Skip to content

Jak aktywować lub dezaktywować tryb prosty lub łatwy w Samsung J1 krok po kroku?

25 de lipiec de 2022

Prawda jest taka, że ​​możemy zrobić kilka rzeczy, aby zoptymalizować nasz telefon lub oszczędzać baterię, wystarczy znać sztuczki i wiedzieć, co zrobić, aby nie popełnić żadnych błędów podczas dokonywania jakiejkolwiek konfiguracji. Większość telefonów komórkowych koreańskiej firmy Samsung ma tryb prosty, który został stworzony z myślą o wykorzystaniu urządzenie znacznie łatwiejsze.

Ta opcja, którą niewielu zna, jest bardzo przydatna głównie dla osób, które mają pewne problemy, aby móc obsługiwać urządzenie mobilne. I jest tak, że jest tak wiele zintegrowanych aplikacji, które nie zawsze są potrzebne lub bezpośrednio nie wiesz, do czego służą, ale są tylko po to, aby nas zmylić. W tym prostym trybie masz dostęp tylko do najczęściej używanych aplikacji, dzięki czemu unikasz zamieszania w obsłudze telefonu.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak go aktywować dla siebie lub członka rodziny, który nie dogaduje się zbyt dobrze z technologią, powinieneś zwrócić uwagę do tego, co zobaczysz poniżej.

Jak aktywować tryb prosty

Tryb łatwy jest dość łatwy do aktywacji na większości urządzeń Samsung, ale najpierw musisz wprowadzić kilka ustawień. Prawda jest taka, że ​​większość osób korzystających z tego trybu robi to, ponieważ nie do końca rozumie, jak działa telefon, co jest dość często spotykane u osób starszych lub tych, którzy nie lubią pomysł na tyle technologii.

sansung j1 łatwy tryb

Dzięki temu trybowi wszystko jest znacznie łatwiejsze dla tych osób, ponieważ będą mieli pod ręką to, z czego najczęściej korzystają, od kontaktów, aparatu i niektórych sieci społecznościowych. Podążaj za kolejne kroki do aktywacji prosta droga:

  • Najpierw przejdziesz do menu
  • Następnie będziesz musiał przejść do Ustawień
  • Tam poszukasz kategorii Tryb prosty
  • Po naciśnięciu pojawią się dwie opcje: tryb standardowy i tryb prosty
  • Kliknij drugą opcję, aby ją aktywować.

Gdy to zrobisz, u góry ekranu pojawi się kilka aplikacji, z których musisz wybrać te, których używasz najczęściej. W ten sposób tylko na początku pojawią się aplikacje które wybrałeś i te, których nie wybrałeś, znikną z Twojego pola widzenia nic więcej, istnieją aplikacje, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości telefonu komórkowego.

Po aktywowaniu tej opcji będzie o wiele łatwiej zarządzaj swoim telefonem Ponadto wygląd ekranu bardzo się zmieni. Rozmiar czcionki znacznie się zwiększa, aby lepiej widzieć, jeśli bardzo nie lubisz trybu prostego, wyłączenie go jest bardzo proste i szybkie.

  • Wystarczy nacisnąć Menu
  • Następnie Ustawienia
  • Przejdź do trybu prostego
  • I wybierz tryb standardowy

W momencie naciśnięcia trybu standardowego telefon uruchomi się ponownie, aby powrócić do poprzedniego menu, z aplikacjami i rozmiarem oryginalny list.

Samsung J1 to doskonała alternatywa!

Samsung to koreańska firma, charakteryzująca się rozwojem doskonałej jakości urządzenia mobilne i unikalne funkcje z milionami użytkowników na całym świecie. Ta marka telefonów ma szeroką gamę modeli, wszystkie z systemem operacyjnym Android, idealnie jest mieć dobry program antywirusowy dla telefonu komórkowego.

Dowiedz się więcej o Samsung J1, smartfon z wieloma funkcjami oraz smukłym i nowoczesnym wyglądem. Mimo to ma low-endowe funkcje z 4,3-calowym ekranem WVGA, 5-megapikselowym aparatem głównym z lampą błyskową LED i 2-megapikselowym aparatem przednim.

Aby kontynuować swoją specyfikację, ma 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia micro SD (128 GB), system operacyjny Android 4.4 KitKat. Bateria 1850 mAh z funkcją oszczędzania i waga 122 gramów.

To urządzenie mobilne nawiązuje połączenie 3G. Jego aparat przedstawia osobliwość, palmowe selfieoznacza to, że kamera robi zdjęcia wykrywając ruch ręki bez konieczności naciskania przycisku i opcji Dotknij, aby zrobić zdjęcia umożliwia wykonanie zdjęcia przez dotknięcie dowolnego miejsca na ekranie.

Jakby tego było mało, telefon jest bardzo szybki dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz. Dzięki wszystkim wyżej wymienionym zaletom Samsung J1 jest ekonomiczną alternatywą doskonałej jakości. Możesz go kupić w oficjalnych sklepach dla większej przyjemności.

dołącz do naszego kanału telegram