Skip to content

Jak aktywować i używać tajnych rozmów na Facebook Messengerze

9 de lipiec de 2021

Dzięki Internetowi istnieją opcje utrzymywania rozmów lub kontaktu z kimkolwiek za pośrednictwem sieci społecznościowych, najczęściej używanych sieci społecznościowych w tych czasach jest niewątpliwie niewiele, ale nie zawsze potrzebujesz osoby, której chcesz bądź świadomy wszystkich szczegółów kontaktów i rozmów.

Dlatego i biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników, twórcy i projektanci tych sieci społecznościowych byli odpowiedzialni za nadążanie za wszystkimi wymaganiami użytkowników w zakresie usprawnienia czatów, animacji i prezentacji aplikacji, w tym przypadku kolej na czaty lub konwersacje, które muszą być zgodne z wymaganiami najbardziej prywatnych użytkowników.

Jeśli myślimy o głównych aplikacjach do przesyłania wiadomości na całym świecie, nie ma wątpliwości, że poza tym, co reprezentuje WhatsApp, w ten sam sposób musimy rozmawiać Messenger jako jeden z najważniejszych, w oparciu o ogromną liczbę użytkowników tej platformy.

W pewnym momencie w ciągu dnia mieliśmy rozmowy na Facebook Messengerze z dowolnym kontaktem, zwykle z komputera.

Do czego woleliśmy zachować to w tajemnicy, ale nieumyślnie pozostawiamy rozmowę aktywną i właśnie tam powstają niedogodności zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi, ponieważ nieumyślnie przeglądają rozmowę.

Dlatego programiści Facebooka podjęli się stworzenia opcji, w której możemy prowadzić rozmowę, nie martwiąc się o osoby trzecie.

Najciekawsze w tej sprawie jest to, że Messenger, wśród sztuczek, które nam stawia, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów, pozwala nam mieć możliwość dostęp do tajnych rozmów na Facebooku, więc porozmawiajmy o tej funkcji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym krok po kroku, jest to, że w Messengerze mamy możliwość prowadzenia „ukrytej” rozmowy, czyli nie tylko bezpiecznej dzięki szyfrowanemu systemowi konwersacji end-to-end, ale także także z dala od najbardziej ciekawskich oczu.

W ten sam sposób musisz to wziąć pod uwagę Rozmowy w Secret Messenger trzymaj się z dala od innych, ale także od siebie, chyba że przekształcisz je w normalne rozmowy, aby zobaczyć je ponownie, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł ponownie uzyskać do nich dostępu, ponieważ zostaną utracone.

Tajne rozmowy na Facebook Messengerze

Jeśli chcesz mieć ukrytą rozmowę w Messengerze, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę, że jest to idealna opcja dla najbardziej ostrożnych, a my mówimy o opcji bezpieczeństwa dla użytkowników sieci społecznościowej, która pozwoli im pozostać poza inwigilacją innych.

W ten sam sposób ważne jest, aby wziąć pod uwagę również w tym sensie, że kiedy uzyskujesz dostęp do prywatnych rozmów Messengera, żadna inna osoba spoza rozmowy nie będzie miała do niej dostępu, jego wielka zaleta.

tajny posłaniec

Co do reszty, nie możemy nie wziąć pod uwagę, że w Messengerze, w przeciwieństwie do tego, co dzieje się w WhatsApp, mamy możliwość podjęcia decyzji, czy chcemy prowadzić prywatną rozmowę, czy czat publiczny, aby każdy mógł zobaczyć, czy ma bezpośredni dostęp do naszego konta.

Dlatego kiedy tylko chcesz rozwijać rozmowy w Messengerze prywatnieMusisz wiedzieć, że wystarczy wykonać prosty krok po kroku, a konkretnie ten, który pokażemy poniżej.

Jak rozpocząć tajną rozmowę na Facebook Messengerze?

  • Otwórz aplikację Messenger
  • Wybierz użytkownika, z którym chcesz mieć prywatna rozmowa
  • W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę informacji I. Musisz na to kliknąć
  • Zostanie wyświetlone menu sprawy i musisz wybrać opcję Tajna rozmowa
  • Po wybraniu tej opcji pojawi się nowy ciemny czat, który jest tajnym czatem Messengera

Dzięki tym krokom będziesz w stanie zachować prywatność rozmowy i nie martwiąc się o widok innych. Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się prowadzić swoje pierwsze prywatne rozmowy na Messengerze?