Skip to content

Co zrobić, jeśli Axie Infinity nie działa — stan serwera

21 de sierpień de 2021

Jeśli jesteś miłośnikiem gier wideo i jesteś związany ze światem kryptowalut, z pewnością znasz Axie Infinity, najpopularniejszą obecnie grę typu blockchain. Gdzie będziesz musiał wychowywać i opiekować się zabawnymi stworzeniami zwanymi Axies w najlepszym stylu Pokémon, jednak z ogromną różnicą, te osie są niewymiennymi tokenami (NFT) które mają wewnętrzną wartość i są wspierane przez łańcuch bloków (blockchain) należący do kryptowaluty Ethereum.

Ekonomia w grze jest w bardzo przyspieszonej fazie wzrostuCoraz więcej osób wchodzi w tę grę i inwestuje w kupowanie osi o unikalnych atrybutach z pragnieniem, aby ich inwestycja szybko zaczęła się mnożyć i rosła na ich korzyść.

Jaki jest główny powód, dla którego nie można grać w Axie Infinity?

Według informacji podanych przez samych twórców gry, awarie są spowodowane problemami z twoimi serweramiWynika to z ogromnej liczby użytkowników, którzy wchodzą w tym samym czasie. Podobno gra wideo przyjęła znacznie więcej osób niż oczekiwano, co spowodowało chwilową awarię jej serwerów, ale nic, czego nie można rozwiązać.

Serwery nie działają

Jeśli nie znasz tego terminu, wyjaśniamy, że serwer sieciowy to dedykowana przestrzeń dyskowa, specjalnie zaprojektowana do obsługi plików, baz danych i wszystkich elementów składających się na stronę internetową, system online lub w tym przypadku gra online.

Ten serwer ma cały system, który pozwala użytkownikom łączyć się jednocześnie i być w stanie przeżyć grę w czasie rzeczywistym. Serwery te mają ograniczoną liczbę użytkowników, którzy mogą być jednocześnie online, gdy ta liczba połączeń osiągnie swój limit. występuje błąd znany jako „serwer nie działa”, więc użytkownikom będzie bardzo trudno pozostać z nim w kontakcie, jeśli wystąpią mikro spadki i awarie połączenia. Co całkowicie rujnuje wrażenia z gry.

Kiedy dzieje się to w Axie Infinity, oczywiście wywołuje to ogromne niezadowolenie ze strony użytkowników, ponieważ poza zwykłą zabawną grą dla wielu, duża liczba użytkowników przyjęła tę grę wideo jako bardzo ważne źródło dochodu, z tego powodu zainwestowali ogromne sumy pieniędzy w sprzęt Axies aby otrzymać wygraną tak szybko, jak to możliwe, aby wyłączony serwer oznaczał utratę pieniędzy z każdą mijającą minutą.

znać stan serwerów axie

Jak sprawdzić stan gry, aby wiedzieć, czy nie działa?

Aby uniknąć niedogodności związanych z próbą wejścia do gry w czasie, gdy serwer nie działa, społeczność graczy tej gry stworzyła różne strony monitorujące serwer, takie jak https://axie.zone/axie-infinity-server -status , te strony nie są oficjalne, dlatego nie należy wymieniać żadnych danych związanych z kontem Axie Infinity, aby zachować bezpieczeństwo konta i transakcji NFT, które na nim znajdują się.

Twórcy gier utworzyli konto na Twitterze specjalnie dedykowane do dostarczania informacji związanych z działaniem serwerów, ulepszeń, łat i aktualizacji, które są stale wprowadzane w celu poprawy błędów pojawiających się w grze. To konto będzie również używane do wezwania pomocy technicznej, jeśli będzie to konieczne. Udaj się na Twittera i śledź oficjalne konto Axie Infinity.

Jeśli więc chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które zespół Axie Infinity udostępnia swojej społeczności, zalecamy śledzenie ich konta na Twitterze i aktywację powiadomień, aby szybko się dowiedzieć za każdym razem, gdy dzielą się nowymi informacjami.

Niezgoda

Dyskord jest jeden z najczęściej używanych kanałów komunikacji Dzięki zespołowi technicznemu Axie Infinity, jeśli masz konto na tej platformie, możesz je śledzić, aby być świadomym wszystkich wiadomości, które udostępniają, ich oficjalny kanał to https://discord.com/invite/axie.

Jeśli nadal nie masz konta na DiscordzieZapraszamy do śledzenia tego linku, a nauczymy Cię wszystkiego, co dotyczy tej platformy.

media społecznościowe Axie Infinity

Portale społecznościowe

Zespół Axie Infinity też jest obecny w głównych sieciach społecznościowych dnia dzisiejszego, dzięki czemu możesz wyszukiwać ich konta i natychmiast je śledzić, a tym samym być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które udostępniają dla każdego z ich użytkowników, a następnie udostępniamy listę ich sieci.

dołącz do naszego kanału telegram