Skip to content

Jak aktywować przyciski pojemnościowe Samsung J2, J2 Prime, J3 i J7

22 de styczeń de 2023

Jakiś czas temu Samsung postanowił odłożyć na bok typowe przyciski działające przez naciśnięcie, ze względu na dużą liczbę skarg użytkowników, którzy twierdzili, że przyciski te łatwo ulegają uszkodzeniu i kosztują dużo pieniędzy w naprawie. Tytułem, że Samsung zdecydował się na wdrożenie przycisków pojemnościowych¸ które po wykryciu palca przez naciśnięcie lub po prostu przesunięcie przez przycisk działają tak samo, jak system zastosowany w przyciskach dotykowych, ale w większości przypadków przyciski nie są aktywne lub działają bez podświetlenia, tak więc powinniśmy aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J7.

Dlaczego przyciski pojemnościowe Samsunga J7 się nie włączają?

Istnieje kilka powodów, dla których przyciski pojemnościowe nie włączają światła, które powinny wyświetlać, Jednym z powodów jest to, że Twój telefon może mieć aktywny tryb oszczędzania baterii, a jasność ekranu jest bardzo niska. na swoim Samsungu Galaxy J7.

Ale nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, jak rozwiązać ten problem, W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić lub włączyć przyciski pojemnościowe Samsunga J7nawet możesz to zrobić z każdym modelem, który używa tego systemu przycisków ze światłem, ponieważ wszystkie modele używają systemu operacyjnego Androidwięc możliwe jest wykonanie tej operacji w Samsung Galaxy J1, J2, J3, J5, J7 i w modelach Samsung Galaxy S2, S3, S4, S5, S6 i S7.

Jak aktywować przyciski pojemnościowe Samsunga J7?

Do aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J7 wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Najpierw musisz kliknąć przycisk menu telefonu i przejść do opcji ustawienia.
  2. Następnie w dziale System powinieneś poszukać opcji o nazwie Bateria.
  3. Jak widać, są dwie opcje, oto one Oszczędzanie energii i Tryb ultra oszczędzania energiimusisz wprowadzić pierwszą opcję.
  4. W ustawieniach Oszczędzanie energiimusisz upewnić się, że jest wyłączona, aby po włączeniu tej opcji ograniczyła wydajność procesora, zmniejszyła jasność ekranu Twojego Samsung J7, a także wyłączyła podświetlenie klawiatury dotykowej i nie pozwoli telefonowi wibrować po dotknięciu ekranu.

aktywuj-pojemnościowe-przyciski-samsunga-j7-1

To najłatwiejszy i najprostszy sposób aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J7więc jeśli wykonasz te kroki co do joty, wszystko powinno działać poprawnie, w przeciwnym razie flex luxa mógł zostać odłączony lub uszkodzony, co jest bardzo częste, gdy telefony komórkowe wpadną do wody lub po upadku i bardzo mocnym uderzeniu.

Aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J2 i Samsung J2 Prime

Przyciski pojemnościowe to podświetlane klawisze, które telefony komórkowe mają na dole. Są to klawisze powrotu i ten, którego używamy do wprowadzania opcji. Zapalają się, gdy je naciskamy lub gdy jest ciemno, aby móc je wyraźnie zobaczyć, ale czasami są dezaktywowane, z tego powodu nauczymy Cię w tym artykule jak aktywować przyciski pojemnościowe w telefonie Samsung J2 i J2 Prime.
Trzeba wziąć pod uwagę, że w Samsung J2 i Samsung J2 Primenie ma opcji aktywacji przycisków pojemnościowych, przynajmniej nie bez pomocy aplikacji, więc nie martw się, ma rozwiązanie.

Aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J2

Za pomocą aplikacji „Przyciski pojemnościowe” możesz aktywować dane przyciski, musisz ją skonfigurować tak, aby była aktywowana poprawnie, oprócz skonfigurowania intensywności ich podświetlenia, w kilku słowach musisz poeksperymentować, aby móc dotrzeć odpowiednie oświetlenie, ale to świetny sposób aby móc mieć przyciski pojemnościowe na Samsung J2 i J2 Prime.

przyciski pojemnościowe

Szkoda, bo nie ma natywnej opcji w tym telefonie, żeby móc mieć przyciski pojemnościowe, co przecież nie jest czymś niezwykle istotnym, ale w pewien sposób dla niektórych osób może być wielką pomocą, że można lokalizuj przyciski za każdym razem, gdy znajdują się na przykład w bardzo ciemnych miejscach, takich jak bary, oglądanie filmu w kinie lub wszędzie tam, gdzie nie mamy zbyt dużego pola widzenia.

Pamiętaj, że jeśli używasz Tryb oszczędzania energii Być może aplikacja nie działa, ponieważ oczywiście podświetlenie przycisków zostałoby wyłączone w celu oszczędzania energii.

wewnątrz wszystkich Samsung J2 i ulepszona wersja Prime To dobre urządzenia mobilne, mają swoje dane, o których wspominaliśmy w innych artykułach, ale są to również telefony bardzo dobrej jakości i jeśli przejdziemy do sprawy, cała rodzina Samsung J to doskonałe urządzenia, które niewątpliwie mają swoje wady, ale biorąc pod uwagę pod uwagę Nie możemy narzekać na stosunek jakości do ceny, mamy spektakularne telefony.

Wszelkie wątpliwości lub problemy, które masz, nawet jeśli chcesz polecić inną metodę włącz przyciski pojemnościowe Samsung J2 Zostaw komentarz poniżej.

Dowiedz się, jak aktywować przyciski pojemnościowe Samsung J3

Bardzo niewielu użytkowników ma Samsunga Galaxy J3, ponieważ jest to rzadka wersja i nie jest sprzedawana na całym świecie. Ale ci, którzy mają ten telefon komórkowy, byli w stanie zauważyć szczególność w telefonie komórkowym, a mianowicie, że klawisze nie podświetlają się automatycznie, to znaczy po naciśnięciu przycisków pojemnościowych nie włączają się, dlatego wielu je zrobiło roszczeń wobec Samsunga. Ale jest to problem, który można łatwo naprawić, a tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J3.

Aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J3

Słychać je od wielu Problemy z Samsungiem Galaxy J3, ale tym razem musimy wziąć pod uwagę, że wielu użytkowników popełnia błąd, pozostawiając te przyciski wyłączoneod godz Włącz tryb oszczędzania energii Przyciski pojemnościowe są automatycznie wyłączane. Oznacza to, że jedynym sposobem na ich aktywację jest usunięcie tego trybu, ponieważ tryb oszczędzania wyłącza wiele opcji Androidw tym podświetlane klawisze J3.

Żeby normalnie pracowały, po prostu wyłącz tryb oszczędzania energii lub tryb ultra oszczędzaniaponieważ ograniczają system operacyjny, aby wydłużyć żywotność baterii, wyłączając w ten sposób wiele funkcji.

raz już wyłączony tryb oszczędzania, klawisze powinny zaświecić się normalnie. Jeśli nawet po wyłączeniu trybu oszczędzania energii wyniki nie zostały osiągnięte. aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J3w takim razie polecam uruchom ponownie telefon komórkowy zadziałać i włączyć się normalnie.

Aktualizacje Androida Nugat

Problem nadal występuje, przyciski pojemnościowe Samsung J3 nie włączają się

Jeśli nadal masz problem polegający na tym, że przyciski pojemnościowe Samsunga Galaxy J3 nie są aktywowane, powinieneś wziąć to pod uwagę istnieje możliwość, że twój Galaxy J3 nie ma podświetlanych lub pojemnościowych przycisków. Wiadomo, że w ofercie Samsunga Galaxy J jest kilka modeli, które nie mają przycisków pojemnościowych, dlatego warto sprawdzić swój model na stronie producenta.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne. aktywuj przyciski pojemnościowe Samsung J3jeśli masz inny problem, możesz zostawić komentarz, a my ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram