Skip to content

Dlaczego nie mogę oznaczyć ani wspomnieć o osobie w historiach na Instagramie? – Jak oznaczyć kogoś

7 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje wiele sieci społecznościowych, ale w rzeczywistości bardzo niewiele z nich przeżyło boom, jaki ma słynny Instagram. Dzięki milionom użytkowników na całym świecie stała się niezbędną aplikacją na smartfona każdego, kto chce być na bieżąco ze wszystkim. Jeśli jesteś fanem Instagrama i masz problemy z używaniem tagów, tutaj pokażemy dlaczego nie możesz oznaczyć lub wspomnieć o kimś w Instagram Stories.

Ta sieć społecznościowa ma wiele naprawdę przydatnych opcji, takich jak tagowanie. Jeśli wiesz jak kogoś oznaczyć, prawdopodobnie używasz tej opcji w swoich relacjach. Podczas używania tagów w relacjach na Instagramie mogą wystąpić problemy, a jeśli zostały Ci one przedstawione, zachęcamy do dalszej lektury i dowiedzenia się, dlaczego i jak możesz to naprawić.

Dlaczego nie możesz oznaczyć kogoś w Instagram Stories?

Nie ma wątpliwości, że Instagram stał się istotną częścią życia milionów ludzi. Jest to zrozumiałe, ponieważ ta wspaniała sieć społecznościowa jest obecnie jedną z najbardziej wszechstronnych i kompletnych. Jeśli już go używałeś, prawdopodobnie wiesz, jak oznaczyć kogoś w historiach, co może być szczególnie przydatne, jeśli jesteś influencerem lub chcesz oferować swoje usługi za pośrednictwem Instagrama.

Oczywiście, ponieważ nie wszystko jest idealne z technologią, przy próbie skorzystania z tej opcji mogą pojawić się problemy. Dlaczego nie mogłeś oznaczyć kogoś w Instagram Stories? Cóż, jest kilka powodów, dla których możesz mieć kłopoty.

Na początek Twoja aplikacja Instagram może jest nieaktualne, więc nie możesz prawidłowo korzystać ze wszystkich funkcji. Z drugiej strony możliwe jest również, że konto, które próbujesz oznaczyć, już nie istnieje, być może dlatego, że Instagram ustali, że konto jest nieaktywne.

Inny powód, dla którego nie możesz oznaczać Dzieje się tak, ponieważ Instagram usunął tag, co może się zdarzyć, ponieważ konto złamało pewne zasady. Kiedy już znasz przyczyny problemu, jak możesz zacząć wszystko naprawiać? Oto jak otagować na Instagramie i jak najlepiej wykorzystać tę opcję.

Jak bez problemów tagować w Instagram Stories?

Zanim spróbujemy oznaczyć kogoś na naszych postach na Instagramie, czy to między innymi, czy to Stories, komentarze, posty w kanale, dobrze jest upewnić się, że można oznaczyć tego użytkownika tagiem. Sprawdźmy konto, aby upewnić się, że nadal istnieje lub nie naruszyło żadnych zasad dotyczących mediów społecznościowych.

Możesz nawet porozmawiać z każdym, kto prowadzi konto i upewnić się, że nie ma problemu, który może uniemożliwić nam otagowanie go. Na koniec, regularnie aktualizuj aplikację, abyś był zawsze na bieżąco z nowymi ulepszeniami i nie cierpiał z powodu błędów, które może mieć aplikacja Instagram.

Kroki do tagowania w Instagram Stories

Ponieważ tagowanie ludzi jest jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie większej liczby wyświetleń w historiach na Instagramie, na pewno chcesz zacząć korzystać z tej wspaniałej funkcji. Kroki prowadzące do tego są bardzo proste, a etykietowanie jest naprawdę przydatne, jeśli chcemy mieć naprawdę udane, wszechstronne i popularne konto.

smartfon z aparatem instagram robiąc zdjęcie

Osoby na Instagramie o tym wiedzą, więc znacznie ułatwiają tagowanie w relacjach. Aby z niego skorzystać, wystarczy jak zwykle rozpocząć tworzenie opowieści, naciśnij przycisk naklejek i wybierz przycisk „@mention”. W tym miejscu musisz wpisać imię i nazwisko osoby lub konta, które chcesz oznaczyć w Storie. To wszystko!

Aby oznaczyć tagiem, możesz również wybrać przycisk tekstowy na tym samym ekranie i wpisać nazwę konta lub osoby po znaku małpa, jak zwykle podczas tagowania. W obie strony działają równie skuteczniei gorąco je polecamy.

Zachęcamy również do skorzystania z dostępnych narzędzi do planowania postów na Instagramie, które pozwalają na zarządzanie Twoja działalność w znacznie bardziej uporządkowany sposób w sieci społecznościowej, a nawet oznaczaj kogokolwiek chcesz w prosty sposób. Mamy nadzieję, że możesz w pełni wykorzystać hashtagi na Instagramie.