Skip to content

Jak czytać bezpośrednią wiadomość na Instagramie bez pozostawiania obserwatora w polu widzenia?

8 de Listopad de 2021

„Widziane” dotyczy jedna z najbardziej charakterystycznych funkcji wiadomości portali społecznościowych, takich jak Facebook, WhatsApp i Instagram. Chociaż w pierwszych dwóch łatwiej jest wyłączyć tę funkcję, aby usunąć „widziane” w sieci społecznościowej Instagram, jest bardziej skomplikowana, tutaj nauczymy Cię kilku przydatnych metod.

Jakie są sposoby otwierania wiadomości na czacie bez pojawiania się czeku?

To normalne, że niektórzy ludzie chcą blokować prywatne wiadomości, teraz, jeśli chcemy tylko przeczytać wiadomość bez wychodzenia z widzianego, Instagrama, jak w innych sieciach społecznościowych ma potwierdzenie odczytu wskazując, kiedy druga osoba i my czytamy wiadomość.

Wyłącz potwierdzenie odczytu na Instagramie Nie jest to możliwe, ale możliwe jest wykonanie pewnych czynności w celu odczytania wiadomości na Instagramie bez pojawiania się widzianych.

Wyłączanie Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych

Zasadniczo dezaktywuj Wi-Fi naszego telefonu komórkowego lub danych, aktywuj tryb samolotowy naszego Smartfon działa. Ponieważ nie jesteśmy połączeni z żadną siecią internetową przez Wi-Fi lub dane, „widziany” nie pojawi się; Jeśli po chwili połączymy się ponownie, to się pojawi.

Od ograniczenia wiadomości

Innym sposobem na to jest funkcja ograniczenie dla Twoich obserwujących na InstagramieOgraniczy to interakcję, jaką dana osoba może mieć z Tobą, nie tylko w wiadomościach.

W przypadku ograniczenia osoby, w sekcji wiadomości zobaczysz najpierw prośbę o akceptację. Ponadto druga osoba nie będzie mogła sprawdzić, czy jesteś online, ani nie będzie mogła zobaczyć potwierdzeń przeczytania. Do ograniczyć do osoby na Instagramie, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Z profilu danej osoby bezpośrednio i tam klikasz trzy punkty powyżej, a następnie „Ogranicz”.
  • Przy komentarzach wystarczy poszukać komentarza, który dana osoba zrobiła w publikacji, dotknąć, a wtedy dostaniesz opcję ograniczenia.
  • Od własnego Bezpośrednia skrzynka odbiorcza na Instagramie, przejdziesz do górnej ikony nad zakreśloną literą „i” i pojawi się opcja ograniczenia.
  • Na koniec wprowadzasz ustawienia profilu swojego konta i przechodzisz do sekcji „Prywatność”; następnie przechodzisz do „Konta z ograniczeniami” i szukasz osoby, wybierasz ją i to wszystko.

Szczegółem jest to, że jeśli przez pomyłkę naciśniesz przycisk usuwania, trudno będzie odzyskać usuniętą wiadomość, ponieważ ta akcja nie wymaga zatwierdzenia, więc po prostu naciskając usuń, stanie się to natychmiast.

mężczyzna patrzący na profil na Instagramie

Z trzecim wywołaniem „APP” „AiGrow”

AiGrow jest jednym z najbardziej polecani wirtualni menedżerowie do zarządzania Twoim kontem na Instagramie i całego marketingu, który się z tym wiąże.

Jedną z procedur wykonywanych przez tę aplikację jest wysyłanie wiadomości z Twojego konta, AiGrow bezpośrednio łączy Twój profil na Instagramie i będzie miał własną skrzynkę odbiorczą, dzięki czemu każdą wiadomość, która do Ciebie dotrze, możesz ją przeczytać z AiGrow bez konieczności wchodzenia do sieci społecznościowej . Zaletą tego jest to, że będziesz mógł czytać wiadomości bez pojawiania się potwierdzenia czytania dla drugiej osoby, oczywiście dopóki nie przejdziesz bezpośrednio na Instagram.

Z paska powiadomień telefonu komórkowego

Ta metoda jest dość prosta i wszystkie smartfony mają ją domyślnie aktywowaną, gdy otrzymasz wiadomość z dowolnej aplikacji, pojawi się ona u góry ekranu, w „Wycięciu” lub jeśli masz ją zablokowaną, po włączeniu ekran poniżej godziny.

W jaki sposób możesz dostosować to, co widziane, aby nie pojawiało się dla Twojego obserwatora?

Metody, o których wspomnieliśmy powyżej, mogą być używane na dowolnym urządzeniu, na którym się znajdujesz, czy to na telefonie z Androidem, iPhonie czy komputerze (tylko aplikacja). Weź pod uwagę, że usunięcie przeczytanych wiadomości prywatnych nie zapobiegnie ich oglądaniu.

W przypadku dwóch pierwszych metod będzie działać na wszystkich platformach, druga, polegająca na użyciu AiGrow, będzie oczywiście działać tylko na telefonach komórkowych, a ostatnia będzie działać również na wszystkich trzech, chociaż będziesz potrzebować pewnych korekt, aby włącz powiadomienia i podgląd wiadomości bez pozostawiania jej widocznej na Instagramie.

czaty na Instagramie przez telefon

Z Twojego Androida

Jeśli przypadkiem Twój telefon ma wyłączone powiadomienia lub tylko te z określonej aplikacji, będziesz musiał je aktywować, aby wyświetlić ich zawartość i więcej, jeśli chcesz wyświetlić wiadomość na Instagramie bez pozostawiania widzianego.

Aby to zrobić, wybierz daną aplikację, możesz skorzystać z opcji przejścia do Ustawień lub przeciągnąć ikonę, aby przenieść ją do wyżej wymienionej opcji. Następnie dotkniesz „Powiadomienia” i aktywujesz lub przyznasz aplikacji uprawnienia do wyświetlania powiadomień na telefonie. Możesz to również zrobić z samej aplikacji, w sekcji ustawień.

Z Twoim iPhone’em

Podobnie, kroki będą takie same jak w przypadku Androida, musisz mieć aktywowane powiadomienia, aby podgląd swojej wiadomości bez opuszczania drugiej osoby widzianej na Instagramie; czynność, którą możesz wykonać w samej aplikacji lub w ustawieniach telefonu.

Z twojego komputera

Na PC będziesz miał do wyboru aplikację lub bezpośrednio na stronie internetowej. W tym drugim to, co widziane, nie pojawi się ani dla ciebie, ani dla drugiej osoby, możesz wtedy wejdź na swoje konto na Instagramie z komputera.

W przypadku aplikacji należałoby również aktywować powiadomienia w taki sposób, aby po nadejściu wiadomości można było ją wyświetlić bez wychodzenia z potwierdzenia przeczytania.

Jak sprawdzić, czy Twój obserwujący na Instagramie nie widział wiadomości?

Nie ma sposobu, aby się o tym dowiedzieć, chyba że wejdziesz z jego profilem z telefonu lub zapytasz go bezpośrednio. Najbezpieczniejszym sposobem jest używaj Instagrama ze strony internetowej na PC lub tryb ograniczony; Pamiętaj, że widziany pojawi się tylko wtedy, gdy przejdziesz bezpośrednio do skrzynki odbiorczej Instagram Direct z czatem innej osoby.