Skip to content

Jak odzyskać usunięte aplikacje z mojego iPhone’a, iPada i iPoda Touch

5 de styczeń de 2023

W dobie technologii i od wczesnego pojawienia się w 1980 roku niektórych inteligentnych urządzeń mobilnych, aplikacje, o których wiemy, że towarzyszyły nam w drodze i były godne Twojej pamięci. Od gier, organizerów, odtwarzaczy, edytorów zdjęć i różnych aplikacji edukacyjnych, były one bardzo przydatne dla wszystkich.

Tak więc istnieją setki klasyfikacji lub rodzaje aplikacji mobilnych Niektóre z nich musiały zacząć od naszego urządzenia z różnych powodów, o których tylko my wiemy. Albo dla niewystarczająca pojemność pamięci o które prosi nasz zespół, ciągłe aktualizacje lub utrata zainteresowania, musimy je usunąć, a następnie zastąpić innymi.

Chociaż szczerze mówiąc, w zdecydowanej większości kończymy usuwanie aplikacji w celu zaoszczędzenia miejsca na naszych urządzeniach i może to przynieść nam pewne żale, dlatego musimy okresowo przeglądać te pliki zajmują niepotrzebne miejsce na naszym komputerze i usuwają je w celu zwiększenia pojemności magazynu.

Od czasu do czasu możemy również tworzyć kopie zapasowe naszego sprzętu, aby zachować jego dokładną kopię Aktualne pliki od naszego zespołu oraz w przypadku posiadania telefonu komórkowego o zasięgu iPhone’a łatwo jest zastosować się do kilku rad, które mogą nam w tym pomóc lepiej zrozumieć nasz zespół; ponieważ niektóre funkcje są zwykle różne.

Chociaż w niektórych przypadkach po prostu nie możemy kontrolować, tracimy wszystkie aplikacje z powodu formatowania lub błędów w oprogramowaniu naszego urządzenia. Podobnie i niezależnie od przypadkuIstnieją różne sposoby na wyzdrowienie te aplikacje.

Jeśli jesteś użytkownikiem, który stracił ukochaną aplikację i chcesz go odzyskać, Gratulacje! Trafiłeś do właściwego przewodnika. po prostu z Podążaj za wskazówkami które ustalimy poniżej, będziesz mógł szybko odzyskać aplikacje na swoim iPhonie.

Odzyskaj utracone aplikacje z mojego iPhone’a krok po kroku

Aby móc przeprowadzić tę procedurę, będziemy musieli mieć urządzenie stacjonarne Prochowiecktóra z kolei jest właścicielem aplikacji iTunes. Ponadto ta aplikacja będzie musiała zostać znaleziona w swojej wersji 10.5 albo coś wyższego np wersja 12.8 które można znaleźć na ich oficjalnej stronie. W ten sposób i mając wymienione wymagania, będziemy gotowi do startu.

Pamiętaj, że dobre połączenie internetowe, będzie kluczem do sukcesu w tym procesie, ponieważ może on zostać przerwany, zatrzymany, a zatem trzeba będzie zacząć wszystko od zera. Musisz tylko postępować zgodnie z tym krótkim przewodnikiem krok po kroku, a w mgnieniu oka będziesz mieć w swoim iPhone’a, iPada lub iPoda dowolna aplikacja które znajdowało się wcześniej na Twoim urządzeniu, ale teraz chcesz je odzyskać.

Teraz pierwszym krokiem do naśladowania będzie otwórz aplikację itunes, po prostu kliknij na jego ikonę. Następnie będziemy musieli przejść do panelu lub menu znajdującego się po prawej stronie tej aplikacji. Tutaj będziemy musieli kliknąć opcję, która mówi: „sklep itunes”.

W ten sposób, gdy będziemy w sklepie iTunes, naciśniemy ikonę „Dom”. Jest to reprezentowane przez mały biały dom w lewym górnym rogu okna. Ponownie przejdziemy do prawej części aplikacji i klikniemy opcję: „Kupił”. Ta czynność otworzy nowe okno z całą zawartością, którą nabyliśmy od czasu utworzenia naszego konta iTunes.

Teraz przejdziemy do segmentu „aplikacje”, który znajduje się pomiędzyMuzyka„Y”Książki”. W tej sekcji możemy wyświetlić wszystkie aplikacje, które wcześniej pobraliśmy za pomocą naszego iPhone’a.

Aplikacja itunes store na iPhone'a

I tak po prostu musimy podłącz nasz smartfon iPhone, iPad lub iPod do naszego komputera Mac lub komputera, który mamy, ponieważ proces, który należy wykonać, jest taki sam w różnych okolicznościach, za pomocą kabla z portem USB, z którym jest już ogólnie zintegrowany i który pozwoli nam pobrać aplikacje, które pojawiają się w tym rekord itunesa i oczywiście chcemy je odzyskać, aby używać ich w naszym iPhonie.

ohI gotowy!, w tym momencie wiesz, jak odzyskać utracone aplikacje na urządzeniu przenośnym iPhone. Teraz możesz znowu mieć dowolną aplikację na swoim telefonie. Wiesz również, że możesz powtarzać te kroki tyle razy, ile potrzebujesz i ponownie zapoznać się z naszym przewodnikiem i instrukcjami, o których tutaj wspominamy.

dołącz do naszego kanału telegram