Skip to content

Czy możesz mieć dwa konta Kwai z tym samym adresem e-mail?

17 de styczeń de 2022

Tak jak możliwe jest generowanie tysięcy wyświetleń na platformie TikTok, możesz także tworzyć i udostępniać śmieszne filmy na Kwai. Podobna aplikacja, ale może generować dodatkowy dochód wśród użytkowników, którzy powielają i często odwiedzają tego typu treści. Choć prawdą jest, że dochód ten nie jest duży, okazuje się, że jest to świetna opcja dla osób, które mają dużo wolnego czasu i chcą go w pełni wykorzystać przez Internet.

Dlatego pomysł posiadać wiele kont, aby jak najlepiej z tego korzystać do tej platformy, która każdego dnia rejestruje coraz więcej użytkowników. Wiele osób szuka sposobów na zarabianie pieniędzy w domu, grając w gry wideo lub po prostu tworząc treści na blogach. Oczywiście w przypadku Kwai pojawia się wątpliwość co do utworzenia dwóch kont z tym samym adresem e-mail i w tym artykule odpowiemy na wszystkie Twoje pytania na ten temat.

Jakie są metody rejestracji, które ma Kwai?

Przede wszystkim ważne jest, aby pobrać aplikację Kwai, aby przejść do zakończenia procesu rejestracji. Można to zrobić na różne sposoby, z uwzględnieniem preferowanego adresu e-mail, który jest zazwyczaj połączony z innymi sieciami społecznościowymi w danym momencie. W każdym razie w tej sekcji opowiemy Ci o tym wszystko, abyś wiedział, jak generować podwójne dochody za pośrednictwem różnych kont w ramach tej innowacyjnej aplikacji.

Zarejestruj się na Facebooku

Dziś jest tak wiele metod, które pozwalają nam zarabiaj pieniądze online w prosty i przyjemny sposób, albo z podmiotami powiązanymi Amazon, albo w tym konkretnym przypadku, oglądając krótkie filmy z platformy Kwai. Aby to zrobić, masz możliwość zarejestrowania się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Jest to najłatwiejszy proces, ponieważ można do niego szybko uzyskać dostęp bez konieczności poświęcania kilku minut na wprowadzenie szczegółowych informacji kontaktowych.

Korzystanie z konta Google

Podobnie jak na Facebooku, rejestracja przez konto Google jest bardzo prostą alternatywą, która Pozwoli to uniknąć wszystkich tych procedur podczas tworzenia konta Kwai. Dlatego dzięki tej opcji profil jest praktycznie konfigurowany z danymi, które wcześniej wprowadziłeś korzystać z zasobów platformy Google. A jeśli chcesz wykonać całą tę procedurę w możliwie najbardziej praktyczny sposób, zalecamy korzystanie z konta Google.

Z Twoim profilem na Twitterze

Inną z najbardziej przydatnych metod bardzo łatwej rejestracji w Kwai jest użycie swojego profilu na Twitterze. Dlatego musisz masz już skonsolidowane konto aby poprawnie połączyć go z platformą Kwai, co pozwoli Ci nawet udostępniać wszystkie treści, które zdecydujesz się stworzyć, w najbardziej uznanych obecnie sieciach społecznościowych. Oczywiście, jeśli planujesz utworzyć dwa konta, konieczne będzie posiadanie dwóch profili na Twitterze o różnych nazwach i danych użytkownika.

jak mieć wiele kont, aby oglądać filmy w kwai

Korzystanie z e-maila

Ze swojej strony możesz również zarejestrować się w Kwai korzystając z wybranego adresu e-mail po pobraniu Aplikacji i wyświetleniu pola logowania, w którym zostaniesz zapytany o wybraną metodę rejestracji. Należy zauważyć, że w tej aplikacji można wpisać numer telefonu, aby zarejestrować konto, a wystarczy wpisać 4-cyfrowy kod, aby zacząć korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych na tej platformie.

Czy na tym samym urządzeniu można mieć wiele kont?

Jeśli naprawdę chcesz mieć dwa profile na Kwai, podwajając w ten sposób dochód, który generujesz, możesz otworzyć dwa konta z telefonu komórkowego. Tak długo jak, oba są zarejestrowane z różnymi adresami e-mail. Oczywiście, aby się do tego dostosować, ważne jest, aby korzystać z aplikacji innych firm, które ułatwiają duplikowanie aplikacji, ponieważ jest to jedyna dostępna jak dotąd metoda. W przeciwnym razie musiałbyś zamknąć jedno konto, aby otworzyć drugie, co oznaczałoby znaczną stratę czasu.

sposób na otwarcie kilku kont z telefonu komórkowego, aby oglądać filmy w kwai

Czy możesz mieć wiele kont z tym samym adresem e-mail lub rejestracją?

Jeśli myślisz o posiadaniu kilku kont Kwai z tym samym adresem e-mail lub metodą rejestracji, aby uniknąć tworzenia podobnych, mówimy Ci, że nie jest to możliwe. Ponieważ jest to jak najbardziej wskazane utwórz dwa różne profile, aby uniknąć niedogodności, mając oddzielne konta, które są całkowicie niezależne. Biorąc pod uwagę, że twórcy tej aplikacji nie zezwalają na wiele kont, które mają jeden adres e-mail.

Dlatego możesz odwołaj się, tworząc dwa e-maile które mają różne dane od siebie, jest to najprostsza opcja. Ponieważ jeśli zdecydujesz się zrobić to za pomocą Facebooka lub Twittera, proces będzie jeszcze bardziej uciążliwy do przeprowadzenia w krótkim czasie.

dołącz do naszego kanału telegram