Skip to content

Dlaczego nie mogę korzystać z Ubera na moim telefonie? A jak rozwiązać najczęstsze błędy w aplikacji

12 de luty de 2022

Dziś Uber stał się bardzo przydatną aplikacją i atrakcyjny dla wielu ludzi. Niezbędna aplikacja dla osób, które jeżdżą z jednego miejsca do drugiego i nie mają własnego samochodu. Z Uberem ceny są znacznie tańsze niż tradycyjny transport, więc dla tych, którzy dużo podróżują, jest to doskonała alternatywa, warto zdawać sobie sprawę z rozkładu jazdy Ubera.

Dlaczego nie mogę korzystać z Ubera na moim telefonie? Jak naprawić najczęstsze błędy aplikacji?

Nie mogę pobrać Ubera na swój telefon

Ale jak w przypadku wszystkich aplikacji, aby móc z niego korzystać, konieczne jest spełnienie kilku wymagań. Istnieje wiele urządzeń, które nie mogą używać ubera wśród innych aplikacji, zwykle dlatego, że są dość stare i mają przestarzałe wersje Androida, które nie otrzymują już niestandardowych aktualizacji.

Aby korzystać z Ubera, Twoje urządzenie musi: masz Androida 4.1 lub nowszego. Jeśli masz niższą wersję, nie możesz korzystać z Ubera na swoim urządzeniu mobilnym.

Dlaczego nie mogę zainstalować Ubera na Androidzie?

Więc jeśli nie możesz zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu mobilnym. Po prostu dlatego, że nie jest kompatybilny z twoim telefonem komórkowym. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to sprawdzić, czy urządzenie jest kompatybilne z aplikacją, czy spełnia jej wymagania.

osoba prowadząca uber

W przypadku, gdy masz wersję niższą niż Android 4.1. możesz spróbować z aktualizacją urządzenia. W wielu przypadkach, jeśli nie spojrzymy z opcji Androida, czy są aktualizacje, urządzenie nie jest aktualizowane. Jeśli masz jakąś oczekującą aktualizację, nie myśl o tym więcej i po prostu to zrób.

Pamiętaj, że jeśli zamierzasz zaktualizować swój telefon, jest to trzeba to zrobić łączenie się z Wi-Fi i musisz mieć co najmniej 80% baterii, aby uniknąć jakiegokolwiek problemu.

Uber nie działa na moim telefonie

Kolejny dość powszechny problem związany jest z weryfikacja konta. Podczas tworzenia konta konieczne jest wypełnienie wszystkich pól wymaganych w formularzu. Konieczne jest między innymi prawidłowe ustawienie numeru telefonu, aby uniknąć błędów.

Ale zweryfikuj konto uber Nie będziesz też mógł korzystać z aplikacji. Dlatego tak ważne jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól. Lepiej zmarnować kilka minut i zwrócić uwagę na ten formularz, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Kolejnym problemem, z którym boryka się wielu użytkowników i o którym wielokrotnie rozmawialiśmy na blogu, jest: związane z kartą kredytową. Aby korzystać z Ubera, konieczne jest dodanie go do konta, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł korzystać z aplikacji.

O ile chcesz zamówić Ubera z płatnością gotówkową, konieczne jest dodanie do policz kartę kredytową. Nie oznacza to, że musisz go używać, ale ze względów bezpieczeństwa konieczne jest dodanie jednego.

Masz problemy z aplikacją Uber? Oto rozwiązanie

Uber stał się w ostatnich latach jedną z najpopularniejszych aplikacji osób, które: przejść z jednej strony na drugą, korzystanie z tej aplikacji jest obecnie bardzo powszechne. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu nie ma problemów.

Uber błędy aplikacji

Jednym z najczęstszych problemów, które zwykle występują, są awarie w aplikacji Uber, zwykle spowodowane tym, że niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie mogą użyj aplikacji lub Pobierz to na swoich telefonach komórkowych. W przypadku tych ostatnich problemem jest zwykle coś bardzo prostego, czego nikt nie robi.

Szukając Aplikacja Uber w Sklepie Play Należy sprawdzić, czy telefon spełnia wymagania instalacji, aplikacja nie jest dostępna dla systemów Android w wersji niższej niż 4.1, co powoduje konieczność aktualizacji systemu. W ten sposób mogą uzyskać dostęp do aplikacji.

Jedną z innych wad jest to, że wiele osób subskrybujących usługę mówi, że nie może z niej korzystać lub że system nie robi nic podczas żądania Ubera. Ten problem jest powszechny, ponieważ wiele osób zwykle nie wypełnia formularza w całości. Dlatego wiele razy aplikacja ulega awarii.

Rozwiązuje się to poprzez całkowite wypełnienie formularza, w tym dane dotyczące płatności, dzięki czemu aplikacja działa w pełni, co pozwala uniknąć przyszłych problemów dla użytkowników. ten korzystanie z aplikacji takich jak Uber Z biegiem lat wzrosła, więc nie jest zaskakujące, że wielu nadal go używa.

dołącz do naszego kanału telegram