Skip to content

Co to jest Quitter? – Jak działa ta sieć społecznościowa?

26 de luty de 2021

Quitter zrewolucjonizował wiele osób i coraz więcej użytkowników jest dodawanych do tej platformy. Ale wielu się zastanawia Co to jest Quitter? i jak działa ta sieć społecznościowa? Wyjaśnimy Ci to poniżej, więc zapraszamy do dalszej lektury.

Co to jest Quitter?

Quitter jest wolne oprogramowanie który może być modyfikowany przez wszystkich użytkowników, charakteryzuje się też przejrzystością który nie podlega żadnej cenzurze bez ograniczeń; aby jego użytkownicy cieszyli się całkowitą swobodą wyrażania siebie, czego nie promuje Twitter.

Jednak wiele osób nie uważa tej witryny za plik sieć społeczna ale raczej instalacja GNU społecznościowego (projekt, który tworzy zdecentralizowane sieci społecznościowe, to znaczy nie stara się znaleźć się w tym samym centrum, takim jak między innymi Facebook, Instagram, Twitter; raczej możesz komunikować się z całą sieć internetowa).

Quitter ma dwa typy interfejsów, jeden klasyczny, a drugi nowszy, użytkownicy mogą zarejestrować się na obu serwerach, ponieważ Niewytrwały człowiek nie posiada żadnego systemu weryfikacji tożsamości; Dlatego możesz znaleźć użytkowników o tej samej nazwie, której używałeś do korzystania z tej sieci społecznościowej.

Ta sieć społecznościowa została spopularyzowana przez użytkownika Twittera znanego jako @barbijaputa; rozpoczęła rewolucję Quitter social networkKiedy została automatycznie zawieszona w Twitterze, utworzyła profil w Quitter i poprosiła wszystkich swoich obserwujących o zmianę sieci społecznościowych, a duża liczba użytkowników podążyła za nią do Quittera.

Jak działa ta sieć społecznościowa Quitter?

 • Plik rejestracja jest bezpłatna.
 • Rejestrujesz się Quitter.zone lub na stronie internetowej Quiteer.no; Aby się zarejestrować, poprosi Cię o podanie nazwy użytkownika i hasła, musisz nawet podać adres e-mail, wykonując te proste czynności, utworzyłeś profil w Quitter.
 • Każdy użytkownik może napisać biografię na swoim profilu, zamieścić zdjęcie lub załączyć link kierujący innych użytkowników tego serwisu społecznościowego do Twojego bloga lub strony internetowej (jeśli jeszcze nie założyłeś bloga, nadal masz szansę); Pomoże Ci to lepiej poznać siebie i to, co oferujesz na swoich stronach internetowych.
 • Wiadomości, które pisze każdy użytkownik, nazywane są queets i możesz wyrazić siebie bez obawy o cenzurę w 1000 znaków, które oferuje ta platforma.
 • Nie ma żadnej reklamy.
 • Nie ma potrzeby tworzenia konta na tej platformie, aby kogoś obserwować, ponieważ możesz przeglądać najważniejsze wiadomości udostępnione przez każdego użytkownika; osiąga się to dzięki publicznie dostępnej osi czasu, która pojawia się na stronie głównej, gdzie użytkownicy dzielą się informacjami, komentują i omawiają interesujące ich tematy.
 • Ikony odpowiadania lub dodawania do zakładek są podobne do tych, które oferuje Twitter.
 • To rachunek może być lub publiczny lub prywatny. Nawet jeśli skorzystasz z opcji publicznej, system poinformuje Cię, czy masz nowych obserwujących, ale Ty zdecydujesz, czy będą częścią Twojej społeczności.
 • Powiadomienia można wyświetlać w menu po lewej stronie osi czasu dla każdego użytkownika.
 • Na tej platformie możesz tworzyć grupy publiczne, ale nie mogą one naruszać praw podstawowych. A jeśli chcesz, możesz utworzyć prywatne grupy, w których możesz wybrać, kto ma dostęp do grupy.

Profil Quittera

 • Możesz również zablokować tych użytkowników, którzy mogą być uciążliwi i zrobić to, przechodząc do klasycznego obszaru, w którym musisz wpisać @nazwa użytkownika, którego chcesz zablokować.
 • Możesz czytać bezpośrednie wiadomości, przechodząc do profilu Quitter Classic, w zasobniku wiadomości możesz czytać swoje wiadomości.
 • Platforma Quitter ma trzy ramy czasowe do organizowania treści; oś czasu, na której pojawiają się wiadomości twoich obserwujących, publiczna oś czasu tutaj pojawia się wiadomości twojego serwera, aw każdej znanej sieci pojawiają się wiadomości ludzi ze wszystkich serwerów.

Wielu się o to założyło Quitter social network Będzie bardzo popularny do tego stopnia, że ​​wyprze Twittera, a nawet inne z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych, ale tylko czas pokaże. Chociaż jeśli już zdecydowałeś się przejść do Quittera i trwale usunąć swoje konto na Twitterze.

Teraz, gdy wiesz, czym jest Quitter i jak działa ta sieć społecznościowa; Na co czekasz! zacznij pisać, co myślisz bez jakiejkolwiek cenzury, rejestrując się teraz w Quitter i dołącz do tej wielkiej społeczności osób, które rezygnują z pracy.