Skip to content

Co oznacza „Pin Up” w TikTok i jak to zrobić w aplikacji? – Przydatne zalety

27 de październik de 2021

TikTok każdego dnia wyróżniał się przyjaznym dla użytkownika designem i był świetną konkurencją dla innych platform audiowizualnych. W tym artykule dowiesz się, jak zakotwiczyć wiadomość w filmie i jakie daje to korzyści.

A co z komentarzami przypiętymi do filmów TikTok?

W innych sieciach społecznościowych możesz zakotwiczyć lub pobrać niektóre rzeczy, takie jak wiadomości lub wideo. Ale TikTok włączył do swoich funkcji możliwość przechwytywania wiadomości lub komentarza.

Jest tak, że kiedy ktoś spojrzy na twój materiał audiowizualny, pierwszą rzeczą do zobaczenia jest wiadomość to jest lgnięcie. W przeciwieństwie do innych sieci komentarze są sortowane według chronologii, zwykle zaczynając od najnowszych.

Jakie są zalety przypinania komentarzy do filmów TikTok?

Kiedy sieć społecznościowa aktywuje funkcję, zwykle ma to na celu poprawę i zwiększenie korzyści płynących z jej usług. Dzięki temu użytkownicy zarządzają swoimi kontami i pomaga przyciągnąć nowych uczestników.

Funkcja przechwytywania wiadomości w filmie przynosi wiele zalet, szczególnie u tych, którzy chcą się wyróżnić między innymi w sprawach sławy lub tych, którzy chcą uwagi większej liczby obserwujących, ponieważ mają tę platformę jako środek utrzymania. Ta funkcja ma kilka zalet, które mogą Ci się spodobać w zależności od potrzeb.

Przekieruj odbiorców

Jeśli jesteś bardzo aktywny w tej aplikacji i masz dużo opublikowanych materiałów, dzięki tej funkcji możesz wymienić inne swoje filmy, aby ludzie byli zmotywowani do ich oglądania, zwiększając w ten sposób twoją publiczność. W ten sam sposób możesz wspomnieć o innej osobie, której chcesz pomóc się wyróżnić.

Z drugiej strony, jeśli jesteś aktywny na więcej niż jednej platformie w swoich wiadomościach, możesz również wspomnieć, aby śledzili Cię lub widzieli Twoje materiały na innych platformach.

Skup uwagę na szczegółach

Filmy, które tworzysz w TikTok, charakteryzują się tym, że są krótkie, od 15 do 60 sekund. A jak już wiesz, im krótszy film, tym lepiej, bo jest większe prawdopodobieństwo, że ludzie zobaczą go w całości i utrwali się w Twoich reklamach.

Jednak bez względu na to, jak krótki jest film, zawsze jest sekcja, którą lubisz najbardziej podkreślaćAlbo dla twojego osobistego gustu, albo dlatego, że jest to okres, który zawiera największą esencję w twoim materiale, to właśnie te sekundy. Ale bez względu na powód, jeśli chcesz wyróżnić kilka sekund, możesz umieścić swój komentarz w tych sekundach i wyróżnić się z materiału, który chcesz.

Wydłuż czas ich pobytu

Wierz lub nie, ale stworzenie kreatywnego i skutecznego przekazu może wzmocnić cały materiał audiowizualny, ponieważ ta wiadomość może zachęcić wiele osób do komentowania Twojego filmu i zwiększyć ruch komunikacyjny to nie pozostaje niezauważone na platformie.

Następnie automatycznie uznają, że Twój film może zainteresować inne osoby, które Cię nie obserwują i proponują go. Wszystko to bezdyskusyjnie wpływa na trwałość twojego materiału, jak sugeruje platforma.

Jak przypiąć komentarz do swojego filmu TikTok?

Zanim opublikujesz wiadomość w swoim filmie, musisz pamiętać o dwóch rzeczach. Najpierw musisz wybrać moment, który chcesz wyróżnić. Pomoże Ci to przejść przez ten proces przy mniejszym wysiłku. Po drugie, miej wyobrażenie o tym, co zamierzasz skomentować lub gotową całą wiadomość.

jak przypiąć komentarz do tiktok

Teraz, będąc w swoim profilu w aplikacji, musisz zlokalizować wideo i moment, w którym umieścisz wiadomość. Następnie powinieneś znaleźć sekcję komentarzy na ekranie. Piszesz żądane informacje i przytrzymujesz je przez kilka sekund. Otworzy się okno z kilkoma opcjami, wśród nich będzie ta, która pozwoli Ci zakotwiczyć komentarz.

Jak możesz odpiąć komentarz od swojego filmu na TikTok?

Może się zdarzyć, że po opublikowaniu wiadomości w swojej publikacji nie jesteś zadowolony. Odwrócenie tego jest bardzo proste. Powinieneś poszukać opublikowanego TikToka, który z pewnością będzie jednym z pierwszych, które zobaczysz. Wybierz wiadomość na kilka sekund, a otworzy się okno, w którym będzie opcja, której szukasz.

dołącz do naszego kanału telegram