Skip to content

Jak aktywować i kalibrować żyroskop w Samsung Galaxy J2, J5 i Grand Prime?

23 de sierpień de 2021

Przy innej okazji rozmawialiśmy o żyroskop, który ma wiele telefonów z Androidem, co jest podstawowym elementem w telefonie komórkowym, aby móc uruchamiać niektóre aplikacje i gry, takie jak Pokémon Go.

Nawet teraz dla okularów wirtualnej rzeczywistości. Jednak wielu użytkowników szukało sposobu, aby aktywuj żyroskop w Samsung J2 i nie udało im się.

Żyroskop w Samsung Galaxy J2 To pozwala wykonywać różne zadania, takie jak: przeglądaj zdjęcia 360 stopni. Okulary VR wymagają również aktywacji tego czujnika, ponieważ chociaż niektórzy go nie wymagają, Samsung tego potrzebuje.

Aktywuj żyroskop w Samsung J2

Istnieje aplikacja o nazwie Sensor Box, która pozwala wiedzieć dzięki czujnikom, które ma nasz telefon i które z nich są aktywowane. Oznacza to, że możemy wiedzieć, które czujniki Samsung Galaxy J2 ma w dowolnej wersji, a także je aktywować, a także przetestować każdy z różnymi funkcjami, które ma aplikacja.

Z drugiej strony, jeśli chcesz skalibruj żyroskop możesz to zrobić łatwo, ponieważ przy innej okazji przygotowaliśmy przewodnik po tym.

Jak sam zobaczysz, aktywuj żyroskop w Samsung J2 to naprawdę proste, po prostu pobierz aplikację Sensor Box z Graj w Google aby dowiedzieć się, czy czujnik żyroskopowy jest dołączony do telefonu komórkowego lub czy jest wyłączony i wymaga aktywacji.

Jest to metoda, która działa na wszystkich wersjach Samsunga Galaxy J2, czyli J2 Prime, J2 2015 i J2 2016, ponieważ we wszystkich tych wersjach działają one podobnie, ponieważ są między nimi tylko minimalne zmiany, to znaczy w ich wyglądzie zewnętrznym, ale płyta główna jest zawsze taka sama.

aktywuj żyroskop

Mój Galaxy J2 ma żyroskop, ale nie można go aktywować

W takim przypadku może być konieczne zabierz telefon do serwisu gwarancyjnego lub technicznegoponieważ czujnik mógł zostać uszkodzony lub może to być po prostu usterka oprogramowania i wymaga ponownej instalacji. Dzięki temu jest bardzo prawdopodobne, że osiągniesz aktywuj żyroskop w Samsung J2

Znaczenie żyroskopu w telefonach komórkowych

Niedawno nauczyliśmy wielu naszych czytelników, krok po kroku, jak aktywować kamerę Ra do korzystania z Pokémon Go, i wspomnieliśmy w tym artykule, że jeśli samouczek nie działa, może to być spowodowane dowolnym rodzajem problem, a nawet brak słynnego żyroskopu.

Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że w tym samouczku przedstawimy również tobie informacje funkcjonalne dla Samsunga Galaxy J5 i Grand Prime, w odniesieniu do żyroskopu tych telefonów komórkowych.

Zasadniczo dzieje się tak, że ogromna liczba czytelników pyta nas o możliwośćAktywuj żyroskop w Samsung Galaxy J5 i Grand Prime, więc przedstawimy Ci wszystkie szczegóły, które powinieneś znać w tego typu sytuacjach.

Niemałym szczegółem, który musimy przewidzieć, zanim przejdziemy do tego krok po kroku, jest to, że smartfony często które nie należą do średni/wysoki zakres lub wysoki zakres rynku smartfonów, nie mam żyroskopu.

Aktywuj żyroskop w Galaxy J5 i Grand Prime

samsung galaxy j2 z żyroskopem

  • Zabierz swojego Samsunga Galaxy J5 i Grand Prime
  • Przejdź do Ustawienia, Moje urządzenie, Ruchy i gesty
  • W Ruchach i gestach zobaczysz, że się pojawiają opcje związane z żyroskopem, Jeśli posiadasz
  • Musisz aktywuj wszystkie opcje związany z żyroskop
  • Kiedy to zrobisz, powinieneś skalibrować go w Kalibracja żyroskopu
  • Wreszcie musisz wykonaj ostatnie kroki że system wskazuje przed zaakceptowaniem

Krok po kroku, o którym wspomnieliśmy powyżej to działa na absolutnie wszystkich urządzeniach mobilnych Samsung Galaxy z wbudowanym żyroskopem, ale nie wolno nam tracić z oczu w żaden sposób, że nie ma to miejsca w przypadku Samsunga Galaxy J5 i Grand Prime.

I o to niestety trzeba powiedzieć, że po tym, jak na stronie Samsunga pojawiły się pewne błędy informacyjne, w których ogłoszono, że niektóre konkretne modele Samsung Galaxy J5 i Grand Prime miałyby żyroskop, możemy wreszcie powiedzieć, że tak nie jest.

Poza tym należy zauważyć w ten sam sposób, że wszelkie inne pytania dotyczące Samsunga Galaxy J5 i Grand Prime, musisz tylko zostaw nam komentarz w polu opinii znaleźć na dole tego artykułu.

Podobnie, jeśli tak jest, że masz jakikolwiek problem z aktywacją lub kalibracją żyroskopu W Samsungu Galaxy J2, J5 i Grand Prime będziemy czekać na Wasze cenne komentarze, po części z możliwości udzielenia pomocy.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o Samsungu Galaxy J5 i Grand Prime?