Skip to content

Jak aktywować, dezaktywować lub usunąć napisy z programowania w telewizorze JVC

10 de Maj de 2021

Jak mogę włączyć napisy do programów na telewizorze JVC? Jakie kroki muszę podjąć, aby wyłączyć napisy dla programów telewizyjnych JVC? Czego potrzebuję, aby ustawić napisy w moim telewizorze JVC?

JVC jest pozycjonowana jako jedna z wiodących marek w tym mercando, jeśli chodzi o innowacje technologiczne. JVC to marka rozpoznawana na całym świecie ze względu na jej doskonały odbiornik telewizyjny. Wynika to z jego zaawansowanych, wielu i wygodnych funkcji.

Na urządzeniu Telewizja JVC jest możliwa do dowolnego programowania. W tym celu wystarczy wykupić pakiet i zacząć cieszyć się setkami filmów, kanałów i seriali w doskonałej rozdzielczości.

Wśród wielu funkcji, które ma urządzenie telewizyjne JVC, jest sekcja z napisami, więc jeśli jeszcze nie wiesz, jak ją poprawnie skonfigurować i jak najlepiej ją wykorzystać, w miracomosehace postanowiliśmy nauczyć Cię, jak to zrobić.

Kroki, aby włączyć lub usunąć napisy z programów na telewizorze JVC

Włączanie, wyłączanie lub usuwanie napisów z programów w telewizorze JVC jest niezwykle proste. Możesz użyć pilota lub podłączyć telefon komórkowy do TV Box i zrób to wygodniej.

Pierwszym krokiem do aktywacji, dezaktywacji lub usunięcia napisów dla programów w telewizorze JVC jest skonfigurowanie telewizora. W tym celu należy tylko:

  • Podłącz sygnał kablowy z tyłu telewizora JVC. Musisz podłączyć kable HDMI do każdego odpowiedniego portu, zwykle telewizor JVC zawiera instrukcję, w której znajdują się porty oznaczone numerami.
  • W ten sam sposób konieczne jest podłączenie kabla o zwykłej rozdzielczości. Alternatywnie możesz podłącz kabel RCA zamiast. W przeciwnym razie może to być kolor biały, żółty lub czerwony.
  • Jeśli masz inne urządzenie, takie jak konsola do gier wideo, urządzenie Alexa lub urządzenie Google, możesz je podłączyć w podobny sposób Porty lub złącza HDMI.

Po skonfigurowaniu instalacji JVC możesz rozpocząć oglądanie ulubionych filmów, seriali i kanałów. Dodatkowo możesz zainstalować Kodi na swoim telewizorze i poprawić wrażenia o 100%.

Jak skonfigurować napisy w programie?

Po skonfigurowałeś swój JVC, możesz aktywować, dezaktywować lub usunąć napisy do swoich ulubionych programów w dowolnym momencie. Wśród zalet telewizora JVC, oprócz możliwości otwierania i używania Facebooka, jest jego wysoce edukacyjne menu konfiguracyjne.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby rozpocząć konfigurowanie napisów do swojego ulubionego programu na telewizorze JVC, jest włączenie telewizora i przejdź do sekcji „Menu”. W tym celu możesz sobie pomóc strzałkami na pilocie.

Następnie w menu ustawień musisz wybrać „Ekran”. W sekcji ekranu znajdziesz wiele opcji i menu ustawień. Musisz zlokalizować ten, który wskazuje „Napisy”.

W tej sekcji możesz skonfigurować rozmiar napisów, ich kolor, język, w którym mają się pojawiać oraz ich lokalizację (góra, dół). Aby zakończyć, wystarczy kliknąć „Zapisz zmiany” i ponownie nacisnąć menu, aby wyjść.

Dostosuj kolory w telewizorze JVC

Po ustawieniu napisów dla pliku programowanie na telewizorze JVC. W ten sam sposób możesz skonfigurować kolory telewizora JVC na wypadek, gdyby były monotonne, nieprzejrzyste lub po prostu nie sprawiały, że były atrakcyjne dla oka.

włączać lub wyłączać napisy w JVC TV

W tym celu wystarczy ponownie wejść do menu i zlokalizować sekcję „Obraz”. W tej sekcji znajdziesz różne opcje, między innymi musisz wybrać „Tryb obrazu”. W sekcji „Użytkownik” możesz dostosować swoje zmiany.

Aby poruszać się między różnymi opcjami koloru, nasycenia, kontrastu lub jasności, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie za pomocą strzałek na pilocie. Po zakończeniu stosowania zmian nie zapomnij kliknąć „Zapisz zmiany”.