Skip to content

Jak aktywować i dezaktywować szybkie reakcje na Instagramie? – Mobilny i PC

18 de listopad de 2021

Aplikacja Instagram pozwala użytkownikom dzielić się historiami z obrazami lub filmami, te mieć czas trwania na platformie przez 24 godziny i można go zobaczyć na górze głównej strony Instagrama. Historie na Instagramie mają możliwość otrzymania odpowiedzi od widza, za pomocą wiadomości lub szybkiej reakcji, co jest bardziej wszechstronne.

Dlaczego moi obserwatorzy na Instagramie nie mają dostępnych szybkich reakcji?

Jeśli opcja szybkiego reagowania na historie nie jest dostępna, może to być spowodowane problemami z aplikacją na Instagramie lub nie otrzymałem ostatniej aktualizacji. Można to naprawić, wchodząc do Sklepu Play lub App Store i wyszukując Instagram, tam zobaczysz, czy jest dostępna aktualizacja, jeśli tak, wybierz „aktualizuj”.

Również aplikacja może sprawiać problemy w jej rozwoju z powodu nadmiaru plików pamięci podręcznej, ponieważ wpływają one na ich normalny rozwój, o ile nie zostaną wyeliminowane, w tym celu wprowadź informacje o aplikacji i w sekcji przechowywania poszukaj „usuń pliki pamięci podręcznej”, dzięki czemu aplikacja może umożliwić szybkie odpowiedzi.

Jeśli Twoja aplikacja nie ma problemów w działaniu, brak możliwości wysyłania szybkich reakcji może wynikać z faktu, że osoba, którą obserwujesz zdecydowałeś się usunąć tę opcję ze swoich historii. Chociaż jeśli chcesz wysłać mu wiadomość dotyczącą jego historii, możesz wysłać mu bezpośrednią wiadomość, aby przesłać mu swoją opinię.

Jaka jest procedura włączania i wyłączania szybkich reakcji?

Zwykle aplikacja ma włączoną opcję wysyłania szybkiej odpowiedzi, jeśli nie chcesz, aby była nadal dostępna, możesz wprowadzić ustawienia i wyłączyć tę opcję; Jeśli z drugiej strony chcesz go aktywować, procedura do wykonania jest również dostępna w konfiguracji. Wyłączając opcję, przestaniesz otrzymywać wiadomości w odpowiedzi na Twoje historie.

W aplikacji na Androida

Z Androida Przejdź na Instagram i naciśnij ikonę, która pokazuje Twoje zdjęcie profilowe, w swoim profilu naciśnij trzy paski znajdujące się w prawym górnym rogu, wybierz opcję „ustawienia”, a następnie „prywatność”, tam wybierz „Historia” i ty może zobaczyć ustawienia Twoich historii, tam wybierz kto może na nie odpowiedzieć?.

Z iPhone’a

Z iPhone’a proces jest taki sam, wprowadź swój profil i naciśnij trzy linie w prawym górnym rogu i wprowadź „ustawienia” i sekcję „prywatność”, a następnie wybierz „historię”, tam zobaczysz opcję”zezwól na odpowiedzi z wiadomościami„i możesz zdecydować, kto może odpowiadać na Twoje historie, jeśli wszystkie osoby, które również obserwujesz, lub po prostu dezaktywuj opcję.

Na stronie internetowej

Jeśli masz problemy z szybkimi reakcjami, chcesz usunąć tę opcję lub masz jakieś pytania, witryna Instagram może udzielić wskazówek, jak to zrobić zmiana prywatnościUsuwając opcję szybkich reakcji, możesz ją przywrócić, jeśli chcesz, wykonując te same czynności. Są też odpowiedzi na inne pytania i masz wsparcie techniczne.

szybkie reakcje na instagramie

W jaki sposób moi obserwatorzy mogą wysyłać mi odpowiedzi na moje historie na Instagramie?

Aby otrzymywać szybkie odpowiedzi na przesłane historie, musisz mieć aktywną opcję odpowiedzi na historieOdbywa się to poprzez ustawienia w sekcji prywatności, a następnie w historii.

Osoba musi przeszukać swoją listę dostępnych historii i nacisnąć twoją, po otwarciu zobaczysz opcję „wyślij wiadomość” w pasku tekstowym, gdzie ta osoba może pisać, jeśli chcesz odpowiedzieć obrazem, musisz nacisnąć ikonę na po lewej stronie, która pokazuje kamerę, te odpowiedzi będą widoczne w Twojej skrzynce wiadomości.

W zasobniku wiadomości możesz również zobaczyć szybkie reakcje, będą one widoczne jako emotikony i tekst ’odpowiedział na twoją historię’; W tej samej rozmowie możesz „polubić” te wiadomości, klikając je dwukrotnie, dzięki czemu będą miały mały znak w kształcie serca.

odpowiadać na historie

Gdy minie czas trwania Twojej historii na platformie, nie będziesz mógł jej zobaczyć, chociaż uzyskane reakcje będzie w twojej skrzynce wiadomości. Ta opcja odpowiedzi i szybkich reakcji zapewnia użytkownikowi wszechstronność w zakresie odpowiadania na treści, które widzą w Twoim profilu, chociaż możesz wyłączyć tę opcję w zależności od przesłanych historii, jeśli nie chcesz na nie odpowiedzi.

dołącz do naszego kanału telegram