Skip to content

Jak dodać Bitmoji na klawiaturze swojego iPhone’a? – Zaawansowane ustawienia

4 de luty de 2022

na pewno widziałeś małe awatary przyjaciół, rodziny lub znajomych w różnych sieciach społecznościowych, jeśli jesteś użytkownikiem iOS, ale nadal nie wiesz, jak stworzyć tę spersonalizowaną naklejkę, powiemy Ci, że jest to bardzo proste i możesz to zrobić za pomocą klawiatura.

Włączenie klawiatury Bitmoji umożliwia korzystanie emotikony załadowane autentycznością, znacznie przybliżysz swoje statusy i wiadomości, dzięki możliwości wyboru wyrażenia, które będzie Cię przedstawiać znacznie dokładniej niż tradycyjne emotikony. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować i używać Bitmoji na swoim iPhonie, czytaj dalej.

Jak ustawić swój awatar Bitmoji z iPhone’a?

Bitmoji to bez wątpienia jedna z najlepszych darmowych aplikacji na klawiaturę dla iPhone’a, jeśli nie masz jej jeszcze zainstalowanej na swoim urządzeniu, pierwszą rzeczą jest przejście do Apple Store, aby pobierz i zainstaluj. Teraz, gdy masz go na swoim telefonie komórkowym, nadchodzi najbardziej kreatywny moment, polegający na skonfigurowaniu swojego awatara lub postaci, w tym celu musisz wykonać następujące kroki.

  1. Uzyskaj dostęp do aplikacji, poprosi Cię o zarejestrowanie się jako użytkownikmożesz to zrobić przez Snapchat lub e-mailem, ważne jest, aby wypełnić wszystkie dane.
  2. Natychmiast zakładasz konto, rozpocznie się dostosowywanie Bitmoji z prośbą o wybranie typu awatara.
  3. Następną rzeczą będzie poproszenie o selfie, do którego zaleca się dostęp, aby uzyskać lepsze wyniki.
  4. Następnie otworzy się menu edycji postaci, w którym możesz dostosować wszystko, od odcienia skóry, fryzury, kształtu i koloru oczu, rzęs, nosa, brwi, ust po strój awatara.
  5. Jeśli jesteś zadowolony, kliknij przycisk „Zapisz” i następnie „Zapisz awatar”.

kobieta używająca iphone

Gdzie można znaleźć klawiaturę Bitmoji do urządzenia z systemem iOS?

Teraz, gdy ukończyłeś już całą część projektowania swojej postaci, nadszedł czas, aby aktywować klawiaturę Bitmoji na iPhonie, aby można było używać jej jako naklejki w wybranych sieciach społecznościowych. Sam fakt pobrania aplikacji nie oznacza, że jest dostępna jako domyślna klawiaturawięc początkowo nie dowiesz się, jak z niego korzystać.

Aby włączyć Bitmoji jako główną klawiaturę, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację i zlokalizować ikonę w kształcie świata w dolnej części ekranu, a następnie ją kliknąć. Dzięki temu uzyskasz dostęp do zakładki klawiatury, w której musisz postępować zgodnie z instrukcjami aplikacji, aby ją aktywować.

Co powinieneś zrobić, aby dodać Bitmoji na klawiaturze iPhone’a?

Po otwarciu klawiatury nadal nie widzisz opcji dołączenia Bitmoji, zaleca się uruchomienie sprawdzania prosto do konfiguracja telefonu komórkowegoAby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Pierwszą rzeczą jest przejście do menu „Ustawienia” na swoim urządzeniu.
  2. Następnie naciśnij opcję „Ogólne” i „Klawiatura”.
  3. Teraz dotknij opcji „Klawiatura” i „Dodaj nową klawiaturę”, gdzie będziesz mieć możliwość aktywacji Bitmoji.
  4. Jako ostatni krok musisz „Zezwól na pełny dostęp”, przesuwając przycisk.

Dzięki tym krokom będziesz mieć gotowe Bitmoji jako domyślną klawiaturę, ale jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem iOS, a jego produkty i aplikacje są dla Ciebie niezwykle atrakcyjne, czas rozważyć wejście do sklepu internetowego Apple i zakup urządzenia, które najbardziej Ci odpowiada, z tym otwierasz drzwi do wszechświata innowacji i rozrywki nowej generacji.

W jaki sposób możesz używać tej klawiatury w wiadomościach na iPhonie?

Teraz tak, nadszedł czas, aby w pełni wykorzystać nową klawiaturę, używać spersonalizowanych naklejek, aby tworzyć aktualizacje statusu, nowe historie lub wysyłać wiadomości z wyjątkowym i zabawnym akcentem.

Ten krok jest bardzo prosty, tylko z uruchom klawiaturę i naciśnij „ABC” będziesz mógł zobaczyć wszystkie dostępne naklejki Bitmoji ze swoim awatarem. Aby wybrać i użyć jednej, kliknij na nią, a zostanie ona natychmiast skopiowana, wróć do taśmy wiadomości i wklej ją, pojawi się pytanie, czy chcesz „Wyślij” lub „Anuluj”.

telefon iphone z aplikacjami

Które aplikacje pozwalają na używanie Bitmoji w wiadomościach?

Istnieje kilka aplikacji, które pozwalają używać Bitmoji jako źródła naklejek lub emotikonów, ponieważ coraz więcej użytkowników preferuje te dane osobowe, nawet teraz możesz uzyskać więcej Bitmoji 3D. Oceńmy więc szczegółowo, jak używać swojego awatara w niektóre z najpopularniejszych aplikacji dzisiaj.

Snapchat

Aby w krótkim czasie zastosować Bitmoji w popularnej sieci społecznościowej do udostępniania zdjęć i filmów, najpierw zaloguj się na swoje konto Snapchat i przystąp do robienia zdjęcia.

zobaczysz przycisk emotikon u góry ekranu wybierasz go, a w dolnej części wyświetlają się różne opcje, interesuje nas ta druga, z którą udaje nam się połączyć Bitmojis w aplikacji Snapchat, czekasz na załadowanie naklejek i będą gotowe do użycia.

WhatsApp

Z pewnością jesteś zainteresowany umieszczeniem Bitmoji na WhatsApp, tam najbliższe kontakty będą mogły zobaczyć Twoją charakterystyczną postać. Cóż, osiągnięcie tego jest bardzo proste, po aktywacji klawiatury Bitmoji, gdy wejdziesz, aby napisać wiadomość na WhatsApp, automatycznie znajdziesz się na górnej wstążce, Powiązane wskazówki dotyczące Bitmoji z którym piszesz, jeśli na przykład napiszesz „Hello”, opcje awatara pojawią się w geście powitania.

komunikator facebookowy

Używanie Bitmoji w Messengerze z Apple jest również prostym procesem, kiedy logujesz się na swoje konto Messenger i masz zamiar utworzyć nową wiadomość, po prostu kliknij „ABC”, aby uzyskać dostęp do całego katalogu Bitmoji, teraz wystarczy wybrać, skopiować i wkleić, aby wysłać.

dołącz do naszego kanału telegram