Skip to content

Dlaczego nie mogę przesłać zdjęć na Instagram z mojego iPhone’a lub Androida? (Przykład)

3 de luty de 2021

Są irytujące sytuacje, kiedy prawdopodobnie nie możesz w żaden sposób przesyłać zdjęć na Instagram. Jest to błąd, który występuje niezbyt często, ale ma już dość długą historię wśród użytkowników.

Prawdą jest istnieją sposoby na wykrycie problemu i rozwiązanie go, dzięki czemu możesz nadal cieszyć się Instagramem, słynną siecią społecznościową do udostępniania zdjęć bez żadnych niedogodności.

Możliwe przyczyny, dla których nie możesz przesyłać zdjęć na Instagram

Kiedy masz zamiar przesłać zdjęcie na Instagram, możesz zauważyć, że utknęło w procesie przesyłania. Oznacza to, że występuje ten błąd.

Jest to sytuacja, którą można łatwo zidentyfikować na podstawie tego czynnika i która może mieć różne źródła. Oznacza to, że może to być awaria spowodowana przez plik nieprawidłowe działanie aplikacji, połączenie między innymi.

Pierwsza z nich jest spowodowana nadmiernym nagromadzeniem pamięci podręcznej. To, oprócz przechowywania wstępnie załadowanych danych, umieszcza również niepotrzebne pliki, które często powodują problemy w programie.

Z drugiej strony możesz znaleźć błędy nieskończone obciążenie podczas przesyłania zdjęć na Instagram, jeśli twoje połączenie internetowe jest słabe. W rezultacie możesz być świadkiem bardzo długiego przesyłania, które nie wydaje się zakończone, ale w rzeczywistości jest bardzo powolnym procesem wysyłania.

Jest to również sytuacja, która może być spowodowana przez uszkodzone pliki lub błędy w strukturze aplikacji. Są to bardzo częste błędy i gwarantują rozwiązania nieco bardziej drastyczne, ale łatwe do wykonania.

Rozwiązania, które możesz zastosować

Tutaj możesz zapoznać się z całkiem skutecznymi rozwiązaniami, które odnoszą się do problemów, które czytałeś wcześniej. Niektóre z nich mogą ci pomóc zresetuj przesyłanie obrazu na Instagram i dzięki temu nadal korzystaj z aplikacji.

Wymuś zamknięcie aplikacji

Możesz zastosować dość prosty sposób rozwiązania problemu z ładowaniem przy pierwszej próbie. To składa się z wymuś zamknięcie aplikacji po próbie przesłania zdjęć na Instagram, ale przesyłanie nie powiodło się.

Coś, co możesz osiągnąć poprzez sekcję systemu, która zarządza twoimi aplikacjami, gdzie możesz zlokalizować ikonę aplikacji. Po wejściu do sekcji ustawień Instagrama znajdź przycisk „Wymuś zamknięcie” i naciśnij go, aby całkowicie zatrzymać Instagram.

Całkowite zakończenie aplikacji i połączenia

Jedną z metod, które możesz zastosować, jest całkowite wyłączenie aplikacji i używanego medium połączenia. To może wygeneruj pełny reset wszystkich funkcjonalności i protokołów, które mogą rozwiązać problem.

Teraz, jeśli ładowanie zdjęcia na Instagram nie kończy się, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest anulowanie przesyłania za pomocą trzypunktowego przycisku. Znajduje się na pasku powiadomień, w sekcji „Stan ładowania obrazu” aplikacji.

zrzut ekranu wymuś zamknięcie instagramu

Następną rzeczą jest odłączenie się od sieci poprzez dezaktywację danych lub Wi-Fi, całkowite zamknięcie aplikacji, a następnie reaktywacja i ponowne uruchomienie Instagrama.

Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomoże, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną aplikacji z menu ustawień. Aby to zrobić, musisz ponownie wejść do sekcji administrowania programem i znaleźć ikonę Instagram.

W tym miejscu znajdziesz dedykowany przycisk wyczyść zgromadzoną pamięć podręcznąi że musisz nacisnąć, aby kontynuować. Teraz wystarczy na siłę zamknąć aplikację i uruchomić ją ponownie.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie

Jest to zdecydowanie najbardziej drastyczne rozwiązanie problemu, ale może położyć kres nieskończonemu błędowi ładowania Instagrama. Wystarczy odinstalować aplikację ze swojego urządzenia w sekcji ustawień systemowych.

Następnie przejdziesz do sklepu Android lub AppStore i pobierzesz program od podstaw. Dzięki temu wyeliminujesz wszelkie błędy lub uszkodzone pliki, które mogą powodować problem.

dołącz do naszego kanału telegram