Skip to content

Jak wypłacić pieniądze z Kwai za pomocą Nequi lub innej metody płatności?

9 de luty de 2022

Czy wiesz, że za pomocą sieci społecznościowe, takie jak Kwai, możesz się dobrze bawić i jednocześnie generować dochód? Zgadza się, i możesz to osiągnąć, po prostu oglądając krótkie filmy udostępnione przez innych członków społeczności. Ponadto, jeśli udostępnisz kody zaproszeń, a Twoi znajomi zdecydują się dołączyć do aplikacji, otrzymasz więcej nagród. Dlatego ta opcja może być opłacalnym pomysłem na biznes, który możesz zrobić bez konieczności opuszczania obecnej pracy.

Co najlepsze, możesz nawet otworzyć dwa profile z tego samego urządzenia mobilnego, aby uzyskać większy dochód. Czy to nie brzmi świetnie? Możesz też wypłacić pieniądze za pośrednictwem platform takich jak Nequi. A tutaj szczegółowo wyjaśnimy całą procedurę, abyś mógł się do niej bez niedogodności zastosować. Wszystko to za pośrednictwem tej cyfrowej karty, która pozwoli Ci dokonywać wszystkich wybranych wypłat.

Jak skonfigurować Nequi do odbierania płatności Kwai?

Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby mieć już aplikację Nequi na swoim urządzeniu mobilnym, aby możesz zacząć cieszyć się wszystkimi jego zaletami. Następnie musisz wykonać następujące kroki, aby konfiguracja idealnie pasowała do parametrów wymaganych przez aplikację Kwai przystępując do wypłaty płatności. W każdym razie w tej sekcji wskazujemy całą procedurę, aby nie popełniać błędów.

powiązać kartę

Jeśli chcesz użyć Nequi jako metody wypłaty dochodów z Kwai, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wejście na platformę Kwai. Następny, musisz pozycjonować się na swoim koncie a później docenisz opcję, która mówi Centrum zadań. Dlatego będziesz musiał go nacisnąć, aby zapisać wszystkie dane dotyczące Twojej karty. Dodając bardzo szczegółowo wszystkie dane, dlatego wskazane jest, aby mieć je pod ręką.

Przenieś pieniądze na swoją kartę

Aby przenieść pieniądze z Kwai na kartę Nequi, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wprowadź swój profil w aplikacji. Następnie musisz przejść do swojego konta i do centrum zadań, aby wybrać najbardziej odpowiadającą Ci metodę wypłaty i dodać dane dotyczące karty, na którą otrzymasz pieniądze.

W ten sposób Twoja wypłata zostanie wykonana w czas trwania około 3 do 5 dni roboczych. Powód, dla którego musisz być bardzo uważny i stale sprawdzać swoje konto, aby móc zweryfikować, czy pieniądze są już dostępne, aby zacząć z niego korzystać. Pamiętaj, że w Kwai nie można mieć dwóch kont z tym samym adresem e-mail.

dostępne metody płatności aplikacji kwai

Jakie są główne metody płatności Kwai i jak z nich korzystać?

W wielu przypadkach i na innych platformach wypłaty pieniędzy są zwykle dość skomplikowane. Niemniej jednak, w Kwai ten proces okazuje się łatwiejszy do przeprowadzenia w tej sekcji wskażemy dwie opcje, od których możesz się odwołać w dowolnym momencie, aby wypłacić pieniądze z tej Aplikacji.

Wypłata jako saldo telefonu

Z pewnością jedną z największych zalet, jakie Kwai oferuje swoim użytkownikom, jest: wypłata pieniędzy, które staną się saldem telefonu dla Twojego urządzenia. Zwłaszcza jeśli jesteś podejrzaną osobą, która z tego czy innego powodu nie chce podawać danych karty. W ten sposób unikasz dodawania wszelkiego rodzaju informacji, które wolisz zachować w poufności.

Kodem banku

Z drugiej strony Kwai umożliwia zlecanie wypłat za pomocą kodów bankowych odpowiadające Twojemu kontu osobistemu. Tak długo, jak Twój bank akceptuje przelewy międzynarodowe, dzięki czemu nie ma problemów z wypłatą pieniędzy z platformy.

jak zarabiać w aplikacjach takich jak kwai z telefonu komórkowego

Na jakie inne sposoby możesz zarabiać pieniądze, a nie wiedziałeś?

Gdy zaczniesz stale korzystać z platformy Kwai, masz kilka metod, które pozwolą Ci generować pieniądze w zaciszu domu. Dlatego zwróć szczególną uwagę, ponieważ poniżej wyszczególniamy trzy najważniejsze dla Ciebie, aby otrzymać nagrody ekonomiczne, które oferuje tylko Kwai.

Oglądanie filmów na platformie

Z pewnością jest to jedna z najpopularniejszych alternatyw, z których słynie Kwai. Chodzi głównie o oglądać filmy innych użytkowników lub generować ciągłe wizyty zdobyć Kwai Golds, lokalną walutę aplikacji, która pozwoli Ci zamienić wirtualne pieniądze na prawdziwe pieniądze. Oczywiście im więcej krótkich filmów zobaczysz, tym wyższe nagrody pieniężne.

zapraszanie znajomych

Podobnie, Kwai Posiada system zaproszeń dla osób trzecich aby dołączyć do aplikacji, a jeśli zdobędziesz każdą osobę, dostaniesz nagrodę. Powód, dla którego ważne jest, abyś zaczął zapraszać znajomych lub znajomych za pośrednictwem sieci społecznościowych do pobrania aplikacji i możesz generować dodatkowy dochód dzięki wysłanym zaproszeniom.

Odbieranie codziennych nagród

Kolejną świetną opcją, która pozwoli Ci zwiększyć swoje dochody w Kwai, jest dzienny system nagród. Dlatego kiedy wchodzisz docenisz różne bonusy lub skrzynie, do których możesz dotrzeć jeśli stale korzystasz z Aplikacji. W tym celu musisz uzyskać dostęp do Centrum zadań, a stamtąd znaleźć małe pudełko z napisem Daily Reward. Gdy już tam będziesz, pozostaje Ci tylko nacisnąć go, aby zacząć zdobywać te wspaniałe nagrody.

dołącz do naszego kanału telegram