Skip to content

Dlaczego nie mogę polubić INSTAGRAMU ani nikogo obserwować (przykład)

4 de luty de 2021

Jeśli należysz do osób, które bardzo stale korzystają z aplikacji Instagram, to na pewno przynajmniej raz tak zablokował polubienia Na Instagramie. Dlatego jeśli nie możesz polubić na Instagramie lub obserwować nikogo, to ma swoje wyjaśnienie i wierz lub nie, jest to bardziej powszechne niż sobie wyobrażasz.

Dlatego tutaj udzielimy Ci jasnej i prostej odpowiedzi na temat tego, co się dzieje, i możesz poinstruować się, dlaczego tak się dzieje. Bez zbędnych ceregieli możesz zrozumieć, dlaczego ta platforma APP Instagram wprowadza te modyfikacje i blokady bez konsultacji z Tobą.

Dlaczego nie mogę polubić mojego konta na Instagramie?

Wszystkie aplikacje mają określone zasady i prawa ustanowione przez twórcę w celu zagwarantowania optymalna funkcjonalność Twojej aplikacji. Nie ogranicza się to do aplikacji Instagram.

Ponieważ ma swoje zasady, aby użytkownicy, którzy lubią aplikację, mieli płynne działanie bez żadnych niedogodności. Dlatego w przypadku złamania jakiejkolwiek zasady na dane konto nałożone zostaną określone kary.

Jedną z różnych zasad, które platforma ma dla swoich użytkowników, jest plik limit lubi. Dlatego platforma Instagram będzie blokować wszelkiego rodzaju interakcje osobom, które stale prowadzą tego typu działania.

Musisz pamiętać, że fakt, że Instagram korzysta z tej opcji, wynika z tego, że mają rozszerzenie monitorowanie wszystkich rachunków użytkowników. Dodatkowo codziennie sprawdzają aktywność, którą wykonują.

Co daje średnio 400 lub 500 polubień dziennie. Plus podobna średnia z 500 nowych kont, które obserwujesz codziennie.

Dlatego mając więcej niż 500 lubi a do 1000 dziennie Mam taką samą średnią liczbę kont, które codziennie obserwujesz, jest uznawana za spam. Cóż, nie klasyfikuje ilości czynności, które przeciętny użytkownik wykonuje na platformie Instagram. Dlatego ta aplikacja określa, że ​​konto jest złośliwe i jest klasyfikowane jako śmieci.

Powody, dla których Twoje polubienia są blokowane i nie możesz nikogo obserwować na Instagramie

Podsumowując, jak wspomnieliśmy wcześniej, możliwe powody, dla których Ty blokuj swoje polubienia i nie możesz nikogo obserwować, są następujące:

  • Przekroczysz liczbę polubień, które możesz dać w jeden dzień.
  • Przekroczysz liczbę osób, które możesz śledzić w ciągu jednego dnia.
  • Przekroczysz liczbę osób, które możesz pozwolić kontynuować w ciągu jednego dnia.

Jednak są konta biznesowe Instagrama, które również mają dzienny limit aktywności. Dlatego jeśli zmieniłeś swoje konto i nadal jest ono zablokowane, oznacza to, że przekraczasz limit interakcji osoby wpływowej.

To znaczy osoba, która wykorzystuje swoje konto na Instagramie jako swoją pracę. Podsumowując, jest to sposób na ochronę konta użytkownika i samego Instagrama.

kanał instagram

Jak mogę rozwiązać ten problem?

Zwykle lubi blokować a Twoja aktywność na Instagramie jest ograniczona czasowo. Może to zająć tylko kilka godzin, w zależności od średniego przekroczonego limitu, uwzględnionego w standardach aplikacji.

Ważne jest, aby powstrzymać się od ponownego zrobienia tego. Ponieważ wśród środków, które platforma może podjąć, może to obejmować zawieszenie i ostateczne zamknięcie konta.

Teraz, jeśli wystąpi ten problem i nie zostanie on rozwiązany przez Instagram, tutaj pokażemy, jak to zrobić, czyszcząc pamięć podręczną Instagrama, wykonując kilka prostych kroków. Należy zauważyć, że kroki mogą się nieznacznie różnić w zależności od modelu posiadanego terminala.

  • Przede wszystkim wprowadź ustawienia w telefonie komórkowym.
  • Następnie wybierz opcję „Aplikacje i powiadomienia”.
  • Teraz musisz wybrać opcję z nazwą aplikacji na wyświetlanym pasku.
  • Tutaj musisz wyszukać aplikację Instagram i wybrać ją, klikając ją.
  • Następnie musisz kliknąć sekcję przechowywania.
  • Na koniec zostanie wyświetlone okno informujące o całkowitej pamięci, jaką Instagram obejmuje na telefonie komórkowym. Tutaj możesz wyczyścić pamięć podręczną, a następnie musisz poczekać kilka chwil i sprawdzić, czy Nie możesz polubić na Instagramie ani podążać za nikim.

dołącz do naszego kanału telegram