Skip to content

Jak anonimowo zgłaszać posty, komentarze, obraźliwe wiadomości i spam na Instagramie?

29 de lipiec de 2022

Instagram stał się zbyt popularny, co zaczynało jako portal społecznościowy dla tych miłośników fotografii, którzy chcieli uniknąć tekstów, jest dziś dla wielu osób, zwłaszcza nastolatków, najłatwiejszym sposobem na pokazanie się światu, a raczej pokaż światu czym najwyraźniej są.

Jednym z powodów, dla których ludzie korzystają z Instagrama, jest to, że nikt nie może ich osądzić przesyłać jak najwięcej zdjęć, tak jakby miało to miejsce w innych sieciach społecznościowych, a właśnie o to chodzi, przesyłać jak najwięcej zdjęć, ile się da, o każdej porze dnia, ponieważ w ten sposób dostaniesz dużo więcej obserwujących, a to oznacza, że ​​jesteś popularny i dobrze wypadasz

Chociaż w sieciach społecznościowych, które są z nami od dłuższego czasu, zgłaszanie wiadomości o nadużyciach to jest stosunkowo prostezwłaszcza na Facebooku i Twitterze, widzimy, że w wielu innych procedura jest znacznie bardziej uciążliwa.

Rzeczywiście, zauważysz, że zgłaszanie obraźliwych wiadomości na Instagramie jest tak trudne, że większość użytkowników lub użytkowników oni nie bezpośrednio.

Właśnie dlatego w tym artykule chcieliśmy nauczyć, jak zgłaszać obraźliwe wiadomości na Instagramie, biorąc pod uwagę to jest już wielu użytkowników którzy pytali nas, jak powinni postępować w tej sprawie.

W każdym razie musisz wiedzieć, że na szczęście istnieje sposób na zgłaszanie obraźliwych wiadomości na Instagramie i chociaż to nie jest łatwejest.

Jak mogę łatwo zgłosić nadużycie na Instagramie?

Przyjrzyjmy się temu trochę bliżej. Jeśli chcemy zgłosić praktycznie każdą inną treść na Instagramie, my będziemy mieli proste

Następnie pokażemy, jak łatwo zgłosić zdjęcie, osobę lub profil, komentarz, a nawet zdjęcie, które zostało nam przesłane w wiadomościach prywatnych. Ale z drugiej strony zgłoszenie bezpośredniej wiadomości na Instagramie to coś więcej skomplikowany.

  • Zgłosić Zdjęcie: kliknij … w prawym górnym rogu publikacji
  • Zgłosić profil lub osoba: kliknij … w prawym górnym rogu konta
  • Aby zgłosić komentarz do własna publikacja: przesuń palcem w lewo na ekranie w miejscu, w którym znajduje się komentarz
  • Aby zgłosić zdjęcie lub obraz, który został do nas przesłany przez wiadomość docelowa: kliknij na i w kółku, które znajduje się w prawej górnej części czatu

Ale co się dzieje, gdy chcemy zgłosić wiadomość, która dotarła do nas przez bezpośrednią wiadomość na Instagramie i którą uważamy za nadużycie?

Chcę zgłaszać obraźliwe wiadomości na czacie, co mogę zrobić?

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, na szczęście możemy wskazać, że istnieje sposób na bezpośrednie zgłaszanie obraźliwych wiadomości na Instagramie, chociaż naprawdę wiele osób nie wiedzą jak się zachować w tych przypadkach.

W rzeczywistości jest to funkcja, którą wielu znalazło tam prawie przez przypadek, więc wystarczy czytać dalej, aby móc zgłaszaj brutalne wiadomości Na Instagramie.

  • wejść do rozmowy, o której mowa
  • Poszukaj obraźliwej wiadomości, którą ci przekazali wysłać
  • Trzymaj się tego, jak kiedy chcesz skopiuj to
  • pojawią się dwa opcje: Kopiuj i zgłaszaj
  • Kliknij powyżej raport zrobić to

Jak widać, możemy powiedzieć, że opcja zgłaszania obraźliwych wiadomości na Instagramie jest znajdź coś ukrytegopodczas gdy tak naprawdę powinno być znacznie bardziej widoczne.

Instagram w ostatnich latach bardzo zatrudniał programistów dobry w swojej pracy i dostaliśmy dwie dobre opcje:

Podwójne transmisje na żywo

Stworzone w 2016 r., w 2017 r. narzędzie otrzymało aktualizację, dzięki której również jest to możliwe zapraszaj znajomych i widzów do udziału w filmie. Chodzi o podwójne transmisje na żywo.

Ktokolwiek rozpocznie transmisję na żywo, może usunąć gościa i dodaj kolejną osobę w dowolnym momencie, a nawet opuścić transmisję.

Po zakończeniu filmu można go udostępnić w relacjach lub usunąć. W pierwszym przypadku znika po 24 godzinach. Już w drugim jest natychmiast eliminowany. Jest to również możliwe opublikuj to na facebooku.

nowe opcje powiększania o nazwie

Dodaj super zoom do historii

Instagram charakteryzuje się posiadaniem wielu filtry i tysiące różnych efektów, ale w tym czasie dodał nowy efekt, który pokochasz. Efekt o nazwie Superzoom automatycznie przybliża Twoją twarz.

Ten nowy efekt służy do tego, aby Twoje filmy z przednim aparatem miały nową opcję edycji, ponieważ oprócz powiększania twarzy możesz również dodać dźwięki zwiększające napięcie dramat wideo

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Masz inne pytania dotyczące zgłaszania obraźliwych wiadomości na Instagramie?

dołącz do naszego kanału telegram