Skip to content

Instagram: jak ustawić najpopularniejsze filtry

10 de lipiec de 2021

W Internecie jest obecnie sporo sieci społecznościowych, każdy z innym motywem, z różnymi sposobami pracy i stylami do pobrania dla użytkowników.

Te urosły tak bardzo i mają miliony użytkowników które przekroczyły barierę bycia jak strony internetowe w przeglądarkach i są teraz na naszych telefonach komórkowych, wśród nich są Facebook, Twitter, Discord, WhatsApp, Telegram i jeden z najbardziej uderzających, Instagram.

Instagram

Instagram jest największa wizualna sieć społecznościowa z całego świata i internetu, jest również w czołówce najczęściej używanych sieci z Facebookiem i Twitterem, Instagram spełnia swój cel, którym jest, aby użytkownicy platformy tworzyli w niej treści, działa w oparciu o przesyłanie postów jako zdjęć , filmy, historie, wszystko to będzie w naszym profilu, możemy nawet zapisywać i ukrywać zdjęcia bez ich usuwania itp.

Wszystko to z plusem, że Instagram pozwala nam na edycję tych zdjęć, z niesamowitą różnorodnością zarówno niestandardowych ustawień z tej samej platformy, jak i sklepu z filtrami, które są zaprojektowane zarówno przez Instagram, jak i jego użytkowników.

To po to, abyś mógł publikować wszystkie swoje zdjęcia i obrazy z zabawnymi i niesamowitymi filtrami, później wyjaśnimy, jak korzystać z tego sklepu z filtrami.

Czy mogę zrobić filtry na Instagramie w kilku krokach?

Najpopularniejszym sposobem tworzenia filtrów na Instagramie jest program Spark AR, a zaawansowane narzędzie do tworzenia złożonych filtrów dla tej sieci społecznościowej. Aby zacząć z niego korzystać, konieczne będzie pobranie Spark AR. Tak czy inaczej, program może być dla niektórych nieco skomplikowany.

Mimo to, na szczęście Spark AR nie jest jedynym sposobem tworzenia lub używania filtrów, przynajmniej nie w świecie fotografii. Dlatego czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedz się więcej o filtrach i jak z nich korzystać na Instagramie.

Jakie są nazwy najlepszych filtrów na Instagramie?

Liczba filtrów obecnych na Instagramie jest zbyt duża, aby określić, które z nich są najlepsze. Z kolei wybór filtrów również zależy od tego, czego szukasz. W każdym razie wskażemy niektóre z najczęściej używanych, ale pamiętaj, że zawsze możesz szukaj samodzielnie za pomocą aplikacji.

 • Aleska: To filtr upiększający, który pomaga wyeliminować niedoskonałości skóry.
 • Ruch: Jest to filtr wideo, który odtwarza efekt zniekształcenia ruchu. Z pewnością możesz stworzyć bardzo przyciągający wzrok film, jeśli nauczysz się go używać.
 • Czarno-białe: Czarno-biały filtr, który ma na celu ulepszenie domyślnej opcji Instagrama. Doskonała alternatywa, jeśli lubisz zdjęcia i filmy w czerni i bieli.
 • Czyste piękno: Pure beauté to jeden z najczęściej używanych filtrów do podkreślania urody i usuwania przebarwień na twarzy.
 • Zarys: Jest to ciekawy filtr, który wykrywa krawędzie obiektów i rysuje wokół nich linię. Tworzy bardzo ciekawy i uderzający efekt.
 • Elegancki czarny: Ten filtr skupia się na ciemnych tonach, poprawiając je, ale jak sama nazwa wskazuje, nadaje trzeźwym i eleganckim wyglądowi Twoim zdjęciom lub filmom.
 • Indyjskie rybie oko: Jak sama nazwa wskazuje, jest to filtr, który odtwarza efekt rybiego oka. Jest bez wątpienia idealny do tworzenia wideo z elementami retro.
 • Serce motyla: Świetny filtr upiększający, który oprócz oczyszczenia niedoskonałości, dodaje na twarzy pięknych piegów.
 • Wygląd telewizora: Kolejny filtr do odtworzenia stylu retro telewizorów CRT, jeden z tych filtrów do przenoszenia wideo lub zdjęć do innej epoki.
 • Narażenie: Ten filtr tworzy efekt prześwietlenia, odtwarzając bardzo uderzającą gamę kolorów.

najlepsze filtry na Instagramie

Jakie są najlepsze filtry na Instagramie do selfie?

W przypadku selfie jest wiele filtrów, właściwie każdy jest ważny. W każdym razie polecane są te, które czyszczą niedoskonałości, czego wyraźnym przykładem są filtry sercowe Aleska, Pure beauté czy Butterfly. W każdym razie są inne filtry tematyczne, takie jak Lil Hazel Eyes, które znacznie poprawiają estetykę. Oczywiście wszystko jest kwestią prób i poszukiwań.

Kroki, aby zrobić wyszukiwanie z filtrem na Instagramie

Zanim zaczniesz z filtrami na Instagramie, najlepiej, jeśli masz je najnowsza wersja Instagrama, Odkąd mamy zaktualizowaną aplikację, możemy mieć bardziej uderzające filtry, po zaktualizowaniu naszej aplikacji Instagram wykonamy następujące czynności, jeśli chcesz to zrobić dla Stories (najprostsza metoda) lub przez efekty aparatu:

Według historii

W aktualnej wersji aplikacji wystarczy nacisnąć o przycisku „Twoja historia” Aby uzyskać dostęp do dużej liczby filtrów, proces wygląda następująco:

 • Pierwszą rzeczą jest wejście do aplikacji i otwarcie sekcji aparatu, przesuwając w lewo.
 • Po prostu przesuń palcem do końca efektów i tam powinieneś kliknij „Odkrywaj efekty”.

Według efektów aparatu

Metoda wprowadzania efektów przez Stories jest najprostsza, ale można to również zrobić za pomocą efektów aparatu.

 • Otwieramy aplikacja Instagram.
 • W głównej części Instagrama, jeśli przesuniemy ekran od lewej do prawej, otworzy się aparat na Instagramie.
 • W tej komorze mamy wiele funkcji, jak Boomerang, Photo Booth, a nawet opcje, takie jak przesyłanie dwóch zdjęć w jednej historii na Instagramie, nawet przy użyciu trybów ostrości, rozmycia i portretu.
 • Będziemy mieli również opcje, takie jak opublikowanie obrazu z naszej galerii w opowiadaniach na Instagramie, Un Reels, czyli krótki film, który możemy zarówno zaimportować, jak i stworzyć, i wreszcie opcję zrobienia Transmisja na żywo z Instagramem, gdzie możemy rozmawiać o czymkolwiek, podczas gdy nasi obserwatorzy dołączają do transmisji.
 • Pod wszystkimi tymi opcjami znajdziemy główny przycisk, za pomocą którego możemy robić zdjęcia na instagramie, a po jego bokach również zobaczymy różne opcje, te opcje, jeśli je zaznaczymy i pozwolimy im się załadować w kilka sekund, pojawi się filtr główny ekran, to są główne filtry Instagrama.
 • Jak widzisz, jeśli poruszasz się z boku na bok, jest kilka filtrów z tymi, którzy mają platformę, ale jeśli przejdziemy do końca od prawej do lewej, znajdziemy lupę.
 • Jeśli klikniemy tę lupę, otworzy się menu Instagram, to menu jest tam, gdzie się znajdują wszystkie filtry w aplikacji, Filtry, które znajdziemy, są zaprojektowane przez użytkowników Instagrama, gdzie po kliknięciu każdego z nich będziemy mieli możliwość ich zobaczenia.instagramowe filtry aparatu

Jak zapisać filtr na Instagramie?

Jeśli podoba nam się jeden z tych filtrów, poniżej będziemy mieli opcje takie jak udostępnij, zapisz i przetestuj, Możemy łatwo wybrać te opcje, chociaż przed zapisaniem możemy sprawdzić, jak wygląda i jak pasuje, a następnie zapisać w sekcji aparatu na Instagramie i wypróbować tyle razy, ile chcemy.

Przeglądaj tę galerię filtrów na Instagramie to jest bardzo przyjemne, ponieważ zobaczymy od najczęściej używanych filtrów po najbardziej komiczne, spektakularne i wybitne.

Zarówno w przypadku głównego interfejsu, jak i kategorii, które oferuje nam Instagram, takich jak selfie, kolor i światło, style aparatu, zwierzęta itp. czekają na nas nieskończoność filtrów a kiedy zostaną zapisane, możemy z nich korzystać i dzielić się nimi w naszych historiach, podobnie jak pozostałe funkcje.

Jak zobaczyć i uzyskać dostęp do efektów i filtrów zapisanych w IG?

Po zapisaniu dowolnego filtra na Instagramie pojawi się on w efektach po otwarciu aplikacji aparatu w Aplikacji.Nie musisz nic robić, po prostu poruszaj się między filtrami, a zobaczysz, że zapisany filtr będzie tam.

Jak zdobyć nowe filtry dla postów na IG? – TOP aplikacje

Poza filtrami na Instagramie istnieje wiele aplikacji, które pozwalają edytuj zdjęcia głębiej. Biorąc to pod uwagę, poznaj najlepsze aplikacje, aby stosować filtry i edytować zdjęcia na Instagramie.

Snapseed

Snapseed to jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na Androida i iOS. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko dodawać filtry do swoich zdjęć, ale także usunąć wszelkie skazy i edytuj je w zaawansowany sposób.

Mobilny Lightroom

Podobnie jak jego wersja na komputer, z Lightroom Mobile zdjęcia można profesjonalnie edytować. Co najważniejsze, aplikacja ma bezpłatną wersję do edycji zdjęć bez płacenia ani grosza.

ZdjęciaArtystyczne

PicsArt to najbardziej klasycznych aplikacji mobilnych do edycji zdjęć. Zdecydowanie zaleca się dodanie filtrów i zaawansowanych edycji przed przesłaniem ich na Instagram.

Idealny365

Być może najmniej znany, ale to ten, który najbardziej przypomina filtry Instagrama. Tak czy inaczej, Perfect365 idzie dalej, pozwalając edytuj i stosuj filtry do zdjęć na Instagramie w bardzo profesjonalny sposób.