Skip to content

Dlaczego nie mogę znaleźć kogoś na Instagramie? – Przyczyny i co robić

12 de styczeń de 2022

Wyszukaj osobę w sieci społecznościowej wielokrotnie nie jest to takie proste zadanie, zwłaszcza gdy nie masz wspólnych przyjaciół lub związku, który może ich zjednoczyć. Obecnie większość sieci społecznościowych pozwala na ich łączenie, dzięki czemu masz te same informacje na temat obu. A więc nawet wyszukiwania są bardzo łatwe.

Jednak są chwile, kiedy niektóre są bardzo trudne do znalezienia, a jeśli przechodzisz przez tę sytuację, tutaj w Spójrz, jak to się robi, powiemy Ci, dlaczego tak się dzieje i co możesz zrobić.

Jakie są główne powody, dla których nie możesz znaleźć użytkownika na Instagramie?

Jeśli szukasz osoby w sieci społecznościowej Instagram i z jakiegoś powodu nie możesz jej znaleźć, to znaczy, że nie znaleziono użytkownika. Może to wynikać z kilku powodów, jednym z nich jest to, że istnieje możliwość, że nie wpisujesz poprawnie swojego imienia i nazwiska, dlatego spróbuj umieścić imię plus nazwisko.

Jeśli szukasz go za pomocą jego nazwy użytkownika, wiele razy ludzie ją zmieniają, a adres URL jego profilu się zmienia. Wtedy możesz go nie znaleźć, ponieważ używasz starej nazwy. A wśród innych powodów, dla których tak się dzieje, mamy następujące:

Użytkownik usunął swoje konto

Może się również zdarzyć, że ludzie będą chcieli zrobić sobie przerwę od sieci społecznościowej i zawiesić swoje osobiste konto na Instagramie lub nawet je usunąć, a tym samym przestać się pojawiać. Kiedy tak się dzieje, nie otrzymujesz żadnego powiadomienia, a zatem nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy i może to być kolejny powód, dla którego nie możesz go znaleźć.

Są chwile, że nawet powodem jest złe połączenie internetowe dla których dana osoba się nie pojawia, więc sprawdź, jak szybki jest w tym momencie Twój internet.

Nie znaleziono użytkownika zablokował Cię

A ostatnim powodem, dla którego dana osoba nie pojawia się na Instagramie, może być to, że zablokowała Cię jednak przed założeniem tego pamiętaj, aby zweryfikować to, o czym Ci wspomnieliśmy w poprzedniej części. Później powiemy Ci, jak możesz definitywnie sprawdzić, czy ta osoba Cię zablokowała.

Jak sprawdzić, czy użytkownik, którego próbujesz znaleźć, zablokował Cię na Instagramie?

Jeśli ważysz tę osobę próbujesz znaleźć na Instagramie zablokował cię, możesz spróbować poszukać go przez inny profil, który nie jest Twój. Oznacza to, że pożycz konto od osoby, której ufasz, czy to twojego partnera, najlepszego przyjaciela, a nawet matki.

Jeśli szukasz go przez inne konto i ta osoba się pojawi, to znak, że cię zablokowała. Jednak, jak już wspomnieliśmy, czasami osoba po prostu się nie pojawia, bo zmienił nazwisko, więc istnieje bardziej skuteczny sposób, aby dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany i do tego musisz wykonać następujące kroki:

  1. Musisz wejść na Instagram przez jego wersję internetową, ponieważ tej małej sztuczki nie można wykonać za pośrednictwem aplikacji.
  2. Aby z większą pewnością zweryfikować, że zostałeś zablokowany, musisz wyszukać ich profil z wersji internetowej i w tym celu będziesz musiał wpisać następujący adres URL w przeglądarce 'http://www.instagram.com/nazwa_użytkownika’.
  3. Tam, gdzie jest nazwa użytkownika, wpisujesz imię osoby, której szukasz, jeśli profil pojawia się w wersji internetowej oznacza to, że ta osoba, jeśli Cię zablokuję w aplikacji Instagram i dlatego nie możesz jej zobaczyć.

zobacz kto mnie zablokował na instagramie

Skąd wiesz, czy użytkownik, którego szukasz, usunął swoje konto na Instagramie?

Jeśli chcesz wiedzieć, czy osoba, której szukasz, usunęła swoje konto na Instagramie, musisz postępować zgodnie z tymi samymi procedurami, o których właśnie wspomnieliśmy w poprzedniej części.

Oznacza to, że możesz spróbować użyć pożyczonego konta i wyszukać je za jego pośrednictwem, a jeśli nic nie pojawi się na temat tej osoby, może to oznaczać, że zawiesiła lub usunęła swoje konto osobiste. Możesz jednak otworzyć internetową wersję Instagrama i umieść ten sam adres URL, który podaliśmy powyżej: „http://www.instagram.com/nazwa_użytkownika”.

Jeśli po skopiowaniu adresu URL z nazwą użytkownika w wersji internetowej pojawi się jej profil, oznacza to, że Cię zablokowała, ale jeśli ta osoba ma konto publiczne, możesz nawet nadal oglądać jej zdjęcia.

dołącz do naszego kanału telegram