Skip to content

Jak aktywować światło LED w powiadomieniach Samsung Galaxy A30, A41 i A50?

4 de kwiecień de 2021

Niewątpliwie dioda powiadomień LED może być dla nas bardzo wygodna, aby zauważyć, kiedy otrzymamy jakąkolwiek wiadomość lub jakiekolwiek inne powiadomienie. Mając to na uwadze, przeprowadzimy Cię przez ten proces, abyś się uczył jak aktywować diodę LED w powiadomieniach Samsung Galaxy A30, A41 i A50.

Czy telefony Samsung Galaxy A30, A41 i A50 mają powiadomienie LED?

Gdy tylko karta SIM zostanie włożona do Samsunga Galaxy A30, A40, A50, łatwo jest zrozumieć, dlaczego pozycjonują się one jako jedne z najlepszych pod względem jakości i ceny na rynku. Tak czy inaczej, aby obniżyć koszty, firma Samsung musiała podjąć pewne decyzje i obniżyć pewne wydatki.

Biorąc to pod uwagę, często pojawia się pytanie, czy telefony komórkowe Samsung Galaxy A30, A41 i A50 mają diodę LED. Od razu mówimy, że nie, telefony komórkowe z serii A (przynajmniej te modele) nie mają klasycznej diody LED powiadomień które znajdujemy w innych urządzeniach. Tak czy inaczej, istnieje alternatywa, którą przedstawiają nam te telefony komórkowe.

Alternatywa dla diod LED obecnych w telefonach Samsung Galaxy A30, A41 i A50

Telefony komórkowe Samsung Galaxy A30, A41 i A50 wykorzystują inną metodę powiadamiania o nadejściu wiadomości i innych powiadomień. Wspomniane telefony komórkowe wykorzystują migotanie ekranu i lampa błyskowa aparatu. Oczywiście nie jest tak subtelny, jak typowa dioda LED powiadomień, ale działa całkiem poprawnie.

Najbardziej zaskakujące jest to, że większość posiadaczy tych urządzeń nie wie o tej ciekawej funkcji. Nie za mniej, bo do pewnego stopnia funkcja powiadomień wizualnych w tych telefonach jest nieco ukryta (tak, jak to bywa z opcją zmiany tonu wiadomości w Samsungu Galaxy A30, A40 czy A50) w jakikolwiek sposób, Następnie pokażemy Ci proces aktywacji tej opcji.

Włącz diodę LED powiadomień w Samsung Galaxy A30, A41 i A50

Na szczęście proces aktywuj powiadomienia wizualne na telefonach Samsung Galaxy A30, A41 i A50 To bardzo proste. Mimo to jest to stosunkowo ukryta opcja, o której większość ludzi nie wie. Jeśli chcesz aktywować tę opcję, wykonaj następującą procedurę.

  • Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest wprowadzenie opcji konfiguracyjnych urządzenia, w tym celu wystarczy kliknąć opcję „Ustawienia”. Tutaj możesz również wprowadzić ustawienia zmiany dzwonka telefonu komórkowego Samsung Galaxy A30, A40 lub A50.
  • Po powyższym odszukaj i kliknij opcję „Dostępność”.
  • Zobaczysz kartę „Ustawienia zaawansowane„, Kliknij na to.
  • U dołu zobaczysz „Powiadomienie Lampa błyskowa”, Kliknij tę opcję.
  • Wyświetlą się dwie opcje, „Lampa błyskowa aparatu” i „Lampa błyskowa ekranu”. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. (Jeśli nie wiesz, jak działa każdy z nich, wyjaśnimy poniżej).
  • Po wykonaniu powyższego poprawnie skonfigurujesz powiadomienia „LED” na urządzeniach Samsung Galaxy A30, A41 i A50 ”

aktywuj powiadomienia led samsung galaxy a30 a41 a50

Jakie są ustawienia powiadomień w telefonach Samsung Galaxy A30, A41 i A50?

W przypadku, gdy nie rozumiesz zbyt dobrze, na czym polega ta alternatywa, wyjaśniamy dwie obecne opcje, aby zobaczyć powiadomienia na dowolnym urządzeniu Samsung z serii A, modele A30, A41, A50 (również A10, A20). Jak wskazaliśmy, znajdujemy opcję lampy błyskowej aparatu i opcję flashowania ekranu, które działają w następujący sposób.

  • Lampa błyskowa: Aktywuj tę opcję, aby za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie, lampa błyskowa aparatu w telefonie mrugnęła kilka razy.
  • Flash ekranu: Jeśli włączysz tę opcję, ekran będzie migał kilka razy za każdym razem, gdy otrzymasz nowe powiadomienie.

Powiadomienia są z pewnością bardzo przydatne. W każdym razie, jeśli z drugiej strony masz problemy z telefonem komórkowym, pamiętaj, że istnieją sposoby na twardy reset telefonu komórkowego Samsung Galaxy A30, A40, A50, który może pomóc rozwiązać niektóre problemy.

dołącz do naszego kanału telegram