Skip to content

Gdzie jest muzyka zapisana na Samsungu Galaxy J7, abym mógł słuchać moich piosenek

12 de grudzień de 2022

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy bardziej niż pewni, że jednym z głównych zastosowań naszych smartfonów jest przechowywania i odtwarzania muzyki. Rzeczywiście, zdecydowana większość użytkowników pobiera muzykę na swoje terminale, aby mieć do niej dostęp w różnych sytuacjach, a jeśli jesteś jednym z nich, z pewnością ten artykuł ci pomoże.

Tak się składa, że ​​w ostatnim czasie otrzymaliśmy ogromną ilość zapytań związanych bezpośrednio z tym, gdzie jechać zapisać muzykę w zaktualizowanym Samsungu Galaxy J7, a pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że to samo dotyczy Galaxy J5 lub dowolnego innego w rodzinie. Co do reszty, jeśli masz te same obawy, zalecamy kontynuowanie czytania następnych wierszy.

Gdzie muzyka jest przechowywana na Samsung J7

Cóż, jeśli twierdzisz, że wiesz, to gdzie jest cała ta muzyka pobrań na Samsung Galaxy J7, musisz w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę, że najlepszym sposobem na to jest podłączenie urządzenia do komputera. Rzeczywiście, zalecamy, abyś przede wszystkim zadał sobie trud, aby podłączyć smartfon do komputera przez USB i rozpocząć eksplorację jego zawartości.

W tym celu biorąc oryginalny kabel USB, musisz połączyć oba urządzenia razem, a zobaczysz, że możesz uzyskać dostęp do różnych dostępnych folderów, chociaż interesuje nas ten o nazwie Muzyka. Poza tym, co powiedzieliśmy, zobaczysz, że jeśli używasz karty microSD, część tej muzyki może znajdować się w folderach związanych z tą kartą.

Piosenki mobilne Samsunga

Jeśli chcesz lepiej uporządkować wszystkie swoje utwory, zalecamy utworzenie nowego folderu na komputerze, jeden o nazwie Muzyka, w którym dodajesz całą zawartość gatunku. W ten sposób będziesz mógł uporządkować całą muzykę na urządzeniu, chociaż możesz wykonać zadanie, instalując również odtwarzacz muzyki ze Sklepu Google Play.

Muzyka lepsza na microSD

Teraz, gdy wiesz, gdzie znaleźć całą muzykę na urządzeniu mobilnym Samsung, zalecamy, aby w miarę możliwości przesyłać tego typu treści bezpośrednio na dodaną kartę microSD. Prawda jest taka, że ​​​​wierzymy, że jest to najlepszy środek, ponieważ w ten sposób będziesz mógł nie wpływać na oryginalne przechowywanie urządzenia, z problemami, które zwykle powoduje.

Inne podobne wyszukiwania, które znaleźliśmy w main fora i sieci społecznościowe mają do czynienia z następującymi kwestiami: mój Samsung J7 nie ma odtwarzacza muzyki, pobierz muzykę Samsung J7, odtwarzacz muzyki Samsung J7 2016, jak zainstalować muzykę Samsung na Galaxy J7, jak słuchać muzyki na moim Samsungu Galaxy J7, muzyka odtwarzacz dla mojego samsunga j7 odtwarzacz muzyczny samsung j7 prime odtwarzacz muzyczny samsung j7 apk. Jeśli masz więcej pytań na ten temat, zadaj je, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jak korzystać z odtwarzacza muzyki w telefonie Samsung Galaxy J7

Słuchać muzyka jest jednym z ulubionych hobby wszystkich, więc posiadanie utworów na naszym urządzeniu mobilnym jest idealne. W ten sposób możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę w dowolnym momencie.

Samsung Galaxy J7 to smartfon z dobrymi funkcjami i doskonałą jakością, zawiera dźwięk stereo z zestawem słuchawkowym, kompatybilność audio: MP3, AAC, AAC+, WMA, MPEG4 i WAV; Obsługa wideo 3GPP, H.263, H.264, MPEG4; kompatybilność z aparatami słuchowymi M3 i T4.

Do Graj muzykę w tym telefonie komórkowym należy wziąć pod uwagę następujące kroki:

  • Znajdź i wybierz aplikację Graj muzykę
  • Odtwórz plik muzyczny: Wprowadź Biblioteka i wybierz plik muzyczny do wyboru
  • Dostosuj głośność do swoich potrzeb gust i potrzebana przyciskach znajdujących się z boku telefonu komórkowego
  • To ma opcja aby przejść do następnego utworu lub powrócić
  • aktywny lub wyłączyć powtórzenie
  • Aktywuj lub dezaktywuj Odtwarzanie w kolejności losowej
  • Utwórz listę reprodukcjaumieszczając nazwę swoich preferencji

Wykorzystaj w pełni zalety, z którymi policz swój telefon komórkowy i słuchaj ulubionych piosenek przy pełnej głośności. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji do odtwarzania muzyki.

czy udało Ci się znaleźć muzykę w telefonie Samsung Galaxy J7 z tym krok po kroku

dołącz do naszego kanału telegram