Skip to content

Jak aktywować 4G w Galaxy J2 i J2 Prime i co zrobić, jeśli nie łączy się z danymi mobilnymi

26 de luty de 2023

Aktywacja sieci 4G na telefonie komórkowym jest czymś naprawdę ważnym, ponieważ prędkość wysyłania i pobierania jest największa w sieciach komórkowych. Jest nawet tak szybki, że może stać się 6 razy szybszym niż sieci 3G, iz tego powodu tutaj powiemy Ci, jak aktywować 4G w Galaxy J2 i J2 Prime.

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś Która sieć jest lepsza, a właściwie to, co polecamy jest to, że możesz wyświetlić specjalistyczny samouczek na ten temat, który z pewnością pomoże ci zrozumieć główne różnice między sieciami 3G, 4G i 5G, ich znaczenie i prędkości.

W ten sposób możesz łatwo aktywować sieć 4G w telefonie komórkowym

Jest jednak coś, o czym należy pamiętać wcześniej aktywuj sieci 4G na Samsung J2 i J2 Primea polega na tym, że trzeba dokonać szeregu poprawek i spełnić pewne wymagania.

Aby ta sieć działała, konieczne jest wynajęcie planu transmisji danych 4Gw przeciwnym razie nie będziesz mógł nawigować w tej sieci, ponieważ przez większość czasu karty SIM są różne, różniąc się od kart 3G i 4G.

Jeśli masz Samsunga Galaxy J2 Prime lub chcesz go kupić, ale nie wiesz jakie są funkcjecoś, co jest w rzeczywistości bardzo ważne, ponieważ wiele razy musimy pobierać aplikacje, usuwać niektóre lub po prostu chcieć powiedzieć komuś innemu wszystko, co ma urządzenie.

więc zostajemy bez możliwości dokładnego określenia, jaki mamy zespół albo że ma w sobie tę świetną komórkę, dlatego najlepiej jest wiedzieć, czym charakteryzuje się Samsung J2 Prime, co jest najlepsze, a co najgorsze w tym urządzeniu.

Możliwe jest rozwiązanie problemu braku połączenia w danych mobilnych

Istnieje również powszechny błąd, a mianowicie, że wielu użytkowników udaje się do miejsca oddalonego od miasta, w którym jest tylko zasięg dla połączeń 3Gwięc nawigacja w 4G nie jest możliwa ze względu na odległość między telefonem komórkowym a antenami.

To znaczy, tak nie można połączyć się z siecią 4G z powodu braku zasięguautomatycznie połączy się z siecią 3G, bez żadnych problemów.

jeśli mobilna transmisja danych Twojego urządzenia mobilnego nie działa, i jest to coś, co naprawdę cię martwi, ponieważ używa ich bardzo często, czy to do pracy, czy do celów edukacyjnych, najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić w tych przypadkach, które wcale nie są dobre.

Powinieneś spróbować sprawdzić wersję systemu operacyjnego Android na swoim Galaxy J2 lub J2 Prime, ponieważ często zdarza się, że nie można połączyć danych, ponieważ Android urządzenia jest nieaktualny, Bardzo ważne jest, aby zaktualizować go za pośrednictwem oficjalnej strony pomocy Google.

Jak szybko aktywować 4G w Galaxy J2 i J2 Prime

Zobaczmy teraz, jak to zrobić skonfiguruj Androida, aby łączył się z 4G W przypadku Samsunga Galaxy J2 i J2 Prime jest to naprawdę łatwe i wyjaśnimy Ci to w następujący sposób:

1.- Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest przejście do menu Ustawienia -> Sieci komórkowe -> Tryb sieci.

2.- W tym menu możesz zarządzać sygnałem, który chcesz odbierać na telefonie komórkowym, domyślnie pochodzi on z WCDMA/GSM, czyli sieci 3G. Musisz wybrać opcję LTE/WCDMA/GSM (połączenie automatyczne).

3.- Teraz uruchom ponownie telefon komórkowy.

Jeśli masz jakieś problem lub niedogodność z siecią 4G, coś, co faktycznie zdarza się często, mimo że sieć 4G jest bardzo szybka, ale czasami zwykle generuje tego typu problem i przestajemy się martwić, ponieważ jest bardzo wolna.

Coś, co gorąco polecamy i z pewnością jest to rada, która w pewnym momencie ci pomoże, to to, że wiesz, jak w ten sposób możesz zwiększyć i poprawić prędkość Internetu w sieci 4G na telefonie komórkowym z Androidem Nie będziesz mieć więcej momentów, które Cię stresują.

Tryb sieciowy lte

Dzięki temu ikona LTE lub 4G powinna pojawić się na pasku powiadomień telefonu Samsung Galaxy J2 lub J2 Prime. To jedyny sposób jak aktywować 4G w Galaxy J2 i J2 PrimeJak zobaczysz, jest to bardzo proste. Jeśli masz problemy, pamiętaj, aby sprawdzić powyższe zalecenia.

Z drugiej strony też powinieneś sprawdzić czy APN są poprawnie skonfigurowaneale ponieważ może się to różnić w zależności od operatora, należy zadzwonić do obsługi klienta, aby otrzymać prawidłowe dane dla swojej sieci.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostawić to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram