Skip to content

Jak aktywować tryb niewidoczny na Badoo, aby nie pojawiał się online – status ukryty

4 de kwiecień de 2021

Zanim przejdziemy do tematu, porozmawiamy trochę o tej aplikacji o nazwie Badoo, do czego służy i jak jest używana. Badoo To jest sieć społecznościowa który został stworzony w 2006 roku przez rosyjskiego biznesmena Andreya Andreeva. Ta firma, której siedziba znajduje się w Soho w Londynie i należy do firmy zlokalizowanej na Cyprze.

Ta sieć społecznościowa wchodzi kategoria Randki w Internecieczyli poznać innych użytkowników, którzy używają tego narzędzia. Z tego powodu Badoo pozwala nie tylko poznać ludzi z Twojego regionu czy kraju, ale z całego świata. Od czasu jego uruchomienia w tej sieci społecznościowej zarejestrowało się ponad 418 milionów ludzi na całym świecie.

Innymi słowy, w ciągu tych 13 lat zarejestrowano około 32 miliony osób rocznie. To osiągnięcie zostało osiągnięte dzięki duży wzrost, jaki miał dzięki Facebookowi w ciągu pierwszych 6 lat po jego uruchomieniu.

Po W 2012 roku ta sieć społecznościowa stała się całkowicie niezależna W przeciwieństwie do innych narzędzi, takich jak POF, nie jest to tradycyjne narzędzie randkowe i jest klasyfikowane jako narzędzie do wyszukiwania partnera. Skoro już trochę rozmawialiśmy o jego początkach, pora zabrać się za interesujący nas temat.

Jak działa Badoo?

Aby zacząć korzystać z tego narzędzia i cieszyć się nim, musimy zarejestrować się lub założyć konto na oficjalnej stronie lub w aplikacji.Nie trzeba być geniuszem, żeby się w nim zarejestrować, jak się okazuje proste, szybkie i poza tym darmowe. W takim przypadku wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby móc korzystać z tego wspaniałego narzędzia i cieszyć się nim:

Najpierw wejdziemy na Badoo za darmo za pośrednictwem aplikacji na Androida lub z naszego komputera, a następnie będziemy mieć możliwość założenia konta lub wejścia za pośrednictwem naszego profil na FacebookuNastępnie wystarczy umieścić nasze podstawowe informacje, zdjęcia lub po prostu zsynchronizować nasze konto na Facebooku lub Instagramie.

Po wykonaniu powyższego powiemy Ci teraz, które są plikami podstawowe funkcje Badoo, które są bardzo przydatne i praktyczne.

Daty

W tym Funkcja Badoo pokaże Ci profile innych osób Zgodnie z preferencjami określonymi w Twoim profilu, w ten sposób będziesz musiał poruszać się między wyświetlanymi profilami, wybierając opcję Lubię to lub Nie lubię. W którym narzędzie poinformuje Cię, jeśli nastąpi dopasowanie między Tobą a innym profilem, rozpoczynając nowy czat.

Dowiedz się, czy w pobliżu są ludzie

W tej funkcji odpowiada za powiadamianie Cię, jeśli w pobliżu znajdują się osoby, robi to narzędzie przez GPS w komputerze lub smartfonie ze względu na Twoją lokalizację. Dzięki tej funkcji możesz rozpocząć rozmowę z drugą osobą po prostu otwierając jej profil przez naciśnięcie wiadomości, możesz też dodać kontakty, jest to bardzo proste.

Jak mogę aktywować tryb ukrywania się lub nie pojawiać się online na Badoo?

Jeśli chcesz pozostać niezauważonym ze znajomymi lub kontaktami, poniższe kroki pomogą Ci. Badoo nie ma w swoim menu opcji i funkcji, za pomocą których możemy to zrobić. Następnie pokażemy Ci kroki, które należy wykonać, aby nie wyglądać na połączone, a następnie pokażemy, jak aktywować tryb niewidoczny.

badoo możesz aktywować tryb ukrywania się

Krok 1

Aby nie pojawiać się połączeni, przechodzimy do Ustawień, następnie Ustawień i dokonujemy zmian w opcji Prywatność, wybieramy Edytuj.

Krok 2

Zostanie wyświetlona opcja Pokaż mój status online, będziesz musiał zmienić ją na Nie i wybrać Zapisz zmiany. Dzięki temu możesz sprawdzić, co chcesz zmienić, a Twoje dane i reputacja będą zabezpieczone przed atakami. Oprócz możesz ją aktywować lub dezaktywować kiedy wybierzesz i przeglądasz ją bez żadnych zmartwień na swoim koncie Badoo.

Druga opcja to Aktywacja trybu niewidzialnego jest bardziej kompletna i wprowadzasz zmiany w swoim profilu i jest to bardzo łatwe.

Krok 1

Ustawienia dostępu, w sekcji Dostosuj profil wybierz Tryb niewidoczny, otworzy się okno z trzema opcjami, na które wpłynie.

Krok 2

Wybierz trzy opcje, które się pojawią, po ich aktywacji zmodyfikujesz swoje konto Badoo i zwiększyć swoją prywatność To bardzo proste.

dołącz do naszego kanału telegram