Skip to content

Jak aktywować powiadomienia push Instagram na moim iPhonie — najlepsze rozwiązanie?

29 de listopad de 2021

Jedną z najlepszych firm w dziedzinie telefonii jest bez wątpienia Apple ze swoją linią smartfonów iPhone. Wynika to ze schludności Twój system o nazwie iOS, wraz z estetyką i funkcjonalnością telefonu dzięki komponentom, z których firma korzysta do ich produkcji.

Ale jest pewien problem, który czasami występuje w tym telefonie i polega na tym, że powiadomienia w ten czy inny sposób są dezaktywowane i przestajesz je otrzymywać, a jedną z aplikacji, która najczęściej otrzymuje ten problem, jest Instagram. Nie jest to jednak problem niemożliwy do rozwiązania. Niedługo Cię nauczymy jak możesz rozwiązać problem? z powiadomieniami na iPhonie.

Co dzieje się z alertami push na Instagramie, jeśli masz włączony tryb Nie przeszkadzać na iPhonie?

tak ostatnio miałeś kupiłem telefon iPhone I nie wiesz, co dzieje się z powiadomieniami na Instagramie, gdy aktywujesz tryb Nie przeszkadzać w telefonie, nie musisz się martwić. Powiadomienia są przechowywane w aplikacji, ale telefon nie wydaje żadnego dźwięku ani nie powiadamia o przybyciu.

Dlatego nie powinieneś się martwić, co stanie się z tymi powiadomieniami, ponieważ po wejściu do aplikacji Instagram wszystkie będą tutaj, ponieważ te nie zostaną usunięte.

Jak aktywować powiadomienia push na Instagramie z iPhone’a?

Jeśli z jakiegoś powodu przestałeś otrzymywać powiadomienia z aplikacji Instagram na swoim iPhonie i chcesz je ponownie aktywować, tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić na trzech różnych modelach iPhone’a.

Jeśli masz iOS w wersji 13 lub 14

Jeśli Twój telefon ma iOS 13 lub 14 i po zaktualizowaniu go do tego systemu przestałeś otrzymywać powiadomienia na Instagramie, będziesz musiał przejdź do ustawień telefonu. Znajduje się w menu aplikacji. Na tej liście opcji przejdziesz do tak zwanych „Powiadomień”.

Teraz pojawi się lista wszystkich aplikacji, z których można otrzymać powiadomienie i wejdziesz na Instagram. Teraz zobaczysz przełącznik, który będzie szary obok napisu „Zezwalaj na powiadomienia”, dotkniesz go, aby aktywuj powiadomienia na Instagramie i zmieni kolor na zielony.

Następnie możesz wybrać, na jakim typie ekranu chcesz otrzymywać powiadomienia, czy na ekranie blokady w centrum powiadomień lub na paskach powiadomień. Następnie wszystkie powiadomienia zostaną aktywowane w systemie iOS 13 lub 14.

W przypadku wersji wcześniejszych niż iOS 13

telefon komórkowy iphone z instagramem

Jeśli Twój telefon ma system iOS przed 13, z przyjemnością dowiesz się, że metoda aktywacji powiadomień jest taka sama jak w systemach iOS 13 i 14. Dlatego wykonaj te same kroki, o których wspomnieliśmy właśnie teraz i możesz cieszyć się wszystkimi powiadomieniami aplikacji Instagram.

Jak zresetować ustawienia sieciowe, aby otrzymywać powiadomienia push z iPhone’a na Instagramie?

Istnieją również inne sposoby włączania powiadomień z Instagrama lub innych aplikacji. Jeśli ta metoda, o której wspomnieliśmy powyżej, nie działa dla Ciebie, możesz spróbować Zrestartować ustawienia sieci Powiadomienia push na Twoim iPhonie.

W tym celu w ten sam sposób przejdziesz do ustawień telefonu i przejdziesz do opcji o nazwie „Ogólne”. Teraz dotkniesz opcji „Resetuj” i będziesz musiał wprowadzić kod odblokowujący dla swojego telefonu. Następnie wystarczy kliknąć „Zresetuj ustawienia sieci”. W ten sposób konfiguracja zostanie zresetowana i powinieneś zacząć otrzymywać powiadomienia Twoich aplikacji, w tym Instagram.

Co zrobić, jeśli będziesz kontynuować bez otrzymywania powiadomień push z Instagrama na swoim urządzeniu z systemem iOS?

telefon komórkowy iphone

Trudno, aby tak się stało, ale zawsze jest jakiś inny przypadek, w którym po skorzystaniu z tych dwóch sposobów zresetuj powiadomienia wniosku i nie otrzymywać ich już. Dlatego jeśli sprawa dotyczy aplikacji Instagram, zalecamy to zrobić.

Najpierw przejdziesz do App Store i tutaj upewnisz się, że aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji aplikacji. Jeśli zauważysz, że aplikacja jest zaktualizowana, będziesz musiał ją odinstalować.

Aby odinstalować aplikację na telefonie iPhone, nie musisz robić nic trudnego, po prostu przejdź do naciśnij i przytrzymaj aplikację Instagram. Następnie wystarczy kliknąć usuń aplikację i zostanie ona całkowicie odinstalowana. Teraz, gdy aplikacja została odinstalowana, przejdziesz do App Store i pobierzesz ją ponownie. Jeśli problem nadal występuje, udasz się do pomocy technicznej Apple i wyjaśnisz lub ujawnisz prezentowany problem.

dołącz do naszego kanału telegram