Skip to content

Jak archiwizować zdjęcia na Instagramie i co z nimi?

26 de listopad de 2021

Dla wielu dzisiaj bardzo ważne jest, aby ich status w sieciach społecznościowych był bardzo czysty i wysoki, zwłaszcza jeśli chodzi o Instagram. Dlatego konieczne jest, abyś czasami chciał ukryj lub usuń dowolny post które dodałeś.

Nie tak dawno Instagram dodał nową funkcję do swojej platformy. Nazywa się to „Plik” i za jego pośrednictwem możesz zapisywać lub ukrywać publikacje i tylko Ty możesz je zobaczyć. Następnie pokażemy Ci, jak najlepiej korzystać z tej funkcji, a także jak możesz zrób kilka zdjęć lub nagraj filmy tej sekcji.

Jaka jest funkcja nowej opcji archiwum na Instagramie?

Ostatnio włączono Instagram nowa opcja dla Twojej platformy. Składa się z archiwum opublikowanych przez Ciebie zdjęć i filmów. Wcześniej, gdy nie chciałeś mieć zdjęcia lub filmu na swoim profilu, musiałeś go usunąć, ale wraz z pojawieniem się tej nowej funkcji nie jest to już konieczne.

Dzięki niemu będziesz mógł tylko ukryć tę publikację bez konieczności jej usuwania i będziesz mógł przejdź do pliku tyle razy, ile chcesz i zobacz lub możesz też dokończyć usuwanie.

Co się dzieje, gdy archiwizujesz zdjęcie na Instagramie?

Gdy zdecydujesz się zarchiwizować posiadane zdjęcie opublikowane na Twoim koncie na Instagramie Nie jest to usuwane, a raczej wygląda na to, że system Instagram zaczął go ukrywać lub przenosić do sekcji, w której nie jest widoczny dla twoich obserwujących, tylko dla ciebie. Jest to więc najlepsza opcja, którą możesz śledzić lub użyć zamiast usuwać post i tracić go na zawsze.

Oczywiście, gdy zdecydujesz się na cofnięcie tej publikacji z archiwum, możesz to również zrobić. Dlatego zwróć uwagę na następujące wskazówki, które będziemy Ci wyjaśniać.

Jak wygląda procedura archiwizacji zdjęcia z mojego konta na Instagramie?

Jeśli chcesz zacząć korzystać z tej funkcji, najpierw upewnij się, że aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji i będzie to musiało zostać zrobione przez Twój sklep z aplikacjami, iPhone App Store lub Google Play Store. Android.

Teraz, aby przejść do archiwizacji tej publikacji, przejdziesz do swojego profilu, klikając swoje zdjęcie, które znajduje się w dolnej części ekranu po prawej stronie. Stąd będziesz musiał znajdź zdjęcie, które chcesz zarchiwizować i naciśnij, teraz będziesz musiał dotknąć trzech punktów w górnym rogu tej publikacji.

Teraz tutaj zaobserwujesz szereg opcji wśród których znajdziesz ten, który mówi „archiwum”. Od tej chwili zdjęcie nie będzie już wyświetlane w Twoim profilu i zostanie zapisane w archiwum publikacji.

telefon komórkowy iphone z instagramem

Jak mogę uzyskać dostęp do moich zarchiwizowanych zdjęć na Instagramie?

Jeśli po jakimś czasie od zarchiwizowania niektórych publikacji jesteś ciekawy lub chcesz zobaczyć te zarchiwizowane zdjęcia, musisz wejść na swój profil. Następnie będziesz musiał nacisnąć trzy punkty, które są po prawej stronie ekranu. Tam zobaczysz opcję archiwum, po jej naciśnięciu przejdziesz do sekcji, w której przechowywane jest każde z zarchiwizowanych zdjęć.

Jak mogę zrobić zdjęcie z archiwum Instagrama?

W ten sam sposób, aby zarchiwizować zdjęcie, które aktywowałeś na swoim Instagramie, musisz przejść do swojego profilu i naciśnij trzy punkty narożne. Tutaj wprowadzisz plik, naciśniesz zdjęcie, które chcesz rozpakować, aw górnym rogu będzie miało trzy punkty, tam klikniesz przycisk rozpakuj. W ten sposób publikacja znajdzie się poza tą sekcją.

Co dzieje się ze zdjęciami, które pobieramy z archiwum na Instagramie?

Oczywiście, jeśli szukasz sposobu na przywrócenie zdjęcia lub filmu na swoim Instagramie, chcesz wiedzieć, co dzieje się po wykonaniu tej czynności. Po dezaktywacji publikacji Instagram zapyta Cię, czy chcesz usunąć zdjęcie z pliku, czy pokazać je ponownie w swoim profilu. Abyś to ty decydujesz, co stanie się z tym zdjęciem. Najbardziej niezawodną rzeczą jest to, że klikasz na pokaż w profilu, aby Twoi znajomi mogli zacząć od nowa, aby zobaczyć to zdjęcie i cieszyć się nim.

dołącz do naszego kanału telegram