Skip to content

Jak czytać wiadomości z mojego Facebook Messengera bez używania aplikacji lub otwierania ich?

4 de luty de 2022

Na początku Facebooka nie było Messengera, więc trudniej było czytać wiadomości, które były do ​​Ciebie wysyłane. Ale z biegiem czasu wszystko się zmienia Facebook poprawia się pod wieloma względami, więc podjąłem decyzję o podzieleniu tej aplikacji na jedną z Niezależne wiadomości.

Ale nawet pomimo lat, sztuczek, które znamy z Facebooka i za każdym razem używamy więcejczęsto zadawane pytania dotyczące takiej sieci są normalne.

Aby móc bez problemu pozostać w kontakcie za pośrednictwem sieci społecznościowej, konieczne jest, aby użyjmy po prostu Messengerachociaż możliwe jest czytanie wiadomości z Facebooka bez konieczności posiadania tej aplikacji.

Jak przeglądać wiadomości na Facebooku bez konieczności instalowania Messengera krok po kroku

Chociaż sprawdzanie wiadomości na Facebooku bez zainstalowanego Messengera nie jest do końca wygodne, jest to całkowicie możliwew tym celu wejdziemy do sieci społecznościowej przez przeglądarkę internetową, naprawdę.

Wchodząc do sieci społecznościowej z przeglądarki, możemy przejrzeć wszystkie wiadomości jako robiliśmy to wcześniejz tej samej przeglądarki i bez żadnego problemu możesz odpowiedzieć na te same pytania i wszystko.

Zaloguj się do Facebooka z przeglądarka i otwieraj wiadomości, dzięki czemu możesz łatwo odpowiadać bez konieczności instalowania aplikacji.

Oprócz tego, jeśli chcesz mieć aplikację, aby móc widzieć sieć społecznościową i sprawdzać wiadomości, możesz zainstalować Facebook Lite, dzięki tej aplikacji będziesz mógł nie tylko sprawdzać sieć społecznościową, ale także wiadomości bez mieć mieć posłańca zainstalowany.

Pamiętaj, że Facebook Lite również zużywa mniej zasobów że aplikacja, którą wszyscy znamy z sieci społecznościowej, oprócz oszczędzania nam wielu danych mobilnych, a przede wszystkim rzeczy, które wielu interesuje baterią naszego urządzenia mobilnego.

Najlepszy sposób na czytanie wiadomości z Facebooka bez Messengera

Oczywiście zawsze potrzebujemy połączenie internetowe aby móc robić to, co ci wcześniej powiedziałem, stabilne, aby nie mieć żadnych problemów.

Ale jak zobaczysz we wszystkim, sprawdzanie wiadomości, które wysyłają do nas za pośrednictwem tej słynnej aplikacji, można zrobić bez instalowania jej na telefonie komórkowym, chociaż jest więcej niż jasne, że działa niezwykle wygodne zrób to za pomocą tej aplikacji.

Jeśli możesz go lepiej zainstalować, jeśli nie, zainstaluj Facebook Lite lub pobierz Messenger Lite, który zużywa znacznie mniej zasobów niż oficjalna aplikacja i jest całkowicie bezpieczny, co pozwala nam wyslać i otrzymać wiadomości bez żadnych ograniczeń, ale zużywają znacznie mniej zasobów.

Skąd wiedzieć, co mówią wiadomości bez konieczności ich otwierania?

Chociaż daliśmy Ci już opcje czytania wiadomości bez aplikacji Messenger, teraz pokażemy Ci kilka sztuczek, aby czytać wiadomości bez pozwolenia „widziany” do drugiej osoby.

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że złościsz się na kogoś i chcesz go zignorować, ale umierasz z ciekawości, aby wiedzieć odpowiadam Ci? Cóż, bardzo łatwo jest otworzyć wiadomości bez pozostawiania widzianych:

Myślę, że pierwszą opcją, którą większość ludzi zna i jest przejrzenie wiadomości od zapowiedź telefonu komórkowego.

balony naklejki rozmów audio

W dzisiejszych czasach inteligentne urządzenia są tak kompletne, że gdy otrzymasz powiadomienie, wystarczy, że przesuniesz je palcem. ekran, wybierając wiadomość, a tym samym będziesz mógł zwizualizować to, co do Ciebie napisali, bez konieczności pozostawiania widzianych.

Teraz, jeśli Twoje urządzenie zawiodło i nie dostałeś powiadomienie wiadomości jest jeszcze jedna sztuczka, która jest zbyt prosta, aby nie wyrazić zgody:

Po prostu to, co musisz zrobić, to wyłącz internet lub komórkowa transmisja danych, to prawda, to zbyt proste i łatwe.

Jeśli chcesz w pełni przeczytać wiadomość, którą ci wysłali, powinieneś całkowicie wyłączyć modem lub wyłączyć dane telefonu komórkowego.

Gdy to zrobisz, poczekaj kilka sekund i otwórz wiadomość chcesz przeczytać, kiedy skończysz, musisz zamknąć wszystko przed włączeniem danych lub modemu, więc gdy internet wróci do twojego urządzenia, będzie się wydawać, że nie otworzyłeś wiadomości.

Czy mogłeś łatwo czytać wiadomości bez zainstalowanej aplikacji na telefonie komórkowym?

dołącz do naszego kanału telegram