaj, aż pojawi się edytor wideo.
  • Uzyskaj dostęp do obszaru emotikonów, emotikonów lub twarzy, który znajduje się w górnej części ekranu, ikona w kształcie notatki.
  • Przeciągnij lub wybierz emoji, aby zlokalizować go w obszarze wideo, w którym ma się pojawić. Zapisz i opublikuj wideo w aplikacji jak zwykle.

Proces umieszczania twarzy w filmie był tak prosty, bez problemów i komplikacji wszelkiego rodzaju, a wszystko przez samą aplikację i jej nowe funkcje.

Gdzie można znaleźć najlepsze ruchome naklejki?

Animowane naklejki pojawiły się jako nowa aktualizacja Snapchata i bardzo łatwo je dodać, mimo że wielu użytkowników nie było jeszcze w stanie ich dodać. Miejscem, w którym można znaleźć najlepsze i najbardziej odpowiednie, jest GIPHY.

Powiedział naklejki można dodać do zdjęć lub filmów z każdego snapu którą zamierzasz udostępnić, a ze względu na niekończące się źródło gifów, które ma GIPHY, nie ma ograniczeń co do doświadczenia i kreatywności, jeśli chodzi o uzyskanie najbardziej odpowiedniego.

jak używać bitmojis i naklejek na snapchacie

Gdzie mogę umieścić emotikony w moich filmach Snapchat online?

Umieszczanie śmiesznych emotikonów na Snapchacie jest bardzo prostym procesem, a wiele aplikacji internetowych daje taką możliwość, podobnie jak ta sama aplikacja przez edytor wideo.

Ponieważ jest to bardzo łatwa praca, wystarczy nagrać film przez aplikację lub łóżko i czekać na pojawienie się redaktora, po czym pozostaje tylko dodać emotikony, które pasują do kreatywności każdego z użytkowników.

W przypadku korzystania z aplikacji online, wiele z nich oferuje zapisywanie filmów na telefonie komórkowym i można je wgrywać jako snapy do aplikacji bez problemu po edycji.