Skip to content

Ile płaci YouTube za subskrybentów lub odwiedziny?

17 de Maj de 2021

Kto nie zna YouTube! To największy portal społecznościowy w internecie, każdego dnia subskrybuje go coraz więcej konsumentów. Wiele z nich tworzy kanał do przesyłania treści i otrzymywania wynagrodzenia, robiąc to, co im się podoba i dzieląc się nimi, ale Ile YouTube płaci za subskrybentów lub wizyty?

Ile YouTube płaci za subskrybentów lub wizyty?

Dziś bardzo często ludzie chcą zostać influencerami i zarabiać pieniądze na tworzeniu treści na tej platformie cyfrowej. Wielkim pytaniem, które zadają wszyscy, którzy chcą zacząć przygodę z YouTube, jest to, ile płacisz za subskrypcje lub wyświetlenia.

Ten problem pieniężny zawsze generował niepewność w społeczności użytkowników, ale jeszcze bardziej u tych, którzy chcą zacząć jako youtuber. Ale rzeczywistość jest taka należy wziąć pod uwagę kilka czynników które mają wpływ na płatności dokonywane przez platformę na rzecz swoich aktywnych użytkowników.

Od czego zależy płatność w YouTube? Ile płacisz za wizyty?

Jak już wspomnieliśmy, wypłata podlega kilku warunkom, które mają wpływ na to, co może otrzymać twórca kanału. Nikt nie jest tajemnicą do przekazania konkretna figura jest nieco złożona ponieważ płatność jest dostosowana do następujących warunków.

  • Typ odbiorców: Pamiętaj, że istnieje wiele różnych odbiorców, do których docierają Twoje treści, a na każdą z nich jest większe zapotrzebowanie niż na inne. Są wśród nich dzieci, gospodynie domowe, miłośnicy piękna, sportu, gotowania i długa lista tego, co istnieje.
  • Układ kanału: Struktura prezentacji filmów zdecydowanie przyciąga widzów.
  • Język: nie wszystkie języki generują taką samą liczbę odwiedzin, z pewnością najpopularniejsze języki to najczęściej oglądane filmy.
  • Temat kanału
  • Długość wideo
  • Reklamodawcy: Są jak sponsorzy kanałów, jeśli Twoje filmy generują wyświetlenia, płacą Ci.
  • Partner.

Minimalna płatność to 0,5 USD za tysiąc odwiedzin, ale to zależy od kraju, w którym zarabiasz, i ceny waluty krajowej. W Europie można zapłacić prawie 1 euro za tysiąc wyświetleń, wracamy do tego samego, nie można powiedzieć, że jest jakaś konkretna opłata.

Pozostaje tylko wziąć konta i zbadać, jak efektywnie współpracować z YouTube, na pewno dzięki sztuczkom zwiększającym liczbę odwiedzin wygenerujesz satysfakcjonujący dochód.

Co wpływa na płatność

Wszystkie powyższe wpłyną w pozytywny lub negatywny sposób, dzięki czemu publiczność, która generuje wizyty, zostanie przechwycona i umożliwi ci ładowanie. To jest, gdy zaczyna się ciężka praca Twórca treści YouTubeNa początku może to być trudne, ale z czasem zadziała.

Dlatego twórca kanału zachęca subskrybentów do utrzymywania włączonego dzwonka powiadomień, aby mogli oglądać filmy. Możemy to powiedzieć Płatności YouTube za odwiedziny są względneKto utworzy kanał, określi, ile będzie on naliczał, śledząc wizyty.

Pamiętajmy, czym jest YouTube

Aby lepiej zrozumieć, jak działa system pieniężny sieci społecznościowej YouTube, przypomnijmy sobie krótko, z czego składa się ta platforma. Pracuj z domu z YouTube i generuj dochody Jest to szansa, którą wielu rozważa, a nawet zaczęło generować dochód.

  • Jest to witryna internetowa, na której emitowane są filmy, obserwatorzy kanału wyrażają swoją akceptację poprzez polubienie lub niechęć.
  • Może być transmitowany na żywo, a inni komentują, subskrybują kanały, które chcą, pomagając każdemu, kto tworzy treści na YouTube.
  • Ta platforma jest oczywiście drugą najczęściej wyszukiwaną platformą w wyszukiwarce po google który jest właścicielem praw YouTube.

różne kanały youtube

Jeśli zauważysz, że jesteś zmotywowany założyć własny kanał YouTube i czuć, że czynnik płatności Cię niepokoi, miejmy nadzieję, że artykuł zadziałał dla Ciebie. Wszyscy, którzy są użytkownikami tej platformy i mają kanał, wiedzą, że wymaga to dużego wysiłku i ciągłej pracy.