Skip to content

Jak łatwo usunąć lub wyciszyć dźwięk w aparacie iPhone’a

7 de marzec de 2023

Wśród wielu aspektów lub cech, dla których ogromna liczba użytkowników pozostaje z telefony komórkowe Applemożemy wymienić jego aparaty i aplikacje fotograficzne, które należą do najlepszych w segmencie.

Teraz, poza tym, że możemy nagrywać w zwolnionym tempie na iPhonie lub wykonywać ogromną liczbę innych zadań, prawie zawsze najczęstszą czynnością z obiektywem naszego urządzenia będzie zrobić zdjęcie.

Problem polega na tym, że domyślnie, gdy robimy zdjęcie, wykona się migawka aparatu typowy hałas że w jakiś sposób zaalarmuje o tym wszystkich wokół nas.

Dlatego jeśli nie chcesz się tłumaczyć ze zdjęć, które robisz, lub jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek inny się o nich dowiedział, zalecamy dalszą lekturę. Cóż, pokażemy ci, jak możesz usunąć ten hałas, tak charakterystyczny dla aparatów iPhone’a.

Pokażemy ci, mówiąc dokładniej, kroki, które musisz wykonać wyciszyć iPhone’a podczas robienia zdjęć szybko, chociaż na końcu artykułu podamy również ważne ostrzeżenie w tym zakresie. Bardzo poważny punkt, który powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli zdecydujesz się przeprowadzić ten proces, a zwłaszcza powód tej funkcji, która może sprawić, że spojrzysz na to innymi oczami. pończochy bezpieczeństwa.

Jak mogę usunąć dźwięk aparatu iPhone’a?

Cóż, przede wszystkim musisz wiedzieć, że podstawowe rozwiązanie oferowane przez iOS jest przydatne tylko w wyjątkowych sytuacjach, ponieważ podczas umieszczania iPhone’a w Tryb cichy aby wyłączyć dźwięk aparatu, nie usłyszysz też innych typów powiadomień.

Z tego powodu alternatywą, której szuka wielu użytkowników, jest pobranie aplikacji, takiej jak ProCamera czy Capera, opracowany dla niego. Te aplikacje mają sekcję, która pozwala wyciszyć kamerę urządzenia bez anulowania innych powiadomień, dlatego zalecamy je.

Trzecim rozwiązaniem może być najpierw otwarcie aparatu iPhone’a, a gdy znajdziesz się w tej sekcji, naciśnij przycisk zmniejszyć głośność przez długi czas, aż będzie można wyciszyć dźwięk w tym trybie. Problem polega na tym, że wtedy możesz robić zdjęcia tylko w trybie Burst.

Która z tych opcji jest naszym zdaniem najlepsza? Uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie, o ile możesz pobrać określoną aplikację. Jeśli nie, włóż urządzenie Tryb cichy nieźle, ale zawsze pamiętaj o przywróceniu go do formatu z dźwiękiem.

Gdy skończysz, będziesz mógł bez problemu przenieść zdjęcia z iPhone’a na komputer, więc zarządzanie zdjęciami zrobionymi zarówno z dźwiękiem, jak iw ciszy jest dokładnie takie samo.

Dlaczego nie powinieneś blokować dźwięku aparatu iPhone’a?

Teraz, chociaż już wiesz, jakie są kroki, które musisz wykonać, kiedy tylko chcesz wycisz dźwięk aparatu iPhone’a, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności.

Chociaż w Hiszpanii i większości krajów hiszpańskojęzycznych nie ma problemu z blokowaniem dźwięku aparatu iPhone’a, są inne kultury, w których można to zrobić, niezależnie od tego, czy masz zainstalowaną kamerę z Androidem, to też przestępstwoNie ma znaczenia, jakiego systemu operacyjnego lub telefonu komórkowego używasz.

kobieta robienia zdjęć z telefonu komórkowego

narody lubią Japonia i Korea mają przepisy, zgodnie z którymi wszystkie smartfony muszą wydawać dźwięk podczas korzystania z aplikacji aparatu do robienia zdjęć, i zwykle są bardzo surowe w swoich karach, gdy nie są przestrzegane.

I dlaczego tak się dzieje? Bo władze w tych krajach uważają, że to jest ważniejsze prywatność ludzi niż robienie zdjęć; więc jeśli ktoś spróbuje Cię sfotografować bez Twojej zgody, będziesz w stanie to stwierdzić.

Nawet w niektórych z tych krajów, nawet jeśli wyciszysz aparat iPhone’a poprzednią sztuczką, będzie on nadal brzmiał, ponieważ w ten sposób Jest skonfigurowany fabrycznie.

Powiedz nam, czy byłeś w stanie zablokować dźwięk aparatu iPhone’a krok po kroku, którego cię nauczyliśmy? Podziel się z nami swoimi uwagami i wszelkimi wątpliwościami.

dołącz do naszego kanału telegram