Skip to content

Jak aktywować powiadomienia z Instagrama na Androidzie lub iPhonie, jeśli ich nie otrzymuję

16 de luty de 2023

Jak włącz powiadomienia na instagramie na Androidzie? Jest to jedno z głównych zapytań, które zwykle zadają nam użytkownicy, i jasne jest, że mówimy o jednej z sieci społecznościowych, które należą do najpopularniejszych sieci społecznościowych używanych na całym świecie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że jeśli masz konto na Instagramie, prawdopodobnie wiesz, że ta sieć społecznościowa wysyła użytkownikom różnego rodzaju powiadomienia w dowolnym momencie. A jeśli często korzystasz z tej sieci społecznościowej, prawdopodobnie będziesz chciał otrzymywać tylko powiadomienia dotyczące konkretnego przypadku. Poza wszystkim, o czym wspomnieliśmy, podsumowujemy, wskazując, że zamierzamy to zrobić nauczymy Cię konfigurować powiadomienia na Instagramie na Androida w najszybszy i najłatwiejszy sposób.

Ponadto będziesz potrzebować specjalne ustawienia, jeśli masz konto z wieloma obserwującymi lub masz konto firmowe, a także biorąc pod uwagę liczbę osób, które obserwujesz, więc feed może być pełen publikacji, co jest równoznaczne z przeciążeniem powiadomień.

Tak więc konfiguracja, którą pokażemy, posłuży zarówno osobom, które nie dostają powiadomień, a tego potrzebują, jak i tym, które są nasycone i chcą zrobić podział priorytetów w powiadomieniach tak, abyś był powiadamiany tylko o tym, co uznano za istotne.

Jak włączyć powiadomienia na Instagramie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak aktywować powiadomienia na Instagramie na Androidzie. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Przejdź do ustawień na telefonie komórkowym z systemem Android, a następnie do Aplikacje lub menedżer aplikacji. Teraz czekamy aż wszystkie się załadują i oczywiście wchodzimy na Instagram.

Zobaczysz, że wszystkie ustawienia obudowy są tam pokazane, a zobaczysz to z opcją Pokaż powiadomienia możesz włączyć lub wyłączyć powiadomienia na Instagramie zgodnie z tym, co wolisz, w zaledwie chwilę. Teraz pamiętaj, że jeśli odznaczysz to pole, uniemożliwisz Instagramowi powiadamianie Cię o czymkolwiek. Więc jeśli chcesz skonfiguruj dokładniej powiadomienia, które chcesz, będziemy musieli przejść do ustawień w aplikacji Instagram.

Jak aktywować powiadomienia o postach

Teraz masz inną możliwość, czyli skorzystaj z powiadomień o publikacjach na Instagramie, personalizowania ich w taki sposób, abyś był świadomy swoich kontaktów. Włączając tę ​​opcję powiadomień, nie przegapisz niczego nowego. więc możesz nawet ustawić określone ustawienia dla każdego użytkownika. W tym celu musisz otworzyć profil dowolnego z nich, nacisnąć Śledź, a następnie Aktywować powiadomienia, dostosowując wszystko, co chcesz. W takich przypadkach jest to kolejna alternatywna tura. Możesz więc być świadomy tych profili, które Cię interesują.

Aby móc przeprowadzać inne rodzaje konfiguracji bez konieczności wchodzenia na profil na Instagramie. W następnym kroku będziemy mieli wejście ustawienia w aplikacji Instagram. Następnie będziemy musieli przejść do sekcji powiadomień. Pozwoli nam to ustawić parametry w ramach „ wywołańpowiadomienia push„.

powiadomienia na instagramie

Pierwsza opcja, którą możemy wstrzymać wszystkie powiadomieniaw przypadku, gdy jest aktywny i chcemy, aby aplikacja pokazywała nam powiadomienia, należy go dezaktywować. Jeśli jest włączony, przybiera niebieski odcień przycisk, który po aktywacji można skonfigurować od 15 minut do 8 godzin wyłączania powiadomień.

Szczególnie Pomimo wyłączenia powiadomień będą one nadal wyświetlane tylko wtedy, gdy będziesz w aplikacji. Więc nie będzie problemu, jeśli korzystasz z Instagrama i nie będziesz musiał ponownie aktywować powiadomień.

Jak skonfigurować powiadomienia w spersonalizowany sposób

Kontynuując spersonalizowaną konfigurację, wrócimy do „ustawień”, a następnie do „powiadomień”, aby kontynuować proces.

Tym razem wejdziemy w konfigurację „posty, historie i komentarze„. W tej sekcji możesz wybrać różne działania na Instagramie, takie jak”lubię„, „komentarz„ Dowolne zdjęcie, na którym jesteś oznaczony, między innymi. Teraz ustal w ramach 3 opcji, aby wysyłały nam powiadomienia, które możemy „dezaktywować„, „aktywuj dla osób, które obserwujesz” albo „włączyć dla wszystkich„. Ta konfiguracja jest znacznie bardziej szczegółowa i zostanie dostosowana do potrzeb, których potrzebujesz.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego wyjaśnienia, możesz skonfigurować w sekcjach obserwowanych i obserwujących, wiadomości bezpośrednich, filmów na żywo i IGTV, z Instagrama.

dołącz do naszego kanału telegram