Skip to content

Czy możesz mieć dwa otwarte profile Kwai na tym samym urządzeniu mobilnym?

19 de styczeń de 2022

Czy wiesz, że zarabianie pieniędzy pracując dla siebie online w zaciszu własnego domu jest łatwiejsze niż się wydaje? Zgadza się, a jednym z najlepszych sposobów na to jest aplikacja Kwai. co pozwala zobaczyć seria krótkich i zabawnych filmów w wolnym czasie w celu wygenerowania dodatkowego dochodu, który może być bardzo przydatny. Jednocześnie możesz dodawać i udostępniać kody zaproszeń, aby uzyskać więcej korzyści z tej popularnej aplikacji.

Należy zauważyć, że filmy Kwai różnią się znacznie od filmów TikTok przez otrzymuj nagrody pieniężne po ich otwarciu na platformie. Z tego powodu użytkownicy często wybierają Kwai i dlatego pojawia się pytanie, czy możliwe jest posiadanie dwóch profili, aby generować większy dochód. Tak więc dzisiaj wskażemy wszystkie odpowiedzi na twoje wątpliwości, abyś mógł zacząć cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie przynosi ci Kwai.

Co można zrobić, aby mieć dwa konta Kwai na jednym urządzeniu?

Jednym z największych pytań od użytkowników Kwai jest to, czy możesz mieć dwa konta z tym samym adresem e-mail, czy dwa konta otwarte na jednym urządzeniu. To dlatego, że wielu myśli o możliwości podwojenia dochodów, wykorzystując w pełni tę innowacyjną platformę. Mówimy więc, że można mieć dwa konta, ale nie mogą one pozostać otwarte w tym samym czasie. Oczywiście jest prawdopodobne, że za kilka miesięcy programiści zdecydują się coś z tym zrobić, aby jeszcze bardziej skorzystać na tym użytkownikom.

W związku z tym masz dwie opcje w tym zakresie, pierwsza to zamknięcie i otwarcie loginu z różnych kont, ale to zmarnowałoby więcej czasu. Więc najlepiej korzystasz z aplikacji innej firmy co pozwala na przeprowadzenie procesu powielania. Dzięki temu możesz mieć otwarte różne konta w zaciszu jednego urządzenia. Nie zapominaj, że jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem WhatsApp, możesz również mieć dwa konta na tym samym telefonie komórkowym.

Czy możliwe jest jednoczesne wyświetlanie filmów na obu kontach Kwai, aby zarabiać pieniądze?

Teraz, gdy wiesz, że najlepszą metodą otwarcia dwóch kont w Kwai jest skorzystanie z aplikacji innej firmy, musisz wiedzieć, że możesz generować pieniądze, jeśli oglądasz kilka filmów jednocześnie. W rzeczywistości wiele osób ma kilka kont, których celem jest generowanie większych dochodów, o ile są otwierane za pomocą różnych e-maili, chociaż mogą przechowywać te same dane, takie jak nazwa użytkownika.

jak wygenerować większy dochód w kwai z dwoma kontami

Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie zarobków, oglądając filmy Kwai na tym samym telefonie komórkowym?

Z pewnością, gdy zaczniesz korzystać z aplikacji Kwai z telefonu komórkowego, zauważysz, jak prosty jest interfejs i zaczniesz gromadzić natywną walutę platformy. Które następnie możesz wymienić na lokalną walutę kraju, w którym mieszkasz. Z tego powodu oto dwa bardzo przydatne sposoby, które pomogą Ci znacznie zwiększyć zarobki, po prostu poświęcając kilka minut na obejrzenie zabawnych filmów i treści, które przynosi Ci Kwai.

Udostępnij swój kod we wszystkich sieciach społecznościowych

Jeśli nie wiesz, kody polecające Kwai to ciekawa opcja, która pozwala zaproś przyjaciół i rodzinę do dołączenia do platformy przez wszystkie najpopularniejsze obecnie sieci społecznościowe. Jeśli Twoi goście się zgodzą, możesz zarobić więcej pieniędzy i nagród, zwłaszcza jeśli zdecydują się oglądać filmy przez 3 minuty przez kilka dni, co może pomóc Ci w pełni wykorzystać Kwai. Oczywiście musisz upewnić się, że kody pochodzą ze zweryfikowanych kont, abyś mógł odnieść sukces w tym zadaniu.

jak zarabiać pieniądze oglądając filmy z telefonu komórkowego w kwai

Oglądaj filmy w wolnym czasie

Jak dobrze wiesz, najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie Kwai jest: oglądanie filmów, które są stale udostępniane w aplikacji. Dlatego zdecydowanie zalecamy spędzenie kilku minut na platformie w wolnym czasie, jeśli chcesz zdobyć jak najwięcej punktów, które możesz później wymienić na lokalną walutę swojego kraju. Ten proces będzie dla Ciebie łatwiejszy, jeśli zastosujesz się do naszych rad i zainstalujesz aplikację innej firmy, która pomoże Ci zduplikować Twoje konta.

dołącz do naszego kanału telegram