Skip to content

Jak anulować subskrypcję Hulu krok po kroku (przykład)

28 de luty de 2021

Dzięki pojawieniu się Internetu i różnych inteligentnych urządzeń elektronicznych, które mają do niego dostęp, możemy uzyskać dostęp do wielu rzeczy, które lubimy w zakresie rozrywki.

Jeśli skupimy się tylko na programach telewizja i filmywiemy, że kiedyś bardzo trudno było mieć dostęp do tego typu rozrywki, bo często telewizja satelitarna mogła być trochę droga w zależności od kraju, a filmy można było oglądać tylko w kinie, bo DVD były tylko dostępne po kilku miesiącach od premiery filmu.

Biorąc to pod uwagę, wiele firm zdało sobie sprawę z potrzeby posiadania niezawodnej, dostępnej i kompleksowej obsługi różnych rzeczy, które użytkownik chce zobaczyć. To z tego powodu stworzono różne platformy streamingowe , jak Netflix, Disney +, a nawet w szerszym zakresie, Hulu.

Hulu to platforma przeznaczona do przesyłania różnych treści do telewizora, telefonu komórkowego, tabletu i innych. To, co odróżnia Hulu od konkurencji, to możliwość oglądać telewizję na żywo, za pośrednictwem kanałów takich jak ESPN, co jest bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jeśli masz dostęp do Smart TV lub masz możliwość oglądania go na Roku.

Ale pomimo tego i pakietów sieci typu HBO, które są do dyspozycji użytkownika, możesz być zainteresowany anuluj subskrypcję Hulu jeśli już go masz, jak pokażemy poniżej.

Bezpośrednie anulowanie subskrypcji

Pomimo tego, jak niesamowity jest Hulu pod względem oferowanych usług, całkowicie zrozumiałe jest anulowanie posiadanej subskrypcji. Może to być spowodowane wysokimi kosztami dodatkowych usług lub jeśli szukałeś pełnej usługi; I chociaż zawsze możesz zmienić rodzaj posiadanej subskrypcji, anulowanie jej również nie jest szaloną myślą.

Jeśli chcesz wypisz się z Hulu, Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest przejście bezpośrednio do strony Hulu, zalogowanie się na swoje konto, a następnie wejście do opcji „Twoje konto”, która pojawi się na ekranie.

Tutaj, musisz kliknąć „Anuluj”, a po wykonaniu instrukcji wyświetlanych na ekranie musisz potwierdzić e-mailem, że naprawdę chcesz anulować swoje konto i nie jest to mały błąd, aby zostało ono trwale anulowane.

Anulowanie subskrypcji Hulu na innych platformach

Być może subskrybujesz Hulu lub otrzymałeś członkostwo za pośrednictwem innej platformy, takiej jak iTunes, Spotify lub Disney +, może nawet z pomysłem udostępnienia konta na tej ostatniej platformie znajomym. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, w zależności od platformy, będziesz musiał anulować subskrypcję za pośrednictwem tej platformy.

aplikacje mobilne

To naprawdę bardzo prosty proces, ponieważ zwykle musisz przejść do strony swojego konta na platformie i przeglądać różne opcje, aż znajdziesz subskrypcję Hulu, aby ją anulować.

Przykładem tego jest iTunes, gdzie musisz wejść na swoje konto na stronie ’Konto’, następnie wchodząc w „Ustawienia”, w „Subskrypcje” i tam, gdzie jest napisane „Automatyczne odnawianie”, wyłącz odnawianie Hulu.

To tylko kwestia tego, czy będziesz w stanie znaleźć i zamknąć połączone konto Hulu, chociaż musisz pamiętać, że zwykle możesz anulować konto na stronie, tak jak w przypadku, gdy rozpocząłeś subskrypcję na urządzenie, takie jak Roku, które jest prawidłowo skonfigurowane.