Skip to content

Dlaczego nie otrzymuję kodu potwierdzającego z WhatsApp

2 de grudzień de 2021

Ta słynna aplikacja, tak dobrze znana i często potrzebna, wykorzystuje metodę weryfikacji Twojego numeru, stara się uzyskać określony sposób sposób, aby potwierdzić swoją tożsamość i to, że jesteś prawdziwym właścicielem tego numeru, a WhatsApp używa do wysyłania Ci Kod potwierdzający WhatsApp, który jest generowany od momentu pierwszego wejścia do aplikacji i podania numeru telefonu, a kod ten dociera w formie SMS-a. Dzieje się tak, ponieważ jeśli nie, każdy może łatwo ukraść nasze rozmowy i kontakty, wykonując tylko kilka kroków.

Ponieważ kod potwierdzający WhatsApp nie dotarł

Może się tak zdarzyć z wielu powodów, ale jednym z najczęstszych błędów jest: po prostu nie znasz prefiksu telefonu swojego kraju i kodu telefonu komórkowego!, czyli najczęstszym błędem jest to, że błędnie wpisujesz swój numer, ponieważ chociaż jesteśmy w naszym kraju, nie musimy codziennie używać żadnego z tych prefiksów, WhatsApp jest aplikacją międzynarodową, która wymaga od nas prawidłowego wprowadzenia tych specyfikacji, ponieważ pozwala nam rozmawiać z kimkolwiek w dowolnym miejscu na świecie i w tym celu potrzebują prefiksów wymienionych powyżej. Aby rozwiązać ten problem wystarczy dodać prefiks telefonu, na przykład +34 + (Twój numer telefonu) dobrze wszedł we wszystkie Kod potwierdzający WhatsApp Powinien przybyć.

Nie mogę dostać wiadomości WhatsApp

Jako rekomendację możesz wyszukaj kod telefonu swojego kraju w Google i jest nawet kilka samouczków, jak to zrobić specjalnie dla twojego kraju, zawsze możesz zadzwonić do swojego operatora komórkowego i zapytać, jaki jest twój numer i jak go wprowadzić w WhatsApp, zwykle jest to bardziej powszechne pytanie niż myślisz, że już zweryfikowałem mój numer i nadal nie otrzymałem kodu potwierdzającego dla WhatsApp.

Musisz o tym pamiętać Czasami może się zdarzyć, że system odpowiedzialny za generowanie kodu potwierdzającego WhatsApp jest zwinięty I nie jest to takie szalone, bo miliony ludzi co minutę proszą o dokładnie to samo, na co możesz poczekać i spróbować później, pamiętaj też, że musisz mieć dobry sygnał, ponieważ jak wspomnieliśmy, kod dotrze w postaci SMS-a w tym przypadku to nie Ty popełniasz błąd, ale Twój operator komórkowy.

Jak zweryfikować WhatsApp

Jeśli nic nie zadziałało, WhatsApp Ma inną metodę weryfikacji i polega na tym, że dzwoni do ciebie, a maszyna podaje kod i powtarza go tyle razy, ile chcesz Oczywiście dopóki nie odetniesz połączenia, maszyna poda Ci kod, zatrzyma się, a następnie powtórzy go ponownie, dając Ci czas na zapisanie go na kartce papieru lub po prostu nagranie dla siebie. Jest to bardzo proste i generalnie nie powinieneś mieć problemów z rejestracją i otrzymaniem kodu potwierdzającego z WhatsApp, chociaż jeśli nic z tego nie działa, zadzwoń do operatora, a jeśli problem nadal nie zostanie rozwiązany możesz spróbować porozmawiać bezpośrednio z obsługą WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram