Skip to content

Co to jest Bearwww i jak to działa? Zarejestruj się w aplikacji Gay Community

4 de kwiecień de 2021

W przeszłości wiele osób ukrywało swoje seksualne upodobania przez lata, ponieważ są atakowane ze względu na swoją orientację lub typ ludzi, do których ich pociąga, ale dziś jest więcej niż jasne, że homoseksualizm nie jest chorobą i jest całkowicie naturalny . poczucie pociągu do innej osoby, chociaż nie przeszkodziło to homofobicznym osobom w dalszym coraz bardziej obrażać członków tego szczęścia społeczność gejowska.

Dlatego stworzyli świetną aplikację, podobną do randek Badoo, Tinder i Facebook, aby wspomniana społeczność czuła się wolna od tych uprzedzeń. Ta aplikacja nazywa się Niedźwiedźwww.

Co to jest Bearww?

Wśród wielu aplikacji i witryn internetowych dla flirtuj, spotykaj się, twórz i udostępniaj treści, a jednocześnie w celu nawiązania pięknych relacji istnieje tzw. Bearwww, który ma na celu zjednoczenie osób należących do społeczności gejowskiej. Platforma nieoceniająca, na której możesz mieć prywatność, jest tak łatwa w użyciu jak sam Facebook, a jej zawartość nie jest tak daleko idąca, jak niektóre udostępniane na Twitterze.

Bearww początkowo miał na celu przyciągnięcie otyłych osób z wygląd i figura podobne do niedźwiedzia, takie jest znaczenie Bear, ale teraz jest to strona wyspecjalizowana we wspomaganiu flirtowania z gejami na całym świecie, dzięki czemu jej platforma jest przyjemnym środowiskiem, które nie tylko ma aplikację na telefon, ale także może być używane z Twój komputer, funkcja, która jest obecnie szeroko stosowana przez platformy, które mają dużą liczbę użytkowników.

Biorąc pod uwagę, że odbiorcą docelowym były „niedźwiedzie”, wielu nie spodziewałoby się tak szerokiego zakresu, jaki miała, ale z biegiem lat platformą zainteresowało się coraz więcej osób, a teraz nawet młodzi ludzie każdego pokroju interesują się platformą. aplikacji i codziennie szansa na poznanie większej liczby facetów interesujący rośnie wykładniczo.

Kolejną wspaniałą i interesującą funkcją platformy jest to, że możesz mieć dostęp do ogromna galeria facetów jest prezentowany Tobie, aw zależności od obszaru, w którym przebywasz, pozwala zobaczyć zawartość ich profili, a nawet wiedzieć, które z nich odwiedziłeś wcześniej.

Wielu uważa to za dobry sposób na poznanie bliskich osób, gdy ktoś osiedla się w nowym miejscu, pomaga również poszerzyć krąg społeczny tej samej społeczności i ciekawe, jak wielu mężczyzn czuje się swobodnie, kiedy brak konieczności chowania się lub przebywania w „szafie”, dzięki spokojowi ducha wynikającemu z nie spotykania ludzi, którzy będą ich oceniać lub dyskryminować ze względu na ich fizyczne upodobania.

Podsumowując, jest to idealna platforma do udostępniania plików zdjęcia według Twoich preferencji, gdzie możesz poznać nowych i ciekawych ludzi (zarówno bliskich, jak i dalekich), z którymi łączy Cię wiele wspólnych gustów, a jednocześnie nawiązać z nimi kontakty towarzyskie.

cytat mężczyzn z kreskówek

Jak działa Bearwww?

Dostęp do niego jest bardzo prosty, wystarczy pobrać plik Aplikacja Breawwwlub przejdź do jego oficjalnej strony internetowej, na której możesz rozpocząć tę nową przygodę. Wystarczy się zarejestrować i wprowadzić podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, kraj, miasto, województwo i datę urodzenia.

Konto musi być zweryfikowany i zatwierdzony, a po zakończeniu tego procesu będziesz mógł cieszyć się platformą, chociaż aby uzyskać jeszcze większą przyjemność, najlepiej zapłacić za usługę Premium, ponieważ jest to najlepszy sposób na dostęp i korzystanie z wielu funkcje prezentowane przez witrynę internetową.

dołącz do naszego kanału telegram