Skip to content

Jak aktywować diodę LED lub błysk powiadomień Samsung Galaxy A10, Grand Prime i S10

4 de wrzesień de 2022

Dioda powiadomień urządzenia mobilnego jest niezwykle ważna, aby być świadomym wszystkich powiadomień, które do nas przychodzą. WhatsApp, Facebook, Snapchat, wiadomości na Instagramie, połączenia głosoweitp.

Niezależnie od rodzaju diody, ważne jest, aby brak konieczności częstego włączania urządzenia aby móc sobie wyobrazić, czy coś do nas przyszło, sytuacja, która jeśli będziemy to powtarzać przez cały dzień może skutkować dość dużą stratą czasu.

Dlatego dioda powiadomień LED w telefonach Samsung jest dobrze znana wszystkim użytkownikom, ponieważ oznajmić gdy nieodebrane połączenie lub wiadomość otrzymaliśmy, że jeszcze nie czytaliśmy i bez konieczności odblokowywania telefonu komórkowego.

Generalnie najnowsze modele zawierają ten system, choć w niektórych przypadkach jest to konieczne aktywuj diodę LED powiadomienia; w zależności od wersji Android który jest zainstalowany.

Konstrukcja tej diody LED ma celem przyciągnięcia uwagi użytkownika gdy w telefonie pojawi się nowe wydarzenie, jest to naprawdę przydatne, szczególnie dla tych użytkowników, którzy milczą w telefonie.

Więc w migające światło led użytkownik może zdać sobie sprawę, że istnieje ważna uwaga na telefonie komórkowym.

Jak aktywować diodę powiadomień LED na dowolnym Samsungu?

Czasami na urządzeniach Samsung wyświetla diodę powiadomień wyłączone i musisz aktywować go ręcznie, dlatego w tym artykule chcę pokazać, jak aktywować diodę powiadomień, czytaj dalej, a będziesz mógł szybko ją aktywować.

Wspaniałą rzeczą w powiadomieniach z diody LED jest to, że możesz skonfigurować wszystko, jak chcesz, od liczby mrugnięć w zależności od tego, gdzie jest powiadomienie, a nawet od koloru. Możesz umieścić zielony dla WhatsApp, niebieski dla Facebooka, biały dla wiadomości SMS itp.

Aktywuj diodę powiadomień na dowolnym Samsungu Jest to bardzo proste do osiągnięcia, poniżej podam 5 prostych kroków, aby móc aktywować diodę LED powiadomienia na Twoim Samsungu:

1.- Najpierw musisz udać się do menu główne Twojego telefonu.

2.- Następnie musisz poszukać aplikacji Ustawienia lub konfiguracja.

3.- W menu ustawień należy poszukać zakładki moje urządzenie.

4.- Teraz musisz wybrać opcję, która mówi Wskaźnik wyświetlacza.

5.- Wreszcie musisz wybierz wszystkie opcjew ten sposób możesz aktywuj diodę LED powiadomienia; w przypadku słabej baterii, nagrywania głosu, ładowania telefonu lub innego powiadomienia.

Zmień kolor diody LED powiadomień Samsung

Czy widzisz, jak łatwo jest aktywować diodę powiadomień? Ale czekaj, ten system może zaoferować Ci więcej. to jest możliwe dostosuj kolor światła LED dzięki czemu możesz określić, jaki to rodzaj powiadomienia.

Na przykład, światło może migać w różnych odcieniach, można mu przypisać kolor czerwony w przypadku wiadomości e-mail, fioletowy w przypadku wiadomości WhatsApp, zielony w przypadku powiadomienia z Facebooka lub niebieski w przypadku nieodebranych połączeń.

Kolor światła będzie zależał od Twojego gustuznacznie lepiej jest mieć inny kolor dla każdego rodzaju powiadomienia, dzięki czemu będziesz wiedział, czego dotyczy, czy jest pilne, czy może poczekać.

kolor światła led powiadomienia;

To jest proces, który możesz wykonać na prawie wszystkich telefonach Smartfony Samsung, w tym Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, S7, A3, A5, A7, A9, J1, J2, J3, J5, J7, E5, E7, Grand Prime i Grand Neo.

Jeśli twój telefon nie pozwala na aktywację diody LED powiadomień z jakiegoś powodu nie martw się, opracowaliśmy różne przewodniki, w których znajdziesz aplikację, która może symulować to samo zadanie. Po prostu przeszukuj nasze artykuły, a na pewno osiągniesz swój cel

Dioda powiadomień w Samsung Galaxy

Niektóre Samsungi nie mają diody powiadomień, Mówimy o dobrze sprzedanych i uznanych modelach i bez wątpienia dużym problemem jest być świadomym wszystkiego, co do nas przychodzi.

Należy pamiętać, że telefony takie jak: Samsung Galaxy J1, Galaxy J2, Galaxy J3, Galaxy J5 i Galaxy J7 Nie mają powiadomień LED, wierzcie lub nie.

Nawet jeśli przejdziemy do etui Samsung Galaxy J1 Prime, Galaxy J2 Prime, Galaxy J3 Prime, Galaxy J5 Prime i Galaxy J7 Prime Nie są też wyposażone w powiadomienia LED. Jak rozwiązujemy ten problem?

Na szczęście istnieją bardzo przydatne aplikacje, takie jak „Flash Notification”, które są używane właśnie do użycia, aktywując latarka do telefonu komórkowego, jej światło jako dioda LED powiadomienia;, w ten sposób możesz być świadomy wszystkich wiadomości, które do Ciebie przychodzą; tak, nie idealne, to całkiem jasne.

Ale jest też całkiem jasne, że nie możesz rozwiązać problemu, niektóre telefony komórkowe są już dostarczane bez diody LED i nie jest to coś, co można później dodać, więc nie ma wielu opcji.

telefony, które są dostarczane bez diody LED

Jednym z najpopularniejszych urządzeń Samsunga, przynajmniej w zakresie niskiego i średniego zasięgu, jest Samsung Grand Prime, wprowadzony kilka lat temu, wciąż w różnych krajach na całym świecie wciąż jest to urządzenie, które warto rozważyć.

W rzeczywistości na pewno jest wiele osób, które odkąd go kupiły, są nadal ze swoim wiernym przyjacielem, który ich nie opuszcza, ponieważ bez wątpienia jest to Bardzo dobrej jakości smartfon i dość trwały, w przeciwieństwie do Samsunga Note 7.

Aktywuj lampkę powiadomień na Samsung Grand Prime

Kiedy natkniemy się na to urządzenie, zobaczymy całkiem pozytywne cechy, które z pewnością oczarują niejednego. Przede wszystkim 5-calowy ekran, który ma idealny rozmiar, żeby nie był za mały, ale też nie za duży.

Z kolei jeden z problemów, który zawsze mieli ci z nas, którzy posiadali urządzenie tego modelu, jest kontrolka powiadomienia, że w pewnej wersji, która ma kilka sztuczek do Android (KitKat) niemożliwe było, aby to zadziałało.

Problem polega na tym, że to urządzenie otrzymało wersja 5.1 Lollipop i od tego czasu jest całkowicie możliwość aktywacji led powiadomień w dowolnym Grand Prime.

Najlepsze jest to, że jest to możliwe dostosuj jego upały w ten sposób, aby móc zidentyfikować, czemu odpowiada wspomniana lampka powiadomienia, bez konieczności odblokowywania telefonu komórkowego, jak w każdym innym urządzeniu.

włącz światło led

Jak zaktualizować telefon Samsung?

Oczywiście, jeśli masz telefon komórkowy przez jakiś czas i nigdy nie widziałeś żadnej opcji aktualizacji, powinieneś sam jej poszukać. W tym celu zalecane jest posiadanie: przede wszystkim akumulator naładowany do 70% lub więcej.

Oprócz mieć wyraźnie Połączenie WiFi, aby pobrać aktualizację, która nie jest do końca lekka.

Teraz, jeśli musisz tylko przejść do Ustawień, tam przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane O urządzeniu, a następnie przejdziemy do Zaktualizować oprogramowanie.

Oto opcja, aby to zrobić. Musisz wykonać kroki, które są tam wskazaneale pamiętaj, że trwa to trochę (nie za długo, najwyżej pół godziny, ale myślę, że jeszcze mniej).

Problem polega na tym, że po pobierz i zainstaluj aktualizację telefon uruchomi się ponownie i ponowne uruchomienie zajmuje trochę czasu (zdarza się to tylko raz, a potem uruchamia się normalnie) Nie jest to takie skomplikowane i w rzeczywistości nie musisz nic robić lub prawie nic.

Teraz, gdy wiesz, jak aktywować ten system, na co czekasz? będziesz mógł wiedzieć, jaki to rodzaj powiadomienia bez odblokowywania telefonu komórkowego.

Jak zawsze proponujemy Powiedz nam, czy udało Ci się aktywować diodę LED na swoim Samsungu. A jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skorzystać z pola opinii znajdującego się pod tym artykułem. W ten sposób dowiemy się, czy było to dla Ciebie przydatne.

dołącz do naszego kanału telegram