Skip to content

Dowiedz się, jak łatwo uruchomić Firefoksa w trybie bezpiecznym i bezpiecznym

30 de grudzień de 2022

Chociaż prawdą jest, że obecnie najczęściej używaną przeglądarką na świecie jest Google Chrome, nie możemy zapominać o tym, że wielu użytkowników wciąż stawia na to, co może zaoferować Google Chrome. Rzeczywiście, tym razem chcemy pokazać wszystkie szczegóły bezpośrednio związane jak uruchomić firefoxa w trybie awaryjnymjedna z jego najlepszych cech.

Prawda jest taka, że ​​jeśli nie wiesz jak uruchomić firefoxa w trybie awaryjnym, musisz zrozumieć, że po pierwsze, jest to specjalnie opracowany tryb, aby rozwiązać niektóre z głównych problemów tej przeglądarki. W każdym razie jest to tryb awaryjny. Więc oczywiście nauczymy Cię różnych metod, które musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadkach.

Jeśli nie masz zainstalowanego tego programu na telefonie komórkowym lub komputerze, wejdź tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby pobrać Firefoksa

Co to jest tryb bezpieczny Firefoksa?

CoCo możesz zrobić z Firefoksem w trybie awaryjnym? Zwykle służy do ładowania go bez wtyczek lub uzupełnień, w ten sposób można sprawdzić, czy któryś z nich generuje błąd w przeglądarce lub robi coś, czego nie powinien. Zasadniczo służy to naprawianiu błędów w ogóle.

Pierwsza z metod, które pokażemy poniżej, jest dość prosta, a druga jeszcze bardziej. Zalecamy wybór drugiego. Ale każdy wybierze ten, który jest dla niego najwygodniejszy.

Metody, które pozwolą ci uruchomić Firefoksa w trybie awaryjnym

Metoda 1

 • Uruchom przeglądarkę Mozilla Firefox
 • Kliknij ikonę menu i wybierz ikonę Pomoc, symbolizowaną znakiem zapytania
 • Przejdź do Uruchom ponownie z wyłączonymi wtyczkami…
 • Pojawi się wyskakujące menu
 • Naciśnij Uruchom ponownie
 • zobaczysz Menu podręczne trybu awaryjnego Firefoksa
 • Następnie kliknij Uruchom w trybie awaryjnym
 • Cała zawartość, którą zobaczysz w Firefoksie od tego momentu, będzie w trybie awaryjnym

Jeśli uważasz, że nie do końca zrozumiałeś, zalecamy przeczytanie następującego bardziej szczegółowego wyjaśnienia:

Po uruchomieniu Firefoksa będziesz musiał przejść do menu i wybrać ikonę pomocy, która jest w zasadzie znakiem zapytania.

Następnie musisz kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Uruchom ponownie z wyłączonymi wtyczkami”.

Pojawi się wyskakujące okienko i musisz nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Uruchom ponownie”, a zobaczysz komunikat podobny do „Tryb awaryjny Firefoksa”.

To, co musisz teraz zrobić, to kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Uruchom w trybie awaryjnym” iw ten sposób będziesz mógł uruchomić Firefoksa w tym trybie.

Jako dodatkowe informacje chcemy Ci pomóc z menedżerem pobierania Firefoksa. Wystarczy wejść w ten link i zapoznać się z informacjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W ten sam sposób zapewniamy również bezpośredni link, dzięki któremu możesz oficjalnie pobrać Firefoksa.

Metoda 2

 • Przejdź do następującego łącza: C:> Pliki programów> Mozilla Firefox
 • Kliknij aplikację Firefox
 • Naciśnij Wyślij, Pulpit, tworząc skrót
 • Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij skrót Firefox
 • Zobaczysz menu podręczne trybu awaryjnego Firefoksa
 • Kliknij Uruchom w trybie awaryjnym
 • Korzystając z tej metody, musisz się upewnić przed sobą żadne inne okno przeglądarki Mozilla Firefox nie jest otwarte. Jeśli tak, nowe okno, które zostanie otwarte, nie będzie w trybie awaryjnym.

Metoda 3

 • Otwórz wiersz polecenia i wpisz CMD
 • Wpisz polecenie Uruchom Firefox -safe-mod
 • Otworzy się nowe okno, w tym przypadku już w trybie awaryjnym przeglądarki Firefox
 • Wybierz przycisk Uruchom w trybie awaryjnym
 • Rozpocznij przeglądanie w trybie awaryjnym przeglądarki Firefox

Inne wyszukiwania, które mają związek z tymi, które zmotywowały ten artykuł, są związane z:

 1. Tryb prywatny Firefoksa.
 2. usuń tryb awaryjny firefoxa
 3. tryb incognito firefoxa
 4. Zresetuj firefoxa do tkaniny
 5. Jak usunąć tryb awaryjny Chrome
 6. Firefox nie uruchamia się
 7. Wiersz poleceń w trybie awaryjnym Firefoksa lub dodaj zaufane strony w Mozilli.

Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, zalecamy zadawanie nam pytań w komentarzach, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Czy udało ci się uruchomić Firefoksa w trybie awaryjnym za pomocą tych metod?

Istnieje kilka sposobów na uruchomienie w trybie awaryjnym lub tryb awaryjny firefoxaMoim zdaniem najprostsze i najskuteczniejsze są te dwa, które zostawię Wam nieco poniżej. W ten sposób możesz szybko i dosłownie w mniej niż pięć minut uruchomić Firefoksa w trybie awaryjnym.

Tryb awaryjny Firefoksa

Jak sam zobaczysz, uruchom Firefoksa w trybie awaryjnym i rozpocznij przeglądanie prywatne lub w trybie testowym nie jest wcale skomplikowana. Ale jeśli masz jakiekolwiek problemy, możesz zostawić mi komentarz nieco poniżej, w polu komentarza, a ja postaram się pomóc ci tak szybko, jak to możliwe. Chociaż wątpię, że stanie się to od tego czasu otwórz firefoxa w trybie awaryjnym jest to dość proste i przede wszystkim szybkie.

dołącz do naszego kanału telegram