Skip to content

Co oznacza fioletowa błyskawica lub wzmocnienie na Tinderze i jak go aktywować?

3 de kwiecień de 2021

Tinder to aplikacja, w której możesz poznać nowych użytkowników i dać Ci znać wśród większej liczby ludzi, jeśli chcesz; Ta aplikacja oferuje kilka opcji, które pomogą Ci cieszyć się i uzyskać lepsze wrażenia podczas korzystania z niej.

Ta aplikacja rozwijała się coraz bardziej, można w niej zobaczyć plik fioletowa błyskawica który nazywa się Tinder Boost, wielu jego użytkowników nie wie, o co w tym chodzi ani jak mogą z niego korzystać, z tego powodu wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o tym Boost.

Co to jest fioletowa błyskawica lub doładowanie na Tinderze?

Przede wszystkim Tinder to idealna aplikacja, jeśli chcesz poznać nowych ludzi, możesz założyć konto tylko z pobierz tę aplikację Niektórym osobom w telefonie komórkowym nie podoba się, że ich znajomi dowiadują się, że korzystają z tej aplikacji, można tego w bardzo prosty sposób uniknąć.

Pobierając tę ​​aplikację i wchodząc do niej, widzimy, że na dole, my Pojawia się 5 ikonPo prawej stronie zobaczysz ten fioletowy promień, który służy do tego, aby twój profil był obszarem wpływu przez duży okres 30 minut, co zwiększy twoje szanse na otrzymanie polubień, super polubień lub dopasowań przez innych użytkowników.

Używając tej wiązki lub wzmocnienia, ty zapewnia 10 razy więcej wizyt na Twoim profilu, Ta opcja jest kompletnym cudem, ponieważ pozwala ulepszyć tę aplikację pod każdym względem, aby była znana większej liczbie użytkowników.

Jeśli to, czego szukasz, to mieć Więcej uwagiW tej aplikacji jest to najlepszy sposób na zrobienie tego, musimy zalecić, aby więcej osób zobaczyło Twój status, dlatego konieczne jest posiadanie dobrych zdjęć na swoim profilu, aby przyciągnąć uwagę użytkowników.

Jak aktywować i używać fioletowego promienia lub wzmocnienia w Tinderze?

To wzmocnienie jest bezpłatnie przez jeden miesiącDla użytkowników, którzy są częścią Tinder Plus i Tinder Gold, podczas gdy inni użytkownicy muszą płacić za korzystanie z niego, ma to cenę, która jest zmieniana przez kryteria aplikacji. Aby z niego skorzystać, będziesz musiał wejść do aplikacji.

Naciśnij ikonę, w której wyświetla się to wzmocnienie, gdy to zrobisz, zobaczysz, że otworzy się okno, które pokaż całe opakowanie które to oferuje, tutaj możesz wybrać jedną z twoich preferencji i tę, która najlepiej pasuje do tego, co chcesz osiągnąć, a następnie naciśnij przycisk z napisem „Uzyskaj więcej doładowania”, musisz poczekać, aż się załaduje.

Podczas przesyłania poprosi Cię o wpisanie następujące dane: Twoja karta kredytowa, będziesz musiał dotknąć ikony karty, której będziesz używać do zapłaty, wprowadź swoje imię i nazwisko, musisz wprowadzić te informacje dokładnie tak samo, jak na karcie, poprosi Cię o numer karty; postaraj się to zrobić tak ostrożnie, jak to możliwe, aby nie popełnić błędu.

Okaże się również, że ukończyłeś to sekcja „MM / RR”W tym miejscu należy wpisać numer i rok ważności karty, a także „CVC”, w którym należy wpisać ostatnie 3 cyfry znajdujące się na odwrocie karty. Aby zakończyć, musisz kliknąć przycisk „Kup teraz”, co spowoduje przetworzenie płatności i rozpoczęcie korzystania z funkcji Boost.

Zalecenia, aby skorzystać z fioletowego promienia lub wzmocnienia w Tinderze

Jak wspomniano wcześniej, ta ikona jest bardzo przydatna, musisz wiedzieć, że będziesz musiał użyć strategia Aby z tego skorzystać, w pierwszej kolejności wejdź na swój profil i przestudiuj najlepsze frazy, zdjęcia i opisy, które możesz zaimplementować, aby przyciągnąć więcej odbiorców.

Fioletowa błyskawica krzesiwa aktywuje ją

Inną strategią, którą możesz wdrożyć, jest ustal harmonogram, aby go aktywować w momencie, gdy większość ludzi się łączy; mając większą możliwość bycia zauważonym, możesz zbadać godziny odpoczynku w różnych krajach, w ten sposób aktywuje alarm, aby przypomnieć ci o najlepszym czasie na użycie tego przyspieszenia.

Możesz go również zaimplementować w święta lub weekendy, dni, kiedy ludzie odpoczywają i chcą porozmawiać ze znajomymi na Tinderze. Pamiętaj, że trwa to 30 aktywnych minut, postaraj się jak najlepiej je wykorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram