Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać Twitter Lite na Androida lub iPhone’a?

24 de maj de 2022

Twitter to jedna z głównych sieci społecznościowych na świecie, taki, który wielu użytkowników zainstalowało na swoich urządzeniach mobilnych… a także taki, który zużywa najwięcej pamięci i pamięci RAM.

Jest to jedna z najbardziej poszukiwanych sieci społecznościowych na świecie, zajmująca miejsce wśród 10 najczęściej używanych sieci społecznościowych, Tylko spójrz, jak działają popularne tematy i jak nie będzie tak, jeśli jest jednym z niewielu, którzy rozważają szybkie treści.

Świergot To idealna sieć społecznościowa, jeśli chcesz dowiedzieć się, co dzieje się na świecie, z trendami globalnymi i lokalnymi, pozwala zlokalizować aktualne trendy i mieć możliwość interakcji z nimi, mając dokładne informacje. Cóż, Twitter

nie pozwalam ciumieścić więcej niż określoną ograniczoną liczbę znaków że od czasu do czasu rozwijają się, próbując znaleźć najlepsze rozwiązanie tego, czego ludzie szukają, czyli dowiedzieć się, co się dzieje w jasny i zdecydowany sposób.

Możesz jednak także przeglądać Twitter i robić inne rzeczy, których nie widzisz wiadomości, obecnie istnieją wszelkiego rodzaju profile, które starają się udostępniać cTreści humorystyczne, miłosne lub złamane serce, a także kilka krajowych i międzynarodowych gazet Mają konto na Twitterze.

I to jest to nie przegapiliby okazji, aby dotrzeć z każdym postem w kilka sekund każdej z osób, które śledzą ją w sieci społecznościowej, zaprojektowanej zasadniczo tak, aby być świadomym obecnego świata w jak najkrótszym czasie i w możliwie najdokładniejszy sposób.

Jest to obecnie ogromny trend i może być interesujące, że jeśli masz konto, upewnij się, że jest ono chronione

Z tego powodu, biorąc pod uwagę ciągłe zapytania naszych czytelników, którzy pytają nas, jak zdobyć Twitter bądź lżejszyzaproponujemy Ci to bardzo proste i wydajne rozwiązanie.

Jak korzystać z Twittera lite lub sprawić, by działał na urządzeniach z małą ilością miejsca

Zasadniczo musimy powiedzieć, że jeśli chodzi o sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter lub jakikolwiek inny, ich oficjalni klienci są zwykle ciężsi od tych opracowanych przez osoby trzecie, Chociaż mają te same funkcje. Co zatem polecamy? Cóż, szukaj wśród wielu klientów Twittera, aż znajdziesz takiego, który idealnie pasuje do tego, czego szukasz.

I tak jak w tamtych czasach sami twórcy Facebooka zwrócili uwagę, że ich aplikacja jest zbyt ciężka i wygodniej może stać się oferowanie lekkiej wersji, tak narodził się Facebook Lite; którzy zamierzają osiągnąć lżejsze doświadczenie przez Twittera, obecnie nie mamy innej alternatywy do wyboru wśród klientów generowanych przez osoby trzecie.

Co do reszty, prawdą jest, że możemy znaleźć ogromną liczbę aplikacji na Androida na Twittera, wiele z nich płatnych, które dodają funkcje do sieci społecznościowej, ale inne darmowe, które są nie mniej interesujące. Zamierzamy zostać konkretnie z jednym z nich, tak zwany Twidere i o tym porozmawiamychociaż zalecamy, aby jeśli nie jesteś przekonany, poszukaj również innych.

wersja twitter lite

Jak używać Twidere do personalizacji mojego Twittera?

Cóż, powiedzieliśmy więc, że dla nas Twidere jest jedną z najlepszych alternatyw w cienkich klientach dla Twittera, którą powinniśmy wziąć pod uwagę, i w rzeczywistości jest to narzędzie, które przede wszystkim wyróżnij się za darmo. Dlatego nie możemy stracić z oczu faktu, że pozwala dostosować wygląd sieci społecznościowej jak nam się podoba, poprzez całkowicie plastyczną sekcję konfiguracji.

Mówiąc bardziej konkretnie, musimy powiedzieć, że możemy opracować zakładki zawierające tylko niektórych użytkowników, na przykład nasze ulubione, lub jeśli chcemy, tylko kilka list, tylko hashtagi z konkretnymi referencjami itp. Na obrazku dołączonym do artykułu można zobaczyć niektóre problemy, o których wspominamy, abyś mógł trochę lepiej wiedzieć, jak działa Twidere.

Twidere pozwala nam nawet pozostać zalogowanym na kilku kontach na Twitterze i bez problemu przeskakiwać z jednego do drugiego, chociaż oczywiście wiemy, że prawdopodobnie chcesz wiedzieć, o ile jest lżejszy. Rzeczywiście, musimy zaznaczyć, że wykorzystanie pamięci RAM z Twidere wynosi około 15 MB, podczas gdy w oficjalnej aplikacji na Twitterze jest to około 25 MB.

dołącz do naszego kanału telegram