Skip to content

Czy możesz zmienić IMEI Samsunga Galaxy?

12 de luty de 2022

Numer IMEI telefonu komórkowego jest, w kilku słowach, podobnie jak dokument tożsamości, jest unikalny i służy do identyfikacji tego terminala, gdziekolwiek się znajduje. Jest to zbiór liczb, w przybliżeniu 15, co jest niepowtarzalne, jak powiedziałem wcześniej. Chcesz wiedzieć czy istnieje możliwość zmiany numeru IMEI na Samsung Galaxy? Czytałem dalej, bo to już od jakiegoś czasu.

Jak zmienić IMEI Samsung

Przede wszystkim musisz pamiętać, że w niektórych krajach nie jest to zbyt dobrze widoczne, więc działaj ostrożnie i zawsze przestrzegaj zasad. Podobnie w każdym serwisie technicznym, gdy telefon komórkowy musi zostać odblokowany lub musi współpracować z anulowanym, wielokrotnie z pudełkiem, które służy do odblokowywania telefonów takich firm jak Movistar itp. Zmieniają IMEI bezpośrednio.

Pomijając, że pieniądze wychodzą, możesz również zmienić IMEI za pomocą aplikacji takich jak Identyfikator urządzenia Zmieniacz IMEI Xposed który na razie jest dostępny w Sklepie Play i można go uzyskać, klikając ten link.

Jak ręcznie zmienić Samsung IMEI

Jest to niewątpliwie najłatwiejszy sposób, aby to osiągnąć, jest jeszcze inna metoda, którą skomentuję poniżej, choć jest znacznie bardziej złożona.

  • Przede wszystkim musisz zadzwonić, wybrać numer: *#7465625#
  • Teraz będziesz musiał wybrać opcję, która mówi „Łączność” lub „Łączność” po hiszpańsku.
  • Następnie przechodzisz do „Informacje radiowe”.
  • Zobaczysz dwa ciągi wartości, które wyglądają mniej więcej tak: „AT + EGMR = 1,7 IMEI 1” i „AT + EGMR = 1,10 IMEI 2”. Jedyne, co musisz tutaj zrobić, to zmienić numer IMEI na inny, może to być wszystko.
  • Naciśnij enter, a następnie przełącz telefon w tryb samolotowy, uruchom go ponownie.
  • Teraz wystarczy go włączyć, a po włączeniu musisz dezaktywować tryb samolotowy.

Aby sprawdzić, czy Czy rzeczywiście udało Ci się zmienić IMEI?musisz przejść do aplikacji dzwoniącej i wybrać *#06# i to wszystko, sprawdź, czy to zmieniłeś.

Warto też wspomnieć, że ideałem byłoby nie zamieniać tego na nic na świecie, chyba że jesteś do tego mocno zmuszony, radzę tego nie robić. Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek problemy z procesem lub jakiekolwiek pytania, jak zawsze, możesz zostawić mi komentarz nieco dalej.

dołącz do naszego kanału telegram