Skip to content

Jak anulować wszystkie subskrypcje z konta Gmail? (Przykład)

28 de luty de 2021

Większość z nas potrzebuje poczty e-mail, prawda? Ale czasami musisz się nauczyć Anuluj wszystkie subskrypcje konta e-mail Gmail.

Tworząc konto Google czy Gmail nikogo to nie obchodzi. Ale kiedy to się dzieje, to naprawdę jest dość żmudne w obsłudze.

Dzięki niekończącym się poszukiwaniom, dzięki którym poczta e-mail jest łatwiejsza w zarządzaniu, a nawet trochę mniej przytłaczająca, Google stworzył różne nowe funkcje za usługę pocztową.

Jednym z nich jest na przykład możliwość wglądu do statystyk konta Gmail. Ten gigant branżowy nigdy nie pozostawia po sobie jednego ze swoich najlepszych produktów lub narzędzi, które oferuje Google.

Gmail daje teraz więcej prywatność i zwiększone bezpieczeństwoa także funkcje, które pomogą użytkownikom efektywniej konfigurować skrzynkę odbiorczą. Te funkcje sprawią, że przeszukiwanie skrzynki odbiorczej będzie trochę przyjemniejsze.

Tam jest Aktualizacja To może wywołać panikę wśród marketerów. Służy do anulowania wszystkich subskrypcji konta e-mail Gmail.

Anuluj otrzymywanie wiadomości e-mail subskrypcyjnych

Jeśli jesteś użytkownikiem, który subskrybował różne portale przy użyciu ich poczta gmail, prawdopodobnie otrzymujesz dużo e-maili informacyjnych. Do Anuluj Wszystkie subskrypcje konta e-mail Gmail muszą przebiegać zgodnie z następującą procedurą:

  • Zamierzasz wejść do witryny Gmail z ulubionej przeglądarki za pośrednictwem komputera.
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, aby wejść na swoje konto e-mail.
  • Teraz, gdy sprzedajesz otrzymane e-maile, musisz wybrać e-mail z wiadomościami, których nie chcesz już otrzymywać.

  • Podczas otwierania wiadomości e-mail, obok miejsca, w którym pojawia się nazwa nadawcy, znajduje się opcja „Anuluj subskrypcje”.
  • Możesz także wybrać „Zmień preferencje„I wprowadź żądaną modyfikację.

W przypadku, gdy żadna z dwóch wymienionych powyżej opcji nie pojawi się, musisz wykonać bloking wiadomości oznaczającej ją jako spam. Ważne jest, aby wiedzieć, że po ukończeniu modyfikacja na e-mail, prawdopodobnie nadal będziesz otrzymywać wiadomości.

Ta modyfikacja, którą wprowadziłeś, prawdopodobnie zacznie obowiązywać po kilku dniach, więc nie martw się w przypadku otrzymać wiadomości e-mail.

Jakie jest znaczenie dla sprzedawców wysyłkowych?

Szczerze mówiąc, oznacza to, że odbiorcy będą mieli łatwiejszą drogę Anuluj wszystkie subskrypcje konta e-mail Gmail.

Jeśli więc e-maile mają nieistotną treść, a użytkownik ich nie czyta lub po prostu przez chwilę ich nie otwiera, otrzyma powiadomienie Wypisać się.

W każdym razie opcja automatyczne anulowanie Subskrypcja nie musi być postrzegana jako coś złego. Można to nawet postrzegać jako sposób na uporządkowanie list kontaktów, co z kolei poprawia szybkość dostarczania. Podsumowując, ważne jest, aby pamiętać, że jest to kolejny sposób na utrzymanie lista lub zasobnik poczty elektronicznej.

przestań spamować

Możesz usuwać nieaktywne kontakty co 6 miesięcy, aby mieć pewność, że ich współczynniki otwarcia i klikalności pozostaną na tym samym poziomie. zdrowy, aby zapewnić najlepszą dostawę.

Z tego powodu, jeśli Twój pracownik jest odpowiedzialny za Wyślij informację do ludzi za pośrednictwem poczty e-mail, nie musisz się martwić o tę nową funkcję.

Nawet jeśli wysyłane przez Ciebie e-maile są dobrej jakości i interesujące dla konsumenta, będziesz mieć tę zaletę, że otrzymasz powiadomienie wskazujące, że jesteś zainteresowany. Informacja.

A my, konsumenci, z przyjemnością zajmiemy się pocztą po swojemu, anulowanie wszystkie lub tylko te e-maile subskrypcyjne, których nie chcemy. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci rozwiązać Twój problem, jeśli potrzebujesz innych wskazówek lub sztuczek, nie wahaj się odwiedzić naszej strony internetowej, strona edukacyjna gdzie znajdziesz rozwiązanie swoich problemów.