Skip to content

Jak czytać wiadomości z Facebooka bez oznaczania widzianych | Wskazówki i porady, jak tego uniknąć

29 de lipiec de 2021

Jest to sieć społecznościowa, która zapewnia wiele sposobów na utrzymywanie kontaktu z rodziną, przyjaciółmi i prowadzenie interesów. Tutaj porozmawiamy trochę Wiadomości na Facebooku, jeden z ważnych aspektów Facebooka.

Skąd mam wiedzieć, czy moja wiadomość została odebrana i przeczytana?

ten ikony ci pomogą aby uświadomić sobie, co się stało z twoją wiadomością, po prawej stronie napisu zobaczysz ikonę, jest to małe kółko, niebieskie kółko pojawia się podczas wysyłania wiadomości, gdy wiadomość została wysłana pomyślnie, zobaczysz niebieski kółko, ale tym razem z poprawnym symbolem.

Gdy osoba przeczyta wiadomość, zobaczysz okrąg ze zdjęciem profilowym tej osoby, dzięki czemu zauważysz, czy wiadomość została wysłana i odczytana pomyślnie.

Metody przeglądania wiadomości bez sprawdzania widocznych w Messengerze

Są chwile, kiedy nie możemy odpowiedzieć na wiadomość i nie chcemy, aby druga osoba zorientowała się, że ją przeczytaliśmy. Coś, co może Cię również zainteresować, to dezaktywacja czatu na Facebooku i nie pojawianie się online w przypadku, gdy otrzymujesz wiele wiadomości i nie jesteś w stanie odpowiedzieć. Ale jeśli chcesz wiedzieć Jak wyświetlić wiadomość bez zaznaczania czeku?, tutaj pokażę Ci kilka metod, które Ci pomogą.

W trybie samolotowym

To najskuteczniejszy sposób na przeczytanie Messengera bez wykrycia przy próbie, po prostu musisz aktywuj tryb samolotowy, Znajdź samolot w telefonie i dotknij go, upewnij się, że ekran pokazuje samolot lub mówi tryb samolotowy i teraz, jeśli bezpiecznie otworzysz wiadomość.

W przypadku korzystania z laptopa można to również zrobić w konfiguracji, wystarczy poszukać trybu samolotowego i go aktywować. Jeśli korzystasz z komputera, możesz poszukać rozszerzenia w Chrome, które ma tę funkcję i pobrać je, aby mieć je, gdy nie chcesz być widziany. Teraz po wyjściu z Messengera i teraz, jeśli musisz usunąć tryb samolotowy i kontynuować normalne na Facebooku.

Po otrzymaniu powiadomienia

Ta metoda jest całkiem dobra, jeśli masz telefon pod ręką, gdy nadejdzie wiadomość. Musisz tylko nacisnąć wyskakujące powiadomienie a tym samym zobacz całą wiadomość bez wykrycia, pamiętaj, aby anulować szybką odpowiedź i voila, wiadomość została już przeczytana bez pozostawiania śladu.

Z paska powiadomień

Ale co za szkoda, gdybyśmy nie mieli telefonu pod ręką, w tym przypadku wystarczy przejść do paska powiadomień i przesuń górny pasek Zobaczysz tam wszystkie powiadomienia, ponownie skorzystaj z opcji szybkiej odpowiedzi i pamiętaj, aby anulować szybką odpowiedź po jej przeczytaniu.

Jeśli używasz komputera, te opcje nie będą działać dla Ciebie, więc jeśli chcesz nie być widoczny podczas czytania wiadomości, musisz zainstaluj rozszerzeniePo zainstalowaniu wystarczy aktywować potrzebne funkcje.

że nikt Cię nie odkryje, gdy czytasz komunikatorJak ukryć widoczne na moim koncie Facebook Messenger?

Wygląda na to, że Facebook liczy wszystkie nasze ruchy, ale prawda jest taka, że ​​czasami nas to boli, ponieważ są chwile, kiedy nie mamy czasu na odpowiedź i nie chcemy być niegrzeczni. Dobrze, że istnieją sposoby na ukrycie tego, co widziane na koncie Facebook MessengerZobaczmy, jak możesz to zrobić.

Z serwera WWW

W tym celu możesz użyć Nieznana wersja W postaci rozszerzeń instalacja tego rozszerzenia jest prosta i pomoże ci, aby inni nie wiedzieli, że przeczytałeś wiadomości.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać i zainstalować emulator Androida na swój komputer, teraz otwórz emulator, który pobrałeś, a na pasku wyszukiwania wpisz Unseen Messenger i rozpocznij wyszukiwanie, gdy go znajdziesz, otworzy się okno z Sklep Play lub ze sklepu z aplikacjami, wystarczy pobrać i poczekać, aż się zainstaluje, a następnie poszukać opcji, z których będziesz korzystać i to wszystko.

Z aplikacji mobilnej

Aby ukryć widoczne na Facebook Messengerze przed telefonem, potrzebujesz aplikacji, która Ci pomoże, Unseen to aplikacja, która pomoże Ci to osiągnąćWystarczy wyszukać i pobrać aplikację w Sklepie Play, poczekać, aż zostanie zainstalowana, a następnie skonfigurować potrzebne opcje, a teraz możesz czytać wiadomości bez wiedzy nikogo.

Wpis Jak czytać wiadomości z Facebooka bez zaznaczania widzianych | Wskazówki i porady, jak tego uniknąć, zostały po raz pierwszy opublikowane w Look How It Is Done.