Skip to content

Dlaczego nie możesz zalogować się na Xbox Series X lub S? – Częste problemy

15 de luty de 2022

Kupując konsole Microsoft Xbox, czy to z serii X, czy S, możemy w każdej z nich założyć konto, w ten sposób dokonać konfiguracji tak, aby korzystając z nich mieć wszystko w kolejności, w jakiej skonfigurowaliśmy. Jeśli chodzi o zakupione gry, ta konfiguracja również jest zapisywana, te spersonalizowane konta są jak każde inne, które wymagać identyfikatora i hasła w celu uzyskania dostępu do usługi.

Ale są chwile, kiedy nie możemy uzyskać dostępu do tych kont, które musimy mieć, aby móc uzyskać dostęp do konfiguracji, które wprowadziliśmy do konsoli, więc w ten sposób możemy się bawić lub bawić. W tym artykule przyjrzymy się przyczynom tego nieudanego logowania i jego możliwym rozwiązaniom, a to oznacza, że ​​jeśli wylogujemy się z konsoli Xbox na wszystkich urządzeniach, powinniśmy mieć dostęp ponownie bez niedogodności.

Jakie są powody, dla których nie możesz zalogować się na Xbox Series X i S?

Konsola Xbox i jej serie X i S są jednymi z najczęściej poszukiwane konsole na całym świecie, za gamę produktów i różnorodność gier, które są bardzo dobrze przyjmowane, zwłaszcza że zawsze miały doskonałą grafikę. Ale jeśli chodzi o logowanie do tych konsol, czasami pojawiają się problemy, nawet jeśli mamy dane uwierzytelniające, którymi są.

Dzieje się tak z powodu różnych czynników, które niekoniecznie są kwestią referencji i musimy zbadać te powody. Przyczyny, które mogą powodować ten problem, mogą wynikać z problemów z siecią, aktualizacji, problemy z samym kontem, Przyjrzyjmy się bliżej tym możliwym przyczynom.

Problemy z siecią

Problemem, który może spowodować, że nie będziesz mógł się zalogować, jest sieć, jeśli ma problemy z łącznością. Cóż, należy się spodziewać, że jeśli przez internet wystąpią niedogodności, nie będziemy mogli się zalogować bez względu na to, jak bardzo będziemy chcieli.

 1. Wchodzimy do konsoli i wchodzimy do Ustawień.
 2. Potem w ogóle.
 3. Teraz ustawienia sieciowe.
 4. I naciśnij opcję Sprawdź połączenie sieciowe, to powie nam stan, w którym się znajduje.
 5. „Przetestuj szybkość sieci i statystyki” to opcja, która powie nam bardziej szczegółowo, co się dzieje.

Jeśli w każdym razie możemy dokonać rozłączenia i połączenie sieciowe z tej samej konfiguracjijednym ze sposobów sprawdzenia, czy połączenie jest dobre, czy nie, jest skonfigurowanie powiadomień na Xboksie, ponieważ jeśli dotrą normalnie, będziemy wiedzieć, że jest połączenie, a sieć nie jest problemem.

rozwiązywanie problemów z logowaniem

oczekująca aktualizacja

Jeśli chodzi o tę konsolę, ciągłe aktualizacje są prawem, więc jeśli przeoczymy wiele aktualizacji, możemy zaryzykować pominięcie niektórych bardzo ważnych do działania. Niektóre mają charakter zabezpieczający a jeśli te modyfikacje zostaną wprowadzone na platformie, konsole muszą zostać zaktualizowane, aby się dostosować.

Dzieje się tak często, ponieważ wiele aktualizacji nie odpowiada naszym potrzebom, w każdym razie musimy dokonać aktualizacji, aby sprawdzić, w ten sposób będziemy wiedzieć, czy problem z logowaniem jest spowodowany aktualizacją, czy nie.

Problemy z kontem

Jeśli w dwóch poprzednich przypadkach nie ustalono, że są one przyczynami, teraz musimy… zobacz, co się dzieje z kontem jako taki. Może się zdarzyć, że dane uwierzytelniające (identyfikator i hasło) są nieprawidłowe lub niewłaściwe użycie konta może prowadzić do zablokowania przez platformę; Może to być również kwestia włączenia lub wyłączenia dwuetapowej weryfikacji zabezpieczeń.

Weryfikując te trzy zmienne konta, z pewnością możemy określić, co dzieje się z kontem i dlaczego nie można go normalnie zalogować, jeśli to któraś z tych opcji przedstawia szczegóły, możemy podjąć działania, aby rozwiązać tę sytuację.

Jak odzyskać hasło do swojego konta Microsoft?

Odzyskiwanie hasła tak naprawdę nigdy się nie dzieje, w rzeczywistości dzieje się tak, że dają nam opcja resetowania hasłaczyli wprowadź kolejne nowe hasło.

 1. Uruchamiamy Xboksa i wpisujemy poświadczenia
 2. Następnie kliknij „Nie pamiętam hasła”
 3. Wchodzimy w „Capcha” i podajemy Enter
 4. Na następnym ekranie podajemy następujące, aby otrzymać kod bezpieczeństwa
 5. Otrzymamy kod na powiązany telefon komórkowy lub e-mail.
 6. Na kolejnym ekranie wpisujemy wysłany kod.
 7. Wprowadzamy nowe hasło.

I to wszystko, będziemy mieli nowe hasło teraz pozostaje przejdź do początku konsoli Xbox i kontynuuj wprowadzanie identyfikatora i nowego hasła, aby uzyskać dostęp do naszego konta, jak zwykle. Jedną z rekomendacji jest okresowe resetowanie hasła, a tym samym większe bezpieczeństwo naszych danych.

skontaktuj się z obsługą zbanowanych kont

Skąd możesz wiedzieć, czy Twoje konto zostało zbanowane?

Jeśli chodzi o to, czy Twoje konto zostało zbanowane, możemy łatwo dowiedzieć się, kiedy te działania zostaną przeprowadzone, ze strony platformy Microsoft otrzymujemy wiadomość przez e-mailale jeśli tak nie jest aby się tego dowiedzieć możemy wejść do portalu egzekwowania Xbox i wpisując numer seryjny konsoli możemy to sprawdzić

Aby uzyskać pomoc firmy Microsoft w przypadku braku logowania, możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem wsparcia tej firmy, korzystając z adresu e-mail, za pomocą którego utworzyliśmy konto lub za pośrednictwem sieci społecznościowych, w każdym przypadku zawsze będziemy mieć od Ciebie poradę cokolwiek się zdarzy.

dołącz do naszego kanału telegram